Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Gāzēts dzēriens Coca-Cola Regular 0,85l

    Gāzēts dzēriens Coca-Cola Regular 0,85l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,11 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalkohol. alus Bavaria sarkano augļu 0,33l

    Bezalkohol. alus Bavaria sarkano augļu 0,33l

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,55 €

    Cena par vienību: 4,21 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Izotoniskais dz. 4 Move Zero multiaugļu 0,75l
    2 un vairāk
    -31%
    1
    10 €
    1,59 €
    1,47 €/l

    Izotoniskais dz. 4 Move Zero multiaugļu 0,75l

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,12 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kvass Bauskas 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kvass Bauskas 0,5l

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 2,90 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēriens Red Bull Zero 250ml

    Enerģijas dzēriens Red Bull Zero 250ml

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,76 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezal.dz.Venden Re Fresh zemeņu ga.0,57l
    1
    39 €
    2,44 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bezal.dz.Venden Re Fresh zemeņu ga.0,57l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,14 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Bezalkoholiskais sarkanvīns 0 0,75l

    Bezalkoholiskais sarkanvīns 0 0,75l

    3.45 € par gab.

    Cena par vienību: 4,60 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Raudzēta bērzu sula Birzī 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Raudzēta bērzu sula Birzī 1l

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Ābolu, bumb, aveņu Sel.ByRimi 0,5l
    Labākai dzīvei

    Sula Ābolu, bumb, aveņu Sel.ByRimi 0,5l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ener.dzēr.Monster Green Zero ar saldin. 500ml

    Ener.dzēr.Monster Green Zero ar saldin. 500ml

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalkoholiskais alus Kokmuižas Stauts 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bezalkoholiskais alus Kokmuižas Stauts 0,33l

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 6,21 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dabīgs minerālūdens Birute negāzēts 1,5l

    Dabīgs minerālūdens Birute negāzēts 1,5l

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 0,59 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nektārs Cappy ābolu 1l

    Nektārs Cappy ābolu 1l

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 2,55 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Vie.gāz.dz.Rimi granātāb.,kadiķogu gar.0,568l
    2 un vairāk
    -29%
    0
    89 €
    1,25 €
    1,57 €/l

    Vie.gāz.dz.Rimi granātāb.,kadiķogu gar.0,568l

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 2,20 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Caprio ananasu-mango 2l

    Dzēriens Caprio ananasu-mango 2l

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 1,08 €/l

  • Bezalk. dzēr. Mežezers Spritz apelsīnu 0,75l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bezalk. dzēr. Mežezers Spritz apelsīnu 0,75l

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,65 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Vīnogu sulas dzēriens Cido 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vīnogu sulas dzēriens Cido 1l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēr. Go Botanicals bumbieru g. 0,33l

    Gāzēts dzēr. Go Botanicals bumbieru g. 0,33l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,52 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz. dzēriens Sprite Zero ar saldinātāju 0,5l
    Bez cukura

    Gāz. dzēriens Sprite Zero ar saldinātāju 0,5l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 2,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēr. Monster Juiced Monarch 500ml

    Enerģijas dzēr. Monster Juiced Monarch 500ml

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Vitamin Performance Isotonