Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Kapu svece Bolsius Debesis 17cm 70h ST26
    -30%
    1
    74 €
    1,74 €/gab.

    Kapu svece Bolsius Debesis 17cm 70h ST26

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Marinētu dārzeņu maisījums Nizhyn 450g/270g
    2
    99 €
    11,07 €/kg

    Marinētu dārzeņu maisījums Nizhyn 450g/270g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 14,41 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Šampūns Elseve Color-Vive UV-filtru 250ml
    3
    99 €
    15,96 €/l

    Šampūns Elseve Color-Vive UV-filtru 250ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 23,16 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Saldējums Magnum sālīta karamele 204ml/168g
    4
    99 €
    29,70 €/kg

    Saldējums Magnum sālīta karamele 204ml/168g

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 53,51 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • Kons. suņu bar. GranCarno ar brieža gaļu 800g

    Kons. suņu bar. GranCarno ar brieža gaļu 800g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 4,36 €/kg

  • Dušas želeja Dove Petal Soft 450ml
    4
    69 €
    10,42 €/l

    Dušas želeja Dove Petal Soft 450ml

    7.29 € par gab.

    Cena par vienību: 16,20 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,29 €

  • Dušas želeja Dove Gentle Pamper 450ml
    4
    69 €
    10,42 €/l

    Dušas želeja Dove Gentle Pamper 450ml

    7.29 € par gab.

    Cena par vienību: 16,20 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,29 €

  • Sausā bariba kaķēniem JosiCat Kitten 650g

    Sausā bariba kaķēniem JosiCat Kitten 650g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,68 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,69 €

    Regulārā cena: 3,49 €

  • Veļas mazgāšanas kapsulas Ariel Color 30gab.
    17
    19 €
    0,57 €/gab.

    Veļas mazgāšanas kapsulas Ariel Color 30gab.

    22.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,77 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 22,99 €

  • Sausā kaķu barība NB pieaug., steril. 1,5kg

    Sausā kaķu barība NB pieaug., steril. 1,5kg

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,19 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

    Regulārā cena: 7,99 €

  • Gard.suņ. Pedigree Ranc. Jerkies vistas g.70g

    Gard.suņ. Pedigree Ranc. Jerkies vistas g.70g

    1.85 € par gab.
    Regulārā cena: 2,85 €

    Cena par vienību: 26,43 €/kg

  • Izotoniskais dz. 4 Move Zero multiaugļu 0,75l
    2 un vairāk
    -31%
    1
    10 €
    1,59 €
    1,47 €/l

    Izotoniskais dz. 4 Move Zero multiaugļu 0,75l

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,12 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dezodorants Dove Invisible Fresh 200ml
    3
    59 €
    17,95 €/l

    Dezodorants Dove Invisible Fresh 200ml

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,95 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Vie.gāz.dz.Rimi granātāb.,kadiķogu gar.0,568l
    2 un vairāk
    -29%
    0
    89 €
    1,25 €
    1,57 €/l

    Vie.gāz.dz.Rimi granātāb.,kadiķogu gar.0,568l

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 2,20 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Tāfelīte KitKat Finger White 41,5g
    0
    79 €
    18,81 €/kg

    Tāfelīte KitKat Finger White 41,5g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 28,33 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,19 €

  • Veļas mazg.kap.Persil Discs Universal 22gab.
    9
    99 €
    0,45 €/gab.

    Veļas mazg.kap.Persil Discs Universal 22gab.

    15.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,70 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 15,39 €

  • Mērce Santa Maria BBQ ar dūmu aromātu 345g
    3
    69 €
    10,70 €/kg

    Mērce Santa Maria BBQ ar dūmu aromātu 345g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 12,43 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,29 €

  • Pilnv.bar.suņ.Piper ar medīj.gaļu, ķirbi 500g

    Pilnv.bar.suņ.Piper ar medīj.gaļu, ķirbi 500g

    2.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 4,38 €/kg

  • Zāle kaķiem Perfecto 100g

    Zāle kaķiem Perfecto 100g

    1.89 € par gab.
    Regulārā cena: 2,59 €

    Cena par vienību: 18,90 €/kg

  • Kons. kaķiem Animonda Carny vista,zoss 85g

    Kons. kaķiem Animonda Carny vista,zoss 85g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 14,00 €/kg

  • S. kaķu bar. Purina One Hydralife ar lasi 50g

    S. kaķu bar. Purina One Hydralife ar lasi 50g

    0.65 € par gab.

