Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Cepumi Nordthy Halloween Green 146g

    Cepumi Nordthy Halloween Green 146g

    1.74 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 11,92 €/kg

  • Kons. kaķ. Brit Prem. ar vistu, tītaru 100g
    0
    63 €
    6,30 €/kg

    Kons. kaķ. Brit Prem. ar vistu, tītaru 100g

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 8,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,75 €

  • Smūtijs Semper Yummies ar avenēm 12m. 120g

    Smūtijs Semper Yummies ar avenēm 12m. 120g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,59 €

    Cena par vienību: 14,92 €/kg

  • Piena šok. konf. Only Skeletons and Eyes 84g

    Piena šok. konf. Only Skeletons and Eyes 84g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 16,55 €/kg

  • Siļķes fil.gab.Zigmas mar.biešu mērcē 200g
    1
    79 €
    8,95 €/kg

    Siļķes fil.gab.Zigmas mar.biešu mērcē 200g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 11,95 €/kg

  • Kūciņas Lāči sāļās karameles 4x50g
    3
    99 €
    19,95 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kūciņas Lāči sāļās karameles 4x50g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,95 €/kg

  • Vannas bumbas Sence Midnight Shadows 150g
    2
    79 €
    18,60 €/kg

    Vannas bumbas Sence Midnight Shadows 150g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 26,60 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Dušas želeja Palmolive Kids Sea Creatur.750ml
    5
    49 €
    7,32 €/l

    Dušas želeja Palmolive Kids Sea Creatur.750ml

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

  • Garšviela Santa Maria kartupeļiem 55g
    1
    25 €
    22,73 €/kg

    Garšviela Santa Maria kartupeļiem 55g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 30,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,65 €

  • Konfektes Werther's Original 50g
    2 un vairāk
    -16%
    0
    79 €
    0,94 €
    15,80 €/kg

    Konfektes Werther's Original 50g

    0.94 € par gab.

    Cena par vienību: 18,80 €/kg

  • Marmelāde Laima šķēlītēs glazētas 190g
    4
    79 €
    25,21 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marmelāde Laima šķēlītēs glazētas 190g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Jūras sāls Kotanyi dzirnaviņās 92g
    2
    99 €
    32,50 €/kg

    Jūras sāls Kotanyi dzirnaviņās 92g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 39,02 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,59 €

  • Ķiplokpipari Santa Maria 70g
    2
    16 €
    30,86 €/kg

    Ķiplokpipari Santa Maria 70g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 44,14 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,16 €

  • Mušu pletne Aeroxon

    Mušu pletne Aeroxon

    0.68 € par gab.
    Regulārā cena: 0,99 €

    Cena par vienību: 0,68 €/gab.

  • Mērce Rimi Thai karija 480g
    3
    36 €
    7,00 €/kg

    Mērce Rimi Thai karija 480g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 8,73 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,19 €

  • Garšviela Selection by Rimi Itāļu 50g
    2
    56 €
    51,20 €/kg

    Garšviela Selection by Rimi Itāļu 50g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 63,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,19 €

  • Dz. vīns bezalk. Bosca Anniversary Gold 0,75l
    3 un vairāk
    -42%
    3
    49 €
    5,99 €
    4,65 €/l

    Dz. vīns bezalk. Bosca Anniversary Gold 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kon. kaķiem Encore ar vistas kr. 70g
    1
    29 €
    18,43 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kon. kaķiem Encore ar vistas kr. 70g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 25,57 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • S zeķubikses Pc la manche visone 4 40d
    -40%
    2
    99 €
    2,99 €/gab.

    S zeķubikses Pc la manche visone 4 40d

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Aerosols matu veidošanai Syoss 200ml
    6
    99 €
    34,95 €/l

    Aerosols matu veidošanai Syoss 200ml

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,95 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Garneles Rimi vārītas ASC 350g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes

    Garneles Rimi vārītas ASC 350g

    4.99 € par gab.
    Regulārā cena: 7,49 €

    Cena par vienību: 14,26 €/kg

  • Orhideja 2 kāti,10+ ziedi,D12/H45-65

    Orhideja 2 kāti,10+ ziedi,D12/H45-65

    6.99 € par gab.
    Regulārā cena: 9,99 €

    Cena par vienību: 6,99 €/gab.

