Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Sula Very Berry Dabīgā Smiltsērkšķu 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sula Very Berry Dabīgā Smiltsērkšķu 0,33l

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,61 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sulas dzēriens Tymbark kaktusa 1l

    Sulas dzēriens Tymbark kaktusa 1l

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,29 €/l

  • Dzēr.Kubuš play burkānu-zemeņu-laima 0.4l

    Dzēr.Kubuš play burkānu-zemeņu-laima 0.4l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,47 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēriens Dynamit, bundžā 568ml
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Enerģijas dzēriens Dynamit, bundžā 568ml

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 2,02 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sidrs Somersby bumbiera bezalkoholisks 0,5l
    2 un vairāk
    -30%
    1
    39 €
    1,99 €
    2,78 €/l

    Sidrs Somersby bumbiera bezalkoholisks 0,5l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Limonāde Sanpellegrino Limonata 0,33l

    Limonāde Sanpellegrino Limonata 0,33l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,52 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ūdens Everest gāzēts ar piparmētru garšu 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ūdens Everest gāzēts ar piparmētru garšu 1,5l

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 0,77 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sidrs Somersby Mandarin bezalkoholiskais 0,5l
    2 un vairāk
    -30%
    1
    39 €
    1,99 €
    2,78 €/l

    Sidrs Somersby Mandarin bezalkoholiskais 0,5l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dabīgs minerālūdens Birute gāzēts 1,5l

    Dabīgs minerālūdens Birute gāzēts 1,5l

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 0,59 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Avota ūdens Rimi gāzēts 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Avota ūdens Rimi gāzēts 0,5l

    0.29 € par gab.

    Cena par vienību: 0,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēriens Red Bull Ice Edition 0,25l

    Enerģijas dzēriens Red Bull Ice Edition 0,25l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,76 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Morss Very Berry rabarberu 2,25l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Morss Very Berry rabarberu 2,25l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,66 €/l

  • Sīrups Monin grenadīna 250ml

    Sīrups Monin grenadīna 250ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,96 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ūdens VF Mangaļi citrusaugļu 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ūdens VF Mangaļi citrusaugļu 0,5l

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 1,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz.dzēriens Mirinda 0,33L

    Gāz.dzēriens Mirinda 0,33L

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,00 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nektārs Cido granātābolu 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Nektārs Cido granātābolu 1l

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 2,89 €/l

  • Ledus tēja Cido ar zaļās tējas ekst.pers.0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ledus tēja Cido ar zaļās tējas ekst.pers.0,5l

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 1,90 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kvass baltais 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kvass baltais 1,5l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,33 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Kokmuiža Celmlauzis IPA b/a 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Kokmuiža Celmlauzis IPA b/a 0,33l

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 6,21 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalkoholiskais dzēriens Orn Craft Rose 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bezalkoholiskais dzēriens Orn Craft Rose 1,5l

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 1,43 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ūdens Mangaļi VitaFruit Mango 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ūdens Mangaļi VitaFruit Mango 1,5l

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 0,73 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,09 €

    Regulārā cena: 1,69 €

  • Avota ūdens Rimi negāzēts 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Avota ūdens Rimi negāzēts 0,5l

    0.29 € par gab.

    Cena par vienību: 0,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Very Berry dabīgā ķiršu  0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sula Very Berry dabīgā ķiršu 0,33l

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,61 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kvass Tērvete Godu 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kvass Tērvete Godu 0,5l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 2,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz.dzēriens Mountain Dew 0,5L
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz.dzēriens Mountain Dew 0,5L

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 3,18 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kvass Iļģuciema 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kvass Iļģuciema 0,5l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nektārs Rimi burkānu,ābolu,zemeņu 0,33l

    Nektārs Rimi burkānu,ābolu,zemeņu 0,33l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,39 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nektārs Cido ananasu 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Nektārs Cido ananasu 1l

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,59 €/l

  • Minerālūdens Aqua Panna negāzēts 1,5l

    Minerālūdens Aqua Panna negāzēts 1,5l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,33 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Tērvete bezalkoholiskais 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Tērvete bezalkoholiskais 0,5l

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,18 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,15 €

    Regulārā cena: 1,39 €

  • Alus Valmiermuižas bezalkoholiskais 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Valmiermuižas bezalkoholiskais 0,5l

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 4,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Rimi Pink Tonic gāzēts 1,5l

    Dzēriens Rimi Pink Tonic gāzēts 1,5l

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 0,86 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Cido Kids Paw Patrol ogu ar sald. 0,2l
    0
    45 €
    2,25 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sula Cido Kids Paw Patrol ogu ar sald. 0,2l

    0.64 € par gab.

    Cena par vienību: 3,20 €/l

    30 dienu zemākā cena: 0,39 €

  • Kombučas dzīvības dzēr. Moona BIO 333ml
    1
    94 €
    5,83 €/l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Kombučas dzīvības dzēr. Moona BIO 333ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz.dz.Fanta ābolu,ķiršu garš. ar sald. 0,85l

    Gāz.dz.Fanta ābolu,ķiršu garš. ar sald. 0,85l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,11 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Minerālūdens Sanpellegrino gāzēts 0,5l

    Minerālūdens Sanpellegrino gāzēts 0,5l

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 2,50 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz.dzēriens Mirinda 0,5L
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz.dzēriens Mirinda 0,5L

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 2,50 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts bezalk. dzēriens RC Cola ar saldin. 2l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāzēts bezalk. dzēriens RC Cola ar saldin. 2l

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 0,95 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz.dzēriens Mountain Dew 1,5L
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz.dzēriens Mountain Dew 1,5L

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 1,93 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēriens Red Bull komplekts 4x0,25l
    4
    99 €
    4,99 €/l

    Enerģijas dzēriens Red Bull komplekts 4x0,25l

    6.75 € par gab.

    Cena par vienību: 6,75 €/l

    + depozīts 0,40 €

    30 dienu zemākā cena: 4,49 €

Filtrs

Filtrs