Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Gard. suņiem Vitakraft Beef St. ar tītaru 12g

    Gard. suņiem Vitakraft Beef St. ar tītaru 12g

    0.84 € par gab.
    Regulārā cena: 0,99 €

    Cena par vienību: 70,00 €/kg

  • Zobu b. Parodontax Complete Protect. Ex. Soft
    4
    49 €
    4,49 €/gab.

    Zobu b. Parodontax Complete Protect. Ex. Soft

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Tual.bl. Bref DeLuxe Magnolia 2x50g
    3
    59 €
    35,90 €/kg

    Tual.bl. Bref DeLuxe Magnolia 2x50g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 59,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Konfektes Ferrero Rocher 37g
    1
    49 €
    40,27 €/kg

    Konfektes Ferrero Rocher 37g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 51,08 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Piena šokolāde Milka Toffee ar riekstiem 300g
    4
    39 €
    14,63 €/kg

    Piena šokolāde Milka Toffee ar riekstiem 300g

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 21,63 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,49 €

  • Zefīrs Maigums Rīgas Melnā upeņu balzama 185g
    3
    99 €
    21,57 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Maigums Rīgas Melnā upeņu balzama 185g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 32,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Mērce Spilva gurķu 375g
    2
    65 €
    7,07 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva gurķu 375g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,11 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Dārza garšaugu maisījums Santa Maria 29g
    0
    97 €
    33,45 €/kg

    Dārza garšaugu maisījums Santa Maria 29g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 54,83 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

  • Biezenis Semper zemeņu 6m. 110g

    Biezenis Semper zemeņu 6m. 110g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,55 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

    Regulārā cena: 2,15 €

  • Kūka Kūko ķiršu 320g

    Kūka Kūko ķiršu 320g

    3.99 € par gab.
    Regulārā cena: 4,49 €

    Cena par vienību: 12,47 €/kg

  • Smūtijs SEMPER ar mango 6+,110g

    Smūtijs SEMPER ar mango 6+,110g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,55 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

    Regulārā cena: 2,15 €

  • Konfekšu izlase Pergale Riga 348g
    4
    99 €
    14,34 €/kg

    Konfekšu izlase Pergale Riga 348g

    7.59 € par gab.

    Cena par vienību: 21,81 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,59 €

  • Kafijas kapsulas Aroma Gold Ristretto 10x5,2g
    2 un vairāk
    -20%
    2
    39 €
    2,99 €
    0,24 €/gab.

    Kafijas kapsulas Aroma Gold Ristretto 10x5,2g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,30 €/gab.

  • Vegānu nageti V-ego 200g
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Latvija

    Vegānu nageti V-ego 200g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,39 €

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Persiku pusītes Gemoss sīrupā 820g/480g
    2
    99 €
    6,36 €/kg

    Persiku pusītes Gemoss sīrupā 820g/480g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 8,06 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Ananasu šķēl. sulā Rimi Planet 567g/340g
    2
    79 €
    8,21 €/kg
    Labākai dzīvei

    Ananasu šķēl. sulā Rimi Planet 567g/340g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 10,26 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Roku krēms Nivea mitrinošs, olīvu 75ml
    2
    75 €
    36,67 €/l

    Roku krēms Nivea mitrinošs, olīvu 75ml

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 53,20 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Kaķu konservi ONE JUNIOR ar vistas gaļu

    Kaķu konservi ONE JUNIOR ar vistas gaļu

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 4,29 €

    Cena par vienību: 7,62 €/kg

  • Kafijas kapsulas Aroma Gold Fiori Lungo 58g
    2 un vairāk
    -20%
    2
    39 €
    2,99 €
    0,24 €/gab.

    Kafijas kapsulas Aroma Gold Fiori Lungo 58g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,30 €/gab.

  • Marinēti tomāti Nizhyn 920g/460g
    2
    89 €
    6,28 €/kg

    Marinēti tomāti Nizhyn 920g/460g

    3.45 € par gab.

