Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Šķīstošās kafijas dzēr. Rimi 2in1 10x10g
    2 un vairāk
    -31%
    1
    35 €
    1,95 €
    13,50 €/kg

    Šķīstošās kafijas dzēr. Rimi 2in1 10x10g

    1.95 € par gab.

    Cena par vienību: 19,50 €/kg

  • Trauku mazg.tab. Finish Ultimate Fresh 73gab.
    24
    79 €
    0,34 €/gab.

    Trauku mazg.tab. Finish Ultimate Fresh 73gab.

    39.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,55 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 39,99 €

  • Gaisa atsvaidz. Air Wick Pure Cherry 250ml
    4
    49 €
    17,96 €/l

    Gaisa atsvaidz. Air Wick Pure Cherry 250ml

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 22,76 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,69 €

  • Garšviela Santa Maria čili dzirnaviņās 70g
    3
    29 €
    47,00 €/kg

    Garšviela Santa Maria čili dzirnaviņās 70g

    4.45 € par gab.

    Cena par vienību: 63,57 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,45 €

  • Ratatujs Nizhyn 450g
    2
    69 €
    5,98 €/kg

    Ratatujs Nizhyn 450g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,09 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,69 €

  • Melnie pipari Santa Maria malti 45g
    2
    65 €
    58,89 €/kg

    Melnie pipari Santa Maria malti 45g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 84,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Garš.mais. Santa Maria vasabi un sezama 44g
    2
    95 €
    67,05 €/kg

    Garš.mais. Santa Maria vasabi un sezama 44g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 83,86 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,69 €

  • Kartupeļu biezenis Knorr 51g
    1
    49 €
    29,22 €/kg

    Kartupeļu biezenis Knorr 51g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 42,16 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,15 €

  • Saldskābā mērce Rimi Planet 500g
    3
    36 €
    6,72 €/kg

    Saldskābā mērce Rimi Planet 500g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 8,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,19 €

  • Piena šokolāde Milka choco jelly 250g
    4
    39 €
    17,56 €/kg

    Piena šokolāde Milka choco jelly 250g

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 25,96 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,49 €

  • Konservi kaķiem Encore ar okeāna zivīm 70g
    1
    29 €
    18,43 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Konservi kaķiem Encore ar okeāna zivīm 70g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 25,57 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Matu putas Syoss volume lift  250ml
    6
    99 €
    27,96 €/l

    Matu putas Syoss volume lift 250ml

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,96 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Ledenes Chupa Chups best of maisiņā 120g
    2 un vairāk
    -17%
    2
    49 €
    2,99 €
    20,75 €/kg

    Ledenes Chupa Chups best of maisiņā 120g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,92 €/kg

  • Jūras kāposti Rimi ar lasi 250g
    2 un vairāk
    -20%
    1
    59 €
    1,99 €
    6,36 €/kg

    Jūras kāposti Rimi ar lasi 250g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,96 €/kg

  • Tual.bl. Bref Original Intank 2x50g
    3
    69 €
    36,90 €/kg

    Tual.bl. Bref Original Intank 2x50g

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 51,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,19 €

  • Mut.skaloj. LISTERINE MILD TASTE, 1L
    8
    63 €
    8,63 €/l

    Mut.skaloj. LISTERINE MILD TASTE, 1L

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 11,99 €

  • Batoniņš Skrīveru marcipāna zemeņu šok. 40g
    0
    99 €
    24,75 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Batoniņš Skrīveru marcipāna zemeņu šok. 40g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 32,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Mērce Heinz Saucy 400ml
    3
    79 €
    8,92 €/kg

    Mērce Heinz Saucy 400ml

    4.85 € par gab.

