Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Zobu pasta Elmex Sensitive Whitening 2x75ml
    10
    07 €
    67,13 €/l

    Zobu pasta Elmex Sensitive Whitening 2x75ml

    15.49 € par gab.

    Cena par vienību: 103,27 €/l

    30 dienu zemākā cena: 15,49 €

  • Melnā tēja Loyd Ceylon aromatizēta 50x2g
    3
    19 €
    31,90 €/kg

    Melnā tēja Loyd Ceylon aromatizēta 50x2g

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 45,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,59 €

  • Zobu pasta Aquafresh Big Teeth 50ml
    1
    99 €
    39,80 €/l

    Zobu pasta Aquafresh Big Teeth 50ml

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 53,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,69 €

  • Zobu pasta Elmex Junior 2x75ml
    7
    14 €
    47,60 €/l

    Zobu pasta Elmex Junior 2x75ml

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 73,27 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

  • Dušas želeja Old Spice Wolfthorn 1000ml
    7
    29 €
    7,29 €/l

    Dušas želeja Old Spice Wolfthorn 1000ml

    13.29 € par gab.

    Cena par vienību: 13,29 €/l

    30 dienu zemākā cena: 13,29 €

  • Hig. paketes Always Ultra Normal S1 56gab.
    6
    59 €
    0,12 €/gab.

    Hig. paketes Always Ultra Normal S1 56gab.

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,20 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

  • Šampūns Elseve Hyaluron Plump 250ml
    3
    99 €
    15,96 €/l

    Šampūns Elseve Hyaluron Plump 250ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 23,16 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Siers Granarolo Pecorino rīvēts 70g
    2 un vairāk
    -33%
    1
    99 €
    2,99 €
    28,43 €/kg

    Siers Granarolo Pecorino rīvēts 70g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 42,71 €/kg

  • Acu maska Garnier Vitamin C izgaismojoša 5g
    1
    73 €
    346,00 €/kg

    Acu maska Garnier Vitamin C izgaismojoša 5g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 578,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

  • Veļ.tr.tīr. pulv. Vanish Oxi Action Pink 970g
    10
    99 €
    11,33 €/kg

    Veļ.tr.tīr. pulv. Vanish Oxi Action Pink 970g

    13.29 € par gab.

    Cena par vienību: 13,70 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 13,29 €

  • Sausā kaķu barība NB ar lasi, pieaug. 1,5kg

    Sausā kaķu barība NB ar lasi, pieaug. 1,5kg

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,19 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

    Regulārā cena: 7,99 €

  • Auduma maska Garnier Hydra Bomb atj. nakt.28g
    2
    21 €
    78,93 €/kg

    Auduma maska Garnier Hydra Bomb atj. nakt.28g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 131,79 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,69 €

  • Dušas želeja Dove Replenishing 400ml
    5
    19 €
    12,97 €/l

    Dušas želeja Dove Replenishing 400ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 18,72 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Dez. zīmulis Rexona Sexy Bouquet 50ml
    2
    99 €
    59,80 €/l

    Dez. zīmulis Rexona Sexy Bouquet 50ml

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 97,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,89 €

  • Pārtikas trauki Keeeper 2l 2 gab. AW26
    2
    39 €
    1,20 €/gab.

    Pārtikas trauki Keeeper 2l 2 gab. AW26

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,00 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Kons.kaķ. Nutribalance Muss ar vistas g.8x85g

    Kons.kaķ. Nutribalance Muss ar vistas g.8x85g

    3.99 € par gab.
    Regulārā cena: 6,29 €

    Cena par vienību: 5,87 €/kg

  • Matu maska Fructis Keratin Sleek 370ml
    5
    99 €
    16,19 €/l

    Matu maska Fructis Keratin Sleek 370ml

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 27,00 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Paketes Salling ar spār.,bez sma., gar.20 gab
    2
    39 €
    0,12 €/gab.

    Paketes Salling ar spār.,bez sma., gar.20 gab

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,13 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,69 €

  • Kafijas kaps. Lavazza Gourmet Chocolate 58,7g
    3
    89 €
    0,39 €/gab.