  • Tunča filejas zupa PrimaCat kaķiem 40g

    Tunča filejas zupa PrimaCat kaķiem 40g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 27,25 €/kg

  • Dārzeņu zupa ar tītaru gaļu HIPP,190g
    Ekoloģisks

    Dārzeņu zupa ar tītaru gaļu HIPP,190g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,69 €

    Cena par vienību: 10,47 €/kg

  • Bros mušu pletne

    Bros mušu pletne

    0.61 € par gab.
    Regulārā cena: 0,89 €

    Cena par vienību: 0,61 €/gab.

  • Izsm. līdzeklis Taft Heat Protection 250ml
    6
    39 €
    25,56 €/l

    Izsm. līdzeklis Taft Heat Protection 250ml

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,96 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Aromāt. tējas sveces 18 gab Granātābols
    -30%
    2
    09 €
    2,09 €/gab.

    Aromāt. tējas sveces 18 gab Granātābols

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Piemiņas sveces BOLSIUS 100h
    -30%
    1
    60 €
    1,60 €/gab.

    Piemiņas sveces BOLSIUS 100h

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,29 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,29 €

  • Šķidr.mazg.līdz.balt.aud. LOVELA 1,45L
    9
    59 €
    6,61 €/l

    Šķidr.mazg.līdz.balt.aud. LOVELA 1,45L

    11.79 € par gab.

    Cena par vienību: 8,13 €/l

    30 dienu zemākā cena: 11,79 €

  • Šampuns Schauma 7 zālīšu 400ml
    3
    89 €
    9,72 €/l

    Šampuns Schauma 7 zālīšu 400ml

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,72 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,49 €

  • Bļoda Vetro Plus metāla 26cm
    -30%
    4
    19 €
    4,19 €/gab.

    Bļoda Vetro Plus metāla 26cm

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Pipari čili Habanero 1.šķira 50g
    Labākai dzīvei

    Pipari čili Habanero 1.šķira 50g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,45 €

    Cena par vienību: 23,80 €/kg

  • Gaisa atsvaidzinātājs Wunderbaum Vanilla
    -40%
    0
    89 €
    0,89 €/gab.

    Gaisa atsvaidzinātājs Wunderbaum Vanilla

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Vēja pikas ar cid., aprikožu krēma pild. 200g
    3
    39 €
    16,95 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vēja pikas ar cid., aprikožu krēma pild. 200g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 21,45 €/kg

  • Dezodorants Rexona Biorythm rullītis 50ml
    2
    99 €
    59,80 €/l

    Dezodorants Rexona Biorythm rullītis 50ml

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 97,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,89 €

  • Aerosols Pret Odiem Un Ērcēm Bros 90ml

    Aerosols Pret Odiem Un Ērcēm Bros 90ml

    3.55 € par gab.
    Regulārā cena: 5,15 €

    Cena par vienību: 39,44 €/l

  • Tējas sveces Bolsius 18gab persiku
    -30%
    2
    09 €
    0,12 €/gab.

    Tējas sveces Bolsius 18gab persiku

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,17 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Veļas pulveris Persil Freshness 18MR 990g
    7
    19 €
    7,26 €/kg

    Veļas pulveris Persil Freshness 18MR 990g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,09 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Veļas mazg. līdzeklis Perwoll Blossom 20MR 1l
    5
    59 €
    5,59 €/l

    Veļas mazg. līdzeklis Perwoll Blossom 20MR 1l

    8.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,69 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,69 €

  • Tējas sveces Bolsius 24gab 6st
    -30%
    4
    40 €
    0,18 €/gab.

    Tējas sveces Bolsius 24gab 6st

    6.29 € par gab.

    Cena par vienību: 0,26 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 6,29 €

Filtrs

Filtrs