Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Sulas dzēriens Monster Alarm Fruit 10x0,2l

    Sulas dzēriens Monster Alarm Fruit 10x0,2l

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,75 €/l

  • Dzēriens Tērvete ar zemeņu g. 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzēriens Tērvete ar zemeņu g. 1,5l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz.dzēriens Pepsi Cola 0,5L
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz.dzēriens Pepsi Cola 0,5L

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,38 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 0,69 €

    Regulārā cena: 1,25 €

  • Bumbieru,mango,piparm. sula Rimi 500ml

    Bumbieru,mango,piparm. sula Rimi 500ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Estrella Damm Barcelona bezalkohol.0,33l

    Alus Estrella Damm Barcelona bezalkohol.0,33l

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,91 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Coca Cola Zero Caffeine 0.5l

    Gāzēts dzēriens Coca Cola Zero Caffeine 0.5l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 2,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Very Berry Dabīgā Melleņu 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sula Very Berry Dabīgā Melleņu 0,33l

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,61 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Minerālūd. Acqua Panna dabīgs, negāzēts 0,75l

    Minerālūd. Acqua Panna dabīgs, negāzēts 0,75l

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,19 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dabīgais minerālūdens Nabeghlavi 0,5l

    Gāzēts dabīgais minerālūdens Nabeghlavi 0,5l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nektārs Don Simon Marakuja 1,5l
    2
    49 €
    1,66 €/l

    Nektārs Don Simon Marakuja 1,5l

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,66 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

  • Sulas dzēr. Capri-Sun multivitamīnu 10x0,2l

    Sulas dzēr. Capri-Sun multivitamīnu 10x0,2l

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,75 €/l

  • Nektārs Cappy apelsīnu 1l

    Nektārs Cappy apelsīnu 1l

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 2,55 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ananasu nektārs Don Simon 1,5l
    2
    49 €
    1,66 €/l

    Ananasu nektārs Don Simon 1,5l

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 2,46 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

  • Enerģijas dzēriens Monster 0,5l

    Enerģijas dzēriens Monster 0,5l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēriens Monster Mango Loco 0,5l

    Enerģijas dzēriens Monster Mango Loco 0,5l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sulas dz. Tymbark ķiršu, ābolu, ar saldin. 2l

    Sulas dz. Tymbark ķiršu, ābolu, ar saldin. 2l

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 1,45 €/l

  • Ledus tēja Nestea citronu 1,5l

    Ledus tēja Nestea citronu 1,5l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,33 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sv. meloņu,mango&anan. sula SUN365 500ML

    Sv. meloņu,mango&anan. sula SUN365 500ML

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ūdens Cēsu Bērzūdens melleņu 1,5l

    Ūdens Cēsu Bērzūdens melleņu 1,5l

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 1,17 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ūdens Cēsu Bērzūdens zemeņu un bazilika 1,5l

    Ūdens Cēsu Bērzūdens zemeņu un bazilika 1,5l

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 1,17 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kvass Valmiermuiža rudzu iesala 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kvass Valmiermuiža rudzu iesala 0,5l

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,45 €

    Cena par vienību: 3,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Apelsīnu nektārs Granini 1l

    Apelsīnu nektārs Granini 1l

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,79 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Toniks Royal Club Indian 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Toniks Royal Club Indian 1l

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 1,55 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēriens Pulse Sugar Free 250ml

    Enerģijas dzēriens Pulse Sugar Free 250ml

    0.62 € par gab.

    Cena par vienību: 2,48 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 0,62 €

    Regulārā cena: 0,79 €

  • Kombuča dzīvības dzēr. Maya BIO 330ml
    1
    94 €
    5,88 €/l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Kombuča dzīvības dzēr. Maya BIO 330ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,06 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nektārs Gutta Max ābolu 2l
    2
    89 €
    1,45 €/l

    Nektārs Gutta Max ābolu 2l

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 1,95 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,72 €

  • Alus Kokmuiža Brīze bezalkohol. greipf. 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Kokmuiža Brīze bezalkohol. greipf. 0,33l

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 6,21 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Beerville bezalkoholiskais 0,5l

    Alus Beerville bezalkoholiskais 0,5l

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 1,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 0,62 €

    Regulārā cena: 0,72 €

  • Multiaugļu sulas dzēriens Rimi Smart 1l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Multiaugļu sulas dzēriens Rimi Smart 1l

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 0,75 €/l

  • Kvasa dzēriens Rimi Smart 1,5l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kvasa dzēriens Rimi Smart 1,5l

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 0,59 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Biešu - Ābolu Sula Kadarbiku 0.33l
    Labākai dzīvei

    Biešu - Ābolu Sula Kadarbiku 0.33l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,03 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sulas dzēriens Granini Greipfrūtu 45% 1l

    Sulas dzēriens Granini Greipfrūtu 45% 1l

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,69 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dabīgs minerālūdens Akvile Kids 500ml

    Dabīgs minerālūdens Akvile Kids 500ml

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 1,50 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalkoholiskais alus Bauskas Alus 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bezalkoholiskais alus Bauskas Alus 0,5l

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 3,70 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Toniks Royal Club Pink 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Toniks Royal Club Pink 1l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,49 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēr. Cido Hydrate+ ar meža zem.,rab. g. 0,6l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzēr. Cido Hydrate+ ar meža zem.,rab. g. 0,6l

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 2,42 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Selita ar garšaugu garšu 1,5l

    Gāzēts dzēriens Selita ar garšaugu garšu 1,5l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalko. dzēriens Orn Craft Indian Tonic 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bezalko. dzēriens Orn Craft Indian Tonic 1,5l

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 1,43 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Melnā ledus tēja Cido persiku 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Melnā ledus tēja Cido persiku 1,5l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,13 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kombuča dzīvības dzēr. ingv. un kurk.330ml
    1
    94 €
    5,88 €/l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Kombuča dzīvības dzēr. ingv. un kurk.330ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,06 €/l

    + depozīts 0,10 €

Filtrs

Filtrs