    Kafijas kaps. Lavazza Gourmet Chocolate 58,7g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,50 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Konfektes Laima zemesrieksti, karamele kg
    12
    99 €
    12,99 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Laima zemesrieksti, karamele kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 18,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Zemesrieksti apvalkā Rimi čili garša 140g
    1
    49 €
    10,64 €/kg

    Zemesrieksti apvalkā Rimi čili garša 140g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Daļ. mitra uzkoda suņiem Salling nūjiņas 250g
    1
    89 €
    7,56 €/kg

    Daļ. mitra uzkoda suņiem Salling nūjiņas 250g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,36 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Dezodoranta zīmulis Dove Powder 48h 50ml
    3
    29 €
    65,80 €/l

    Dezodoranta zīmulis Dove Powder 48h 50ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 99,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Kaķu bar.Purina One Coat&Hairb. ar vistu 750g

    Kaķu bar.Purina One Coat&Hairb. ar vistu 750g

    4.19 € par gab.
    Regulārā cena: 6,49 €

    Cena par vienību: 5,59 €/kg

  • Autiņbiks. Salling Fri Newborn izm. 1, 28gab.

    Autiņbiks. Salling Fri Newborn izm. 1, 28gab.

    3.19 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 0,11 €/gab.

  • Uzlīme Aeroxon pret mušām 4gab.

    Uzlīme Aeroxon pret mušām 4gab.

    2.68 € par gab.
    Regulārā cena: 3,89 €

    Cena par vienību: 0,67 €/gab.

  • Želejkonf. Rowntrees Squidgers augļu g. 120g
    2 un vairāk
    -25%
    1
    49 €
    1,99 €
    12,42 €/kg

    Želejkonf. Rowntrees Squidgers augļu g. 120g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,58 €/kg

  • Dip mērce Santa Maria Tex Mex stilā 250g
    3
    39 €
    13,56 €/kg

    Dip mērce Santa Maria Tex Mex stilā 250g

    4.25 € par gab.

    Cena par vienību: 17,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,55 €

  • Kukrūzas čipsi Doritos saldā čili garša 90g
    1
    49 €
    16,56 €/kg

    Kukrūzas čipsi Doritos saldā čili garša 90g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 23,89 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,15 €

  • Zirņu uzkoda Legume Crisps ar sāli 85g
    2
    99 €
    35,18 €/kg

    Zirņu uzkoda Legume Crisps ar sāli 85g

    3.55 € par gab.

    Cena par vienību: 41,76 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,55 €

  • Panna Tefal Expertise 24 cm G3210432
    29
    39 €
    29,39 €/gab.

    Panna Tefal Expertise 24 cm G3210432

    48.99 € par gab.

    Cena par vienību: 48,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 48,99 €

  • Siera kūka Cake Break Barons šokolādes 600g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Siera kūka Cake Break Barons šokolādes 600g

    10.69 € par gab.
    Regulārā cena: 11,99 €

    Cena par vienību: 17,82 €/kg

  • Šam.Loreal Paris Elseve Collagen Lifter 250ml
    3
    99 €
    15,96 €/l

    Šam.Loreal Paris Elseve Collagen Lifter 250ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 23,16 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Tēja Dolce de Luxe Tropic Fantasy 50g
    2 un vairāk
    -23%
    1
    99 €
    2,59 €
    39,80 €/kg

    Tēja Dolce de Luxe Tropic Fantasy 50g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 51,80 €/kg

  • Zaļā tēja Dolce de Luxe Ginger Mint 50g
    2 un vairāk
    -23%
    1
    99 €
    2,59 €
    39,80 €/kg

    Zaļā tēja Dolce de Luxe Ginger Mint 50g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 51,80 €/kg

  • Stikla niedru difuzors Cozy Home AW26
    -30%
    4
    89 €
    4,89 €/gab.

    Stikla niedru difuzors Cozy Home AW26

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

  • Suņa spilvens 60 cm brūns AW26
    9
    99 €
    9,99 €/gab.

    Suņa spilvens 60 cm brūns AW26

    19.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 19,99 €

  • Kafijas dz. Lofbergs Ice Creamy Cookie 230ml
    1
    39 €
    6,04 €/l

    Kafijas dz. Lofbergs Ice Creamy Cookie 230ml

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,65 €/l

  • Depilācijas krēms Veet Professional 100ml
    6
    79 €
    67,90 €/l

    Depilācijas krēms Veet Professional 100ml

    7.59 € par gab.

    Cena par vienību: 75,90 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,59 €

  • Kaķu gardumi Dreamies Creamy ar lasi 4x10g

    Kaķu gardumi Dreamies Creamy ar lasi 4x10g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,09 €

    Cena par vienību: 34,75 €/kg

Filtrs

Filtrs