Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Mērce Spilva ķiploku 375g
    2
    65 €
    7,07 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva ķiploku 375g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,11 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Siers Latgales kūpināts fasēts kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Latgales kūpināts fasēts kg

    7.99 € par kg
    Regulārā cena: 9,99 €

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.6 kg 0.6kg

  • Sojas pupiņu pasta Shinjyo Miso gaišā 500g
    5
    79 €
    11,58 €/kg

    Sojas pupiņu pasta Shinjyo Miso gaišā 500g

    7.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,19 €

  • Zemenes Skrīveru baltajā šokolādē 100g
    3
    49 €
    34,90 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zemenes Skrīveru baltajā šokolādē 100g

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 45,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,59 €

  • Konfekšu izlase Pergale Milk Desserts 113g
    1
    99 €
    17,61 €/kg

    Konfekšu izlase Pergale Milk Desserts 113g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 30,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,39 €

  • S pusgarās zeķes Pc nimes nero uni 40d
    -40%
    1
    67 €
    1,67 €/gab.

    S pusgarās zeķes Pc nimes nero uni 40d

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,79 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • S pusgarās zeķes Pc nimes visone uni 40d
    -40%
    1
    67 €
    1,67 €/gab.

    S pusgarās zeķes Pc nimes visone uni 40d

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,79 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Cepumi Balviten ar dzērvenēm bez glutēna 130g
    2 un vairāk
    -43%
    1
    69 €
    2,95 €
    13,00 €/kg
    Nesatur lipekli

    Cepumi Balviten ar dzērvenēm bez glutēna 130g

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 22,69 €/kg

  • Balzams Syoss Keratin intensīvs 250ml
    4
    99 €
    19,96 €/l

    Balzams Syoss Keratin intensīvs 250ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 29,96 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Konservi kaķiem PrimaCat ar tunča fileju 50g

    Konservi kaķiem PrimaCat ar tunča fileju 50g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,79 €

    Cena par vienību: 25,80 €/kg

  • Želejkonfektes Trolli Dracula 200g

    Želejkonfektes Trolli Dracula 200g

    2.09 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 10,45 €/kg

  • Ledenes Chupa Chups xxl play list 29g
    3 un vairāk
    -21%
    0
    59 €
    0,75 €
    20,34 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ledenes Chupa Chups xxl play list 29g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 25,86 €/kg

  • Tum. šok. trifeles ar braunija kr. pild. 148g
    3
    79 €
    25,61 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tum. šok. trifeles ar braunija kr. pild. 148g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Kafijas dzēr. Lofbergs Salted Caramel 230ml
    1
    39 €
    6,04 €/l

    Kafijas dzēr. Lofbergs Salted Caramel 230ml

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,65 €/l

  • S. bar. suņiem Purina One Mini liellopa 1,5kg

    S. bar. suņiem Purina One Mini liellopa 1,5kg

    8.79 € par gab.
    Regulārā cena: 10,99 €

    Cena par vienību: 5,86 €/kg

  • Maska Fructis Hair Food Banana 400ml
    8
    79 €
    21,97 €/l

    Maska Fructis Hair Food Banana 400ml

    11.89 € par gab.

    Cena par vienību: 29,72 €/l

    30 dienu zemākā cena: 11,89 €

  • Veļ.M.Relax. Maldives Silan 770ml(35MR)
    3
    39 €
    4,40 €/l

    Veļ.M.Relax. Maldives Silan 770ml(35MR)

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 6,74 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,19 €

  • Dušas želeja Dove vīriešiem Fresh 400ml
    3
    59 €
    8,97 €/l

    Dušas želeja Dove vīriešiem Fresh 400ml

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 13,22 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,29 €

  • Majonēze Mālpils salātu 250g
    2 un vairāk
    -18%
    0
    89 €
    1,09 €
    3,56 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Majonēze Mālpils salātu 250g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 4,36 €/kg

  • Kapu svece Bolsius 36h balta
    -30%
    1
    04 €
    1,04 €/gab.

    Kapu svece Bolsius 36h balta

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Olīveļļa Gustolu Extra Virgin 750ml
    12
    99 €
    17,32 €/l

    Olīveļļa Gustolu Extra Virgin 750ml

    16.99 € par gab.

