Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Dezodorants Old Spice Captain 85ml
    6
    79 €
    79,88 €/l

    Dezodorants Old Spice Captain 85ml

    8.29 € par gab.

    Cena par vienību: 97,53 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,29 €

  • Trauku mazgāšans putas BIO TRI-BIO 0.3L
    2
    99 €
    9,97 €/l

    Trauku mazgāšans putas BIO TRI-BIO 0.3L

    4.39 € par gab.

    Cena par vienību: 14,63 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,39 €

  • Košļ. gumija Chupa Chups babol augļu 28g
    3 un vairāk
    -16%
    0
    75 €
    0,89 €
    26,79 €/kg

    Košļ. gumija Chupa Chups babol augļu 28g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 31,79 €/kg

  • Vannas put Almeda Olive Relaxation 750ml
    2
    45 €
    3,27 €/l

    Vannas put Almeda Olive Relaxation 750ml

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 4,12 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,09 €

  • Matu kondicionieris Pluie de Coco 200ml
    2
    35 €
    11,75 €/l

    Matu kondicionieris Pluie de Coco 200ml

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 14,75 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,95 €

  • Brokastu krūze Windmill blue 320 ml
    -30%
    3
    14 €
    3,14 €/gab.

    Brokastu krūze Windmill blue 320 ml

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,49 €

  • Mitrās salvetes stiklu tīrīšanai
    -40%
    1
    49 €
    1,49 €/gab.

    Mitrās salvetes stiklu tīrīšanai

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Dezod. Rexona Men Invis. Black & White 50ml
    2
    99 €
    59,80 €/l

    Dezod. Rexona Men Invis. Black & White 50ml

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 97,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,89 €

  • Konservēta saldā kukurūza Globus 340g/285g
    1
    65 €
    5,79 €/kg
    Labākai dzīvei

    Konservēta saldā kukurūza Globus 340g/285g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 7,33 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,09 €

  • Sejas skrubis Nivea Derma Skin Clear 150ml
    6
    39 €
    42,60 €/l

    Sejas skrubis Nivea Derma Skin Clear 150ml

    8.89 € par gab.

    Cena par vienību: 59,27 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,89 €

  • Veļ.M. Fresh Sky Silan 880ml (40MR)
    3
    39 €
    3,85 €/l

    Veļ.M. Fresh Sky Silan 880ml (40MR)

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,90 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,19 €

  • Šķidrās ziepes Citrus & Olive uzpilde 900ml
    2
    69 €
    2,99 €/l

    Šķidrās ziepes Citrus & Olive uzpilde 900ml

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,77 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,39 €

  • Ikdienas ieliktnīši Libresse Normal 80gb
    4
    09 €
    0,05 €/gab.

    Ikdienas ieliktnīši Libresse Normal 80gb

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,06 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,19 €

  • S zeķub.Immagine confort 40d nero 3
    -40%
    1
    97 €
    1,97 €/gab.

    S zeķub.Immagine confort 40d nero 3

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,29 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

  • Šampūns Almeda vīriešiem 400ml
    2
    79 €
    6,97 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šampūns Almeda vīriešiem 400ml

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,72 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Žel. veļas mazg. Persil Universal 22MR 990ml
    8
    69 €
    8,78 €/l

    Žel. veļas mazg. Persil Universal 22MR 990ml

    11.49 € par gab.

    Cena par vienību: 11,61 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Dzēriens Fuze Tea Blueberry Lavender 1,5l

    Dzēriens Fuze Tea Blueberry Lavender 1,5l

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,25 €

    Cena par vienību: 0,93 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Torte Lāči valriekstu 480g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Torte Lāči valriekstu 480g

    9.79 € par gab.
    Regulārā cena: 11,99 €

    Cena par vienību: 20,40 €/kg

  • Zobu pasta Aquafresh Little Teeth 50ml
    1
    99 €
    39,80 €/l

    Zobu pasta Aquafresh Little Teeth 50ml

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 53,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,69 €

  • Ātri pag.nūd.Glads vistas Teriyaki garšas 95g
    2
    59 €
    27,26 €/kg

    Ātri pag.nūd.Glads vistas Teriyaki garšas 95g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Hig. pak. Always Ultra Secure Night S4 36gab.
    6
    59 €
    0,18 €/gab.

