Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Dzēr. Tērvete ar ananāsu-koksriekstu g. 1,5l
    2 un vairāk
    -30%
    1
    05 €
    1,49 €
    0,70 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzēr. Tērvete ar ananāsu-koksriekstu g. 1,5l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēriens Monster Zero Ultra 4x500ml
    3
    49 €
    1,75 €/l

    Enerģijas dzēriens Monster Zero Ultra 4x500ml

    6.35 € par gab.

    Cena par vienību: 3,18 €/l

    + depozīts 0,40 €

    30 dienu zemākā cena: 6,35 €

  • Granātābolu sula SUN65 250ml

    Granātābolu sula SUN65 250ml

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 13,56 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula apels. pasifl. augļu 1l

    Sula apels. pasifl. augļu 1l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Kokmuižas tējas Mate 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzēriens Kokmuižas tējas Mate 0,33l

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 5,73 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Schweppes Bitter Lemon 0,33l

    Gāzēts dzēriens Schweppes Bitter Lemon 0,33l

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 3,79 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Selection by Rimi bumbieru, ābolu 1l

    Sula Selection by Rimi bumbieru, ābolu 1l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/l

  • Gāzēts dzēriens Fanta 0.5l

    Gāzēts dzēriens Fanta 0.5l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 2,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Mango nektārs Don Simon 1l

    Mango nektārs Don Simon 1l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/l

  • Alus Kokmuiža Dubultspēle APA b/a 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Kokmuiža Dubultspēle APA b/a 0,33l

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 6,21 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Tomātu sula Rimi Smart 100% 1l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Tomātu sula Rimi Smart 100% 1l

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 0,95 €/l

  • Gāzēts dzēriens Fanta 0,33l

    Gāzēts dzēriens Fanta 0,33l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,00 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Sprite 0,5l

    Gāzēts dzēriens Sprite 0,5l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 2,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Burkānu-apelsīnu sula Kadarbiku 500m
    Labākai dzīvei

    Burkānu-apelsīnu sula Kadarbiku 500m

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Pfanner Pineapple Coco 1l

    Sula Pfanner Pineapple Coco 1l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/l

  • Gāz.dzēriens Pepsi Cola 0,33L bun.

    Gāz.dzēriens Pepsi Cola 0,33L bun.

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 3,18 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Heineken bezalkoholiskais 0,33l 
    Izdevīga cena katru dienu!

    Alus Heineken bezalkoholiskais 0,33l 

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 3,61 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sulas dz. tomātu Asiņainā Mērija 250ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sulas dz. tomātu Asiņainā Mērija 250ml

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,76 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ķīselis Elmenhorster ar dzērveņu garšu 1l

    Ķīselis Elmenhorster ar dzērveņu garšu 1l

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,09 €/l

  • Bezalk. dz. augļu vīns Wolu Rabarberu 0,75l
    3 un vairāk
    -29%
    3
    39 €
    4,79 €
    4,52 €/l

    Bezalk. dz. augļu vīns Wolu Rabarberu 0,75l

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,39 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Oga upeņu ar kajēnas pipariem 60ml
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Sula Oga upeņu ar kajēnas pipariem 60ml

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 28,17 €/l

  • Enerģijas dzēriens Monster Mega Energy 0,553l

    Enerģijas dzēriens Monster Mega Energy 0,553l

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 3,42 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Smūtijs Rūdolfs intelektam BIO 260ml
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Smūtijs Rūdolfs intelektam BIO 260ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,50 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Smūtijs Rūdolfs iedvesmai BIO 260ml
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Smūtijs Rūdolfs iedvesmai BIO 260ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,50 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Smūtijs Rūdolfs priekam BIO 260ml
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Smūtijs Rūdolfs priekam BIO 260ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,50 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nektārs Cido Indijas mango 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Nektārs Cido Indijas mango 1l

    2.75 € par gab.

    Cena par vienību: 2,75 €/l

  • Minerālūdens Nabeghlavi gāzēts 0,5l

    Minerālūdens Nabeghlavi gāzēts 0,5l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģ.dzēriens Red Bull Peach Edition 250ml

    Enerģ.dzēriens Red Bull Peach Edition 250ml

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,76 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Apelsīnu sulas dzēriens Cido 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Apelsīnu sulas dzēriens Cido 1l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nektārs Gutta Max apelsīnu 50% 2l
    3
    69 €
    1,85 €/l

    Nektārs Gutta Max apelsīnu 50% 2l

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,30 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,21 €

  • Nektārs Gutta Max ābolu vīnogu 2l
    2
    89 €
    1,45 €/l

    Nektārs Gutta Max ābolu vīnogu 2l

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 1,95 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,72 €

  • Gāz.dzēriens Pepsi Cola 1L
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz.dzēriens Pepsi Cola 1L

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 1,85 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ūdens Venden apelsīns/citrons gāzēts 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ūdens Venden apelsīns/citrons gāzēts 1,5l

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,79 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ābolu un ķiršu nektārs Rimi 50% 1l
    1
    39 €
    1,39 €/l

    Ābolu un ķiršu nektārs Rimi 50% 1l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Alus Kokmuižas Duka bezalkoholisks 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Kokmuižas Duka bezalkoholisks 0,33l

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 6,21 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ekoloģiska apelsīnu sula Salling Eko 1l
    Ekoloģisks

    Ekoloģiska apelsīnu sula Salling Eko 1l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/l

  • Enerģijas dzēr. Battery Blue Raspberry 0,5l
    2 un vairāk
    -36%
    0
    99 €
    1,55 €
    1,98 €/l

    Enerģijas dzēr. Battery Blue Raspberry 0,5l

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 3,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēriens Red Bull 0,473l

    Enerģijas dzēriens Red Bull 0,473l

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 6,74 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ūdens Everest gāzēts ar cit., laima gar. 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ūdens Everest gāzēts ar cit., laima gar. 1,5l

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 0,77 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sulas dzēriens Monster Alarm Fruit 10x0,2l

    Sulas dzēriens Monster Alarm Fruit 10x0,2l

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,75 €/l

Filtrs

Filtrs