    Cena par vienību: 13,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,69 €

    Regulārā cena: 0,99 €

  • Gard.suņ. Vitakraft Beef St. Mineral Plus 12g

    Gard.suņ. Vitakraft Beef St. Mineral Plus 12g

    0.84 € par gab.
    Regulārā cena: 0,99 €

    Cena par vienību: 70,00 €/kg

  • Kons. kaķ. Brit Prem. by Nature zivju 4x100g
    2
    45 €
    6,12 €/kg

    Kons. kaķ. Brit Prem. by Nature zivju 4x100g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 8,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,95 €

  • Grauzdiņi Lāči ar tomātiem un baziliku 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Grauzdiņi Lāči ar tomātiem un baziliku 100g

    1.89 € par gab.
    Regulārā cena: 2,29 €

    Cena par vienību: 18,90 €/kg

  • Kapu svece Bolsius Lilija 17cm, 70h ST26
    -30%
    1
    74 €
    1,74 €/gab.

    Kapu svece Bolsius Lilija 17cm, 70h ST26

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Dekoratīvie ķirbji sieta maisiņā HW26
    1
    79 €
    1,79 €/gab.

    Dekoratīvie ķirbji sieta maisiņā HW26

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Šampūns Fructis Color Resist 400ml
    4
    99 €
    12,47 €/l

    Šampūns Fructis Color Resist 400ml

    7.19 € par gab.

    Cena par vienību: 17,97 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,19 €

  • Cepumi Gullon Pastas bez glutēna 200g
    2
    49 €
    12,45 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Cepumi Gullon Pastas bez glutēna 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Zefīrs Laima Maigums šok. vaniļas garšas 185g
    3
    99 €
    21,57 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima Maigums šok. vaniļas garšas 185g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 32,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Bezalkoholisks sarkanvīns Blue Nun 0% 0,75l
    2 un vairāk
    -34%
    4
    99 €
    7,59 €
    6,65 €/l

    Bezalkoholisks sarkanvīns Blue Nun 0% 0,75l

    7.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,12 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Zefīrs šokolādē Maigums aveņu 185g
    3
    99 €
    21,57 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs šokolādē Maigums aveņu 185g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 32,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Sejas ādas maska Garnier Moisture+ 32g
    2
    21 €
    2,21 €/gab.

    Sejas ādas maska Garnier Moisture+ 32g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,69 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,69 €

  • Mitrinoša maska Garnier SN Hyal. Aloe 32g
    2
    21 €
    2,21 €/gab.

    Mitrinoša maska Garnier SN Hyal. Aloe 32g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,69 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,69 €

  • Biezenis Kubuš ābolu-arbūzu 100% 100g
    0
    79 €
    7,90 €/kg

    Biezenis Kubuš ābolu-arbūzu 100% 100g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 10,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,05 €

  • Batoniņš The Beginnings papajas 40g
    1
    55 €
    38,75 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Batoniņš The Beginnings papajas 40g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 46,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,85 €

  • S.pusgarās zeķes Pc Nancy bronzo uni 40d
    -40%
    1
    49 €
    1,49 €/gab.

    S.pusgarās zeķes Pc Nancy bronzo uni 40d

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Siev zeķubikses Pc marseille nero xl 50d
    -40%
    3
    89 €
    3,89 €/gab.

    Siev zeķubikses Pc marseille nero xl 50d

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 6,49 €

  • Tual.bl.Bref Brill Arctic Ocean 3x42g
    4
    79 €
    38,02 €/kg

    Tual.bl.Bref Brill Arctic Ocean 3x42g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 63,41 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Bezalkoholiskais vīns Codorniu Zero 0,75l
    2 un vairāk
    -37%
    6
    69 €
    10,69 €
    8,92 €/l

    Bezalkoholiskais vīns Codorniu Zero 0,75l

    10.69 € par gab.

    Cena par vienību: 14,25 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Veļas mīkstinātājs LOVELA 2L
    9
    59 €
    4,80 €/l

    Veļas mīkstinātājs LOVELA 2L

    11.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,90 €/l

    30 dienu zemākā cena: 11,79 €

Filtrs

Filtrs