    Hig. pak. Always Ultra Secure Night S4 36gab.

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,31 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

  • Šampūns Elseve Extraordinary Oil 250ml
    3
    99 €
    15,96 €/l

    Šampūns Elseve Extraordinary Oil 250ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 23,16 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Suņu bar.Animonda VF Adult liell.,tītara 150g

    Suņu bar.Animonda VF Adult liell.,tītara 150g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 9,27 €/kg

  • Kon.suņu bar.Animonda GranCarno ar sirdi 800g

    Kon.suņu bar.Animonda GranCarno ar sirdi 800g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 4,36 €/kg

  • Šķ.veļ. mazg. līdz. Ariel Mount.Sp. 40MR 1,8l
    12
    59 €
    6,99 €/l

    Šķ.veļ. mazg. līdz. Ariel Mount.Sp. 40MR 1,8l

    19.49 € par gab.

    Cena par vienību: 10,83 €/l

    30 dienu zemākā cena: 19,49 €

  • Dez. zīmulis Dove Invisible Dry 50ml
    3
    49 €
    69,80 €/l

    Dez. zīmulis Dove Invisible Dry 50ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 115,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Dušas želeja Dove Men Sand&Vanilla 400ml
    3
    59 €
    8,97 €/l

    Dušas želeja Dove Men Sand&Vanilla 400ml

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 13,22 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,29 €

  • Trauku mazg. maš. tabletes Somat 3in1 60gab.
    16
    49 €
    0,27 €/gab.

    Trauku mazg. maš. tabletes Somat 3in1 60gab.

    29.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,50 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 29,99 €

  • Lavas kūka Beldessert sāļās kar. pild. 2x90g
    3
    99 €
    22,17 €/kg

    Lavas kūka Beldessert sāļās kar. pild. 2x90g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 27,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Higiēnis. paketes Libresse Ultra Night 26gab.
    5
    19 €
    0,20 €/gab.

    Higiēnis. paketes Libresse Ultra Night 26gab.

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,25 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 6,49 €

  • Kafijas kaps. Lavazza Gourmet Caramel 56,5g
    3
    99 €
    0,40 €/gab.

    Kafijas kaps. Lavazza Gourmet Caramel 56,5g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,50 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Panna Tefal Start Easy Black 20 CM
    23
    99 €
    23,99 €/gab.

    Panna Tefal Start Easy Black 20 CM

    39.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 39,99 €

  • Vie.gāz.dz.Rimi piparmētru,laima garša 0,568l

    Vie.gāz.dz.Rimi piparmētru,laima garša 0,568l

    0.96 € par gab.
    Regulārā cena: 1,25 €

    Cena par vienību: 1,69 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Mazg.līdz. un šamp. bērniem Salling Fri 250ml

    Mazg.līdz. un šamp. bērniem Salling Fri 250ml

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 7,96 €/l

  • Pīlāra svece Bolsius 13x7cm zaļa
    -30%
    3
    07 €
    3,07 €/gab.

    Pīlāra svece Bolsius 13x7cm zaļa

    4.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,39 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,39 €

  • Zaļā tēja Ahmad ar piparmētru 50g
    2 un vairāk
    -25%
    1
    79 €
    2,39 €
    35,80 €/kg

    Zaļā tēja Ahmad ar piparmētru 50g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 47,80 €/kg

  • Tēja Dolce de Luxe Wildberry Dessert 50g
    2 un vairāk
    -23%
    1
    99 €
    2,59 €
    39,80 €/kg

    Tēja Dolce de Luxe Wildberry Dessert 50g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 51,80 €/kg

  • Marinēti gurķīši Kok 4-7cm 530g/270g
    2
    19 €
    8,11 €/kg

    Marinēti gurķīši Kok 4-7cm 530g/270g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Konservi kaķiem Encore tunča fil. ar lasi 70g
    1
    29 €
    18,43 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Konservi kaķiem Encore tunča fil. ar lasi 70g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 25,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,75 €

  • Brētliņas Kaija tomātu mērcē ar papriku 240g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Brētliņas Kaija tomātu mērcē ar papriku 240g

    1.59 € par gab.
    Regulārā cena: 1,89 €

    Cena par vienību: 6,63 €/kg

Filtrs

Filtrs