Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Ķīselis Elmenhorster ar ķiršu garšu 1l

    Ķīselis Elmenhorster ar ķiršu garšu 1l

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,09 €/l

  • Enerģ. dzēriens Summer Cactus Edition 250ml

    Enerģ. dzēriens Summer Cactus Edition 250ml

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,76 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nektārs Cido apelsīnu 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Nektārs Cido apelsīnu 1l

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 2,39 €/l

  • Enerģ.dz. Red Bull Apricot Strawb. 0,25l

    Enerģ.dz. Red Bull Apricot Strawb. 0,25l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,76 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gazēts bezalkoholisks dzēriens Sprite 0,85l

    Gazēts bezalkoholisks dzēriens Sprite 0,85l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,11 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz. dzēr. Gardu Muti dzērveņu zelteris 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz. dzēr. Gardu Muti dzērveņu zelteris 0,5l

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 5,18 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kombuča Abavas ar upen.,balto tēju 330ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kombuča Abavas ar upen.,balto tēju 330ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,06 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Fruts burkānu, tropu augļu 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzēriens Fruts burkānu, tropu augļu 0,5l

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 2,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Fruts sarkano ogu 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzēriens Fruts sarkano ogu 0,5l

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 2,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēr. Monster Pipeline Punch 0.5l

    Enerģijas dzēr. Monster Pipeline Punch 0.5l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Smūtijs Kivi SUN365 250ml
    Labākai dzīvei

    Smūtijs Kivi SUN365 250ml

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,35 €

    Cena par vienību: 7,16 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Persiku nektārs Don Simon 1,5l
    2
    49 €
    1,66 €/l

    Persiku nektārs Don Simon 1,5l

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 2,46 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

  • Minerālūdens Essential Well Nr.17 1l

    Minerālūdens Essential Well Nr.17 1l

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 1,89 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Minerālūdens Essential Well Nr.4 1l

    Minerālūdens Essential Well Nr.4 1l

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 1,89 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Garage Hard Lemon 0.0% 0,275l
    2 un vairāk
    -23%
    0
    99 €
    1,29 €
    3,60 €/l

    Dzēriens Garage Hard Lemon 0.0% 0,275l

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 4,69 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Select. by Rimi ana. ingv.,spirul. 125ml
    Labākai dzīvei

    Sula Select. by Rimi ana. ingv.,spirul. 125ml

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,92 €/l

  • Gāzēts dzēriens Fanta ar saldinātājiem 0,85l

    Gāzēts dzēriens Fanta ar saldinātājiem 0,85l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,11 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kombu.Abavas ar dzērvenē.,meža ogu tēju 330ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kombu.Abavas ar dzērvenē.,meža ogu tēju 330ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,06 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ābolu sula Rimi 100% 330ml

    Ābolu sula Rimi 100% 330ml

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,00 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēt.dzēr.Coca-Cola Cherry ķiršu garša 330ml

    Gāzēt.dzēr.Coca-Cola Cherry ķiršu garša 330ml

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,00 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Upeņu garšas sīrups Rimi Smart 1l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Upeņu garšas sīrups Rimi Smart 1l

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 1,35 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Aveņu garšas sīrups Rimi Smart 1l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Aveņu garšas sīrups Rimi Smart 1l

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 1,35 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzirkstsula Abavas piparmētru, van. g. 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzirkstsula Abavas piparmētru, van. g. 0,33l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,03 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • B.v. Blue Nun bezalkoholisks 0% 0,75l
    2 un vairāk
    -34%
    4
    99 €
    7,59 €
    6,65 €/l

    B.v. Blue Nun bezalkoholisks 0% 0,75l

    7.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,12 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dabīgais minerālūdens Peter Mikheim gāzēts 1l

    Dabīgais minerālūdens Peter Mikheim gāzēts 1l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 1,39 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

    Regulārā cena: 1,59 €

  • Sulas dzēriens Granini Apelsīnu Mango 40% 1l

    Sulas dzēriens Granini Apelsīnu Mango 40% 1l

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,69 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dabīgs minerālūdens Akvile Sport negāzēts 1l

    Dabīgs minerālūdens Akvile Sport negāzēts 1l

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 0,85 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • SUN365 imunitātes dzēr. ar D vitamīnu 

    SUN365 imunitātes dzēr. ar D vitamīnu 

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 24,83 €/l

  • Kombuča Abavas ar cidonijām, ingveru 330ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kombuča Abavas ar cidonijām, ingveru 330ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,06 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kombuča Abavas ar rabarberie.,mate tēju 330ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kombuča Abavas ar rabarberie.,mate tēju 330ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,06 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ekoloģiska ābolu sula Salling Eko 1l
    Ekoloģisks

    Ekoloģiska ābolu sula Salling Eko 1l

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,79 €/l

  • Enerģijas dzēriens Monster Bad Apple 0,5l

    Enerģijas dzēriens Monster Bad Apple 0,5l

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 3,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Limonāde Dimdiņi aveņu kombuča 330ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Limonāde Dimdiņi aveņu kombuča 330ml

    2.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,79 €

    Cena par vienību: 6,64 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēriens Cult Mango 0,25l

    Enerģijas dzēriens Cult Mango 0,25l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,96 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Mineralūdens Neptunas gāzēts 1.5l

    Mineralūdens Neptunas gāzēts 1.5l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,53 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ūdens Mangaļi Plus ar minerālsāļ. gāzēts 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ūdens Mangaļi Plus ar minerālsāļ. gāzēts 0,5l

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 1,18 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Dr. Pepper 0,85L
    Izdevīga cena katru dienu!

    Gāzēts dzēriens Dr. Pepper 0,85L

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,11 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Leffe Brune 0% 0,33l

    Alus Leffe Brune 0% 0,33l

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 5,73 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Gardu Muti Jāņogu Zelteris 0.5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzēriens Gardu Muti Jāņogu Zelteris 0.5l

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 4,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Select. by Rimi apels. ingv., čili 125ml
    Labākai dzīvei

    Sula Select. by Rimi apels. ingv., čili 125ml

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,92 €/l

Filtrs

Filtrs