Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Ener. dzēr. Monster Rio Punch ar saldin. 0,5l

    Ener. dzēr. Monster Rio Punch ar saldin. 0,5l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Cido Kids Paw Patrol multiaug.sald. 0,2l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sula Cido Kids Paw Patrol multiaug.sald. 0,2l

    0.64 € par gab.

    Cena par vienību: 3,20 €/l

  • Dzēr. Cido Hydrate+ balto pers. lav. g. 0,6l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzēr. Cido Hydrate+ balto pers. lav. g. 0,6l

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 2,42 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēr. Cido Hydrate+ ar yuzu, aveņu garšu 0,6l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzēr. Cido Hydrate+ ar yuzu, aveņu garšu 0,6l

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 2,42 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalk.alus Bavaria ingvera - laima 0,33

    Bezalk.alus Bavaria ingvera - laima 0,33

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,55 €

    Cena par vienību: 4,21 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalk.alus Valmiermuižas Brīvais 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bezalk.alus Valmiermuižas Brīvais 0,5l

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 4,50 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Viegli gāz.dz.Rimi godži ogu,dzērv.gar.0,568l

    Viegli gāz.dz.Rimi godži ogu,dzērv.gar.0,568l

    0.96 € par gab.
    Regulārā cena: 1,25 €

    Cena par vienību: 1,69 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Coca-Cola Zero 0.2l

    Gāzēts dzēriens Coca-Cola Zero 0.2l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,95 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Burkānu-smiltsērkšķu sula Kadarbiku500ml
    Labākai dzīvei

    Burkānu-smiltsērkšķu sula Kadarbiku500ml

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Biešu Sula Kadarbiku 330ml
    Labākai dzīvei

    Biešu Sula Kadarbiku 330ml

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,03 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Leffe Blonde 0% 0,33l

    Alus Leffe Blonde 0% 0,33l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,42 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzētais dzēriens Limonāde Mežaogu 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāzētais dzēriens Limonāde Mežaogu 1,5l

    1.45 € par gab.
    Regulārā cena: 1,75 €

    Cena par vienību: 0,97 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ene.dz.Monster Ultra Strawberry ar sald. 0,5l

    Ene.dz.Monster Ultra Strawberry ar sald. 0,5l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Tērvete Saules bezalkoholiskais 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Tērvete Saules bezalkoholiskais 0,5l

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 3,70 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalkoholisk. medalus Iļģuciema Ingvera 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bezalkoholisk. medalus Iļģuciema Ingvera 0,5l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nektārs Cappy multivitamīnu 1l

    Nektārs Cappy multivitamīnu 1l

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 2,55 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Mango sīrups Caprio 0,7l

    Mango sīrups Caprio 0,7l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,56 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Limonāde Dimdiņi bumbieru kombuča 330ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Limonāde Dimdiņi bumbieru kombuča 330ml

    2.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,79 €

    Cena par vienību: 6,64 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Oga tropisko augļu ar ingveru 60ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sula Oga tropisko augļu ar ingveru 60ml

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 28,17 €/l

  • Ūdens Cēsu Bērzūdens citronu un laima 1,5l

    Ūdens Cēsu Bērzūdens citronu un laima 1,5l

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 1,17 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Mežezers mohito 0,75L
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāzēts dzēriens Mežezers mohito 0,75L

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 4,92 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nektārs Granini Multivitamīnu 50% 1l

    Nektārs Granini Multivitamīnu 50% 1l

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,69 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz.dzēr. Coca Cola Zero Laims ar saldin.0,5l
    Bez cukura

    Gāz.dzēr. Coca Cola Zero Laims ar saldin.0,5l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 2,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sarkano vīnogu sula Don Simon 100% 1l

    Sarkano vīnogu sula Don Simon 100% 1l

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,39 €/l

  • Ene.dz.Monster Aussie Lemonade ar sald. 500ml

    Ene.dz.Monster Aussie Lemonade ar sald. 500ml

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēr. Coca-Cola Zero ar saldin. 0,85l
    Bez cukura

    Gāzēts dzēr. Coca-Cola Zero ar saldin. 0,85l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,11 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz. bezalk. dz. Limonāde ar saldinātāju 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz. bezalk. dz. Limonāde ar saldinātāju 1,5l

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,59 €

    Cena par vienību: 0,93 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dab. minerālūdens 885 negāzēts, sporta 885ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dab. minerālūdens 885 negāzēts, sporta 885ml

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,89 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēriens Monster Energy 4x500ml
    3
    49 €
    1,75 €/l

    Enerģijas dzēriens Monster Energy 4x500ml

    7.19 € par gab.

    Cena par vienību: 3,60 €/l

    + depozīts 0,40 €

    30 dienu zemākā cena: 7,19 €

  • Tropisko augļu sulas dzēriens Cido 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tropisko augļu sulas dzēriens Cido 1l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz.bezalk.dzēriens Limpo apelsī.garša 0.33l
    0
    62 €
    1,88 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz.bezalk.dzēriens Limpo apelsī.garša 0.33l

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 4,82 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

  • Apelsīnu sula 100% Rimi 0,33l

    Apelsīnu sula 100% Rimi 0,33l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,52 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ledus tēja Nestea zaļā tēja citrusu 1,5l

    Ledus tēja Nestea zaļā tēja citrusu 1,5l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,33 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sulas dzēriens Tymbark multivitamīnu 2l

    Sulas dzēriens Tymbark multivitamīnu 2l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,50 €/l

  • Ūdens Venden Dzērvene gāzēts 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ūdens Venden Dzērvene gāzēts 1,5l

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,79 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ledus tēja Nestea ar mango, ananasu g. 1,5l

    Ledus tēja Nestea ar mango, ananasu g. 1,5l

    1.95 € par gab.

    Cena par vienību: 1,30 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz. dzēr. Fanta Orange Zero ar saldin. 0,5l
    Bez cukura

    Gāz. dzēr. Fanta Orange Zero ar saldin. 0,5l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 2,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ābolu,melleņu,ingvera sula Rimi 500ml

    Ābolu,melleņu,ingvera sula Rimi 500ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģ. dzēr. Monster Full Throttle Zero 500ml

    Enerģ. dzēr. Monster Full Throttle Zero 500ml

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dz. Brite aveņu un piparmētru 330ml
    Labākai dzīvei

    Enerģijas dz. Brite aveņu un piparmētru 330ml

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,03 €/l

    + depozīts 0,10 €

Filtrs

Filtrs