    Cena par vienību: 11,41 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,85 €

  • Konfekšu izlase Pergale Dark Classic 114g
    1
    99 €
    17,46 €/kg

    Konfekšu izlase Pergale Dark Classic 114g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 29,74 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,39 €

  • Piena šok. pralinē Sorini ar piena krēmu 105g

    Piena šok. pralinē Sorini ar piena krēmu 105g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 13,24 €/kg

  • Trauk.mazg. FAIRY SC Citrus 650ml
    3
    39 €
    5,22 €/l

    Trauk.mazg. FAIRY SC Citrus 650ml

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,60 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,29 €

  • Rīsu putra Muller Riso ar zemeņu ievār. 200g

    Rīsu putra Muller Riso ar zemeņu ievār. 200g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,19 €

    Cena par vienību: 4,95 €/kg

  • Bezalk. dzēriens Fever Tree Ginger Ale 0,5l

    Bezalk. dzēriens Fever Tree Ginger Ale 0,5l

    2.69 € par gab.
    Regulārā cena: 3,59 €

    Cena par vienību: 5,38 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Paplāte Banquet CUL 35x26cm
    -30%
    2
    44 €
    2,44 €/gab.

    Paplāte Banquet CUL 35x26cm

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 3,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Dezodorants Dove Acai Berry & Waterlily 50ml
    3
    49 €
    69,80 €/l

    Dezodorants Dove Acai Berry & Waterlily 50ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 115,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Piena šokolāde Pergale ar lazdu riekstiem 85g
    2 un vairāk
    -32%
    1
    49 €
    2,19 €
    17,53 €/kg

    Piena šokolāde Pergale ar lazdu riekstiem 85g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 25,76 €/kg

  • Brokastu pārslas Cini Minis Churros 300g
    3
    39 €
    11,30 €/kg

    Brokastu pārslas Cini Minis Churros 300g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,49 €

  • Putojošās ziepes Jasmine 300ml
    2
    55 €
    8,50 €/l

    Putojošās ziepes Jasmine 300ml

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,63 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,19 €

  • WC bloks Spa Moments Harmony Bref 2x50g
    3
    69 €
    36,90 €/kg

    WC bloks Spa Moments Harmony Bref 2x50g

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 57,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Veļ.M. Dreamy Lotus Silan 770ml (35MR)
    3
    39 €
    4,40 €/l

    Veļ.M. Dreamy Lotus Silan 770ml (35MR)

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 6,74 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,19 €

  • Šampūns un vannas putas Spiderman 475ml
    3
    99 €
    8,40 €/l

    Šampūns un vannas putas Spiderman 475ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,51 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Zobu birste Colgate Kids 6-9 gadiem, 1gab.
    1
    73 €
    1,73 €/gab.

    Zobu birste Colgate Kids 6-9 gadiem, 1gab.

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 2,89 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

  • Zobu pasta Colgate Advanced White Charc. 75ml
    2
    45 €
    32,67 €/l

    Zobu pasta Colgate Advanced White Charc. 75ml

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 43,87 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

  • Bar. kaķiem Premium JosiCat ar vistu650g

    Bar. kaķiem Premium JosiCat ar vistu650g

    2.19 € par gab.
    Regulārā cena: 3,19 €

    Cena par vienību: 3,37 €/kg

  • Veļas mazg. līdzeklis Perwoll Black 20MR 1l
    5
    59 €
    5,59 €/l

    Veļas mazg. līdzeklis Perwoll Black 20MR 1l

    8.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,69 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,69 €

  • Barība suņiem Premium JosiDog Mini 900g

    Barība suņiem Premium JosiDog Mini 900g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,32 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

    Regulārā cena: 4,29 €

  • Dzēriens Cult Bubble Gum Caffeine Free 500ml
    2 un vairāk
    -36%
    0
    99 €
    1,55 €
    1,98 €/l

    Dzēriens Cult Bubble Gum Caffeine Free 500ml

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 3,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Svece Cozy Home D5xH5 cm HW26
    2
    79 €
    2,79 €/gab.

    Svece Cozy Home D5xH5 cm HW26

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Proteīna batoniņš Go On Cookie Cream 40g
    1
    89 €
    47,25 €/kg

    Proteīna batoniņš Go On Cookie Cream 40g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 57,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,29 €

  • Veļas mazg. kapsulas Persil Discs Color 13MR
    7
    39 €
    0,57 €/gab.

    Veļas mazg. kapsulas Persil Discs Color 13MR

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,77 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

Filtrs

Filtrs