    Cena par vienību: 22,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 16,99 €

  • Suņu barība Josidog sensitive 2,7kg

    Suņu barība Josidog sensitive 2,7kg

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,59 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,79 €

    Regulārā cena: 9,99 €

  • Krekeri Laurieri Scrocchi ar picas garšu 175g
    2 un vairāk
    -26%
    1
    99 €
    2,69 €
    11,37 €/kg
    Piemērots vegāniem

    Krekeri Laurieri Scrocchi ar picas garšu 175g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 15,37 €/kg

  • Sēnes Mikado Shitake marinētas 530g/310g
    4
    19 €
    13,52 €/kg

    Sēnes Mikado Shitake marinētas 530g/310g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 15,13 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Gāz. bezalk. dz. Limonāde ar saldinātāju 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz. bezalk. dz. Limonāde ar saldinātāju 1,5l

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,59 €

    Cena par vienību: 0,93 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Veļ.tr.tīr.pulv. Vanish Oxi Action White 970g
    10
    99 €
    11,33 €/kg

    Veļ.tr.tīr.pulv. Vanish Oxi Action White 970g

    13.29 € par gab.

    Cena par vienību: 13,70 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 13,29 €

  • Svece Bolsius cilindr. ziloņk. 150/58mm
    -30%
    2
    23 €
    2,23 €/gab.

    Svece Bolsius cilindr. ziloņk. 150/58mm

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 3,19 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,19 €

  • Kausēts siers Jaunpils kūpinātais 180g
    2 un vairāk
    -25%
    1
    49 €
    1,99 €
    8,28 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kausēts siers Jaunpils kūpinātais 180g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,06 €/kg

  • Kondicionieris Fructis Keratin Sleek 200ml
    4
    31 €
    21,55 €/l

    Kondicionieris Fructis Keratin Sleek 200ml

    7.19 € par gab.

    Cena par vienību: 35,95 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,19 €

  • Pilngr.cep.Salling Eko sakņu dārzeņi EKO 165g
    2 un vairāk
    -11%
    2
    49 €
    2,79 €
    15,09 €/kg
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Pilngr.cep.Salling Eko sakņu dārzeņi EKO 165g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 16,91 €/kg

  • Želejkonfektes Trolli Super Brain 100g
    Nesatur laktozi

    Želejkonfektes Trolli Super Brain 100g

    1.23 € par gab.
    Regulārā cena: 1,75 €

    Cena par vienību: 12,30 €/kg

  • Želejkonfektes Zozole Rainbow strip 75g
    0
    84 €
    11,20 €/kg

    Želejkonfektes Zozole Rainbow strip 75g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,20 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,79 €

  • Sausā kaķu bar. Friskies ar lasi, dārz. 800g

    Sausā kaķu bar. Friskies ar lasi, dārz. 800g

    2.69 € par gab.
    Regulārā cena: 3,59 €

    Cena par vienību: 3,36 €/kg

  • Micelārais ūdens Evoluderm ar C vitam. 500ml
    4
    59 €
    9,18 €/l

    Micelārais ūdens Evoluderm ar C vitam. 500ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,58 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Kaķu bar.Purina One D.A.ar mencu, foreli 750g

    Kaķu bar.Purina One D.A.ar mencu, foreli 750g

    4.19 € par gab.
    Regulārā cena: 6,49 €

    Cena par vienību: 5,59 €/kg

  • Kukurūzas čipsi Doritos skā.krējuma garša 90g
    1
    49 €
    16,56 €/kg

    Kukurūzas čipsi Doritos skā.krējuma garša 90g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 23,89 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,15 €

  • Autiņbiksītes Salling Fri XXL 17+kg 16gab

    Autiņbiksītes Salling Fri XXL 17+kg 16gab

    6.39 € par gab.
    Regulārā cena: 7,99 €

    Cena par vienību: 0,40 €/gab.

  • Augļu un zāļu tēja Ahmad Immune 30g
    2 un vairāk
    -24%
    2
    79 €
    3,69 €
    93,00 €/kg

    Augļu un zāļu tēja Ahmad Immune 30g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 123,00 €/kg

  • Liellopu gaļ.uzk.Sticks Thai Sweet Chilli 35g
    2 un vairāk
    -18%
    1
    80 €
    2,19 €
    51,43 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Liellopu gaļ.uzk.Sticks Thai Sweet Chilli 35g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 62,57 €/kg

  • Buljons Ķekava liellopa 750ml
    5
    69 €
    7,59 €/kg

    Buljons Ķekava liellopa 750ml

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

Filtrs

Filtrs