    Cena par vienību: 7,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Marin. siļķu gab. Skandināvu gaumē 500g/350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marin. siļķu gab. Skandināvu gaumē 500g/350g

    3.89 € par gab.
    Regulārā cena: 4,79 €

    Cena par vienību: 11,11 €/kg

  • Želejas veļ. mazg. Persil Sensitive 20MR 0,9l
    8
    69 €
    9,66 €/l

    Želejas veļ. mazg. Persil Sensitive 20MR 0,9l

    11.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,77 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Sausās brokastis Draugu Chocolate Balls 225g
    1
    49 €
    6,62 €/kg

    Sausās brokastis Draugu Chocolate Balls 225g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,96 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Krekeri The Beginnings mand. ar sēkl. 80g
    2
    49 €
    31,13 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Krekeri The Beginnings mand. ar sēkl. 80g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 37,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Mērce Heinz Pommes Frites kartupeļiem 430g
    3
    79 €
    8,81 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Piemērots veģetāriešiem

    Mērce Heinz Pommes Frites kartupeļiem 430g

    5.35 € par gab.

    Cena par vienību: 12,44 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,35 €

  • Svece Cozy Home ķirbis D10xh6.5cm HW26
    4
    19 €
    4,19 €/gab.

    Svece Cozy Home ķirbis D10xh6.5cm HW26

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Garšvielu maisījums Vegeta Natur salātiem 20g
    0
    59 €
    29,50 €/kg

    Garšvielu maisījums Vegeta Natur salātiem 20g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 39,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,79 €

  • Zobu pasta Elmex Sensitive 2x75ml
    9
    74 €
    64,93 €/l

    Zobu pasta Elmex Sensitive 2x75ml

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 99,93 €/l

    30 dienu zemākā cena: 14,99 €

  • Veļas mazg. līdz. Perwoll Light Color 20MR 1l
    5
    59 €
    5,59 €/l

    Veļas mazg. līdz. Perwoll Light Color 20MR 1l

    8.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,69 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,69 €

  • Kausēts siers Zelmas Piens šķiņķa 330g

    Kausēts siers Zelmas Piens šķiņķa 330g

    2.65 € par gab.
    Regulārā cena: 3,09 €

    Cena par vienību: 8,03 €/kg

  • Jogurta kokt. Baltais ar Dub. šok. garšu 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jogurta kokt. Baltais ar Dub. šok. garšu 250g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 4,36 €/kg

  • Maltīte kaķiem Sheba Mini ar gaļu 6x50g

    Maltīte kaķiem Sheba Mini ar gaļu 6x50g

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 3,75 €

    Cena par vienību: 8,63 €/kg

  • Kviešu uzkoda Estrella ar bekona garšu 110g

    Kviešu uzkoda Estrella ar bekona garšu 110g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 14,45 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

    Regulārā cena: 2,25 €

  • Gaisa atsv.Air Wick ķiršu z.,aveņu arom.228ml
    6
    39 €
    28,03 €/l

    Gaisa atsv.Air Wick ķiršu z.,aveņu arom.228ml

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 43,82 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Vazelīns Vaseline Petroleum Jelly 100ml
    2
    79 €
    27,90 €/l

    Vazelīns Vaseline Petroleum Jelly 100ml

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,90 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Daļ. mitra uzkoda suņiem Salling rullīši 360g
    1
    89 €
    5,25 €/kg

    Daļ. mitra uzkoda suņiem Salling rullīši 360g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,19 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Suņu gard. Pedigree vistas un bekona123g

    Suņu gard. Pedigree vistas un bekona123g

    1.75 € par gab.
    Regulārā cena: 2,75 €

    Cena par vienību: 14,23 €/kg

  • Melnā tēja Dilmah ar mellenēm un vaniļu 30g
    2
    05 €
    68,33 €/kg

    Melnā tēja Dilmah ar mellenēm un vaniļu 30g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 86,33 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Kukurūzas čipsi Doritos siera garša 90g
    1
    49 €
    16,56 €/kg

    Kukurūzas čipsi Doritos siera garša 90g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 23,89 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,15 €

  • Pilnv.bar.suņ.Piper ar medīj.gaļu, ķirbi 500g

    Pilnv.bar.suņ.Piper ar medīj.gaļu, ķirbi 500g

    2.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 4,38 €/kg

Filtrs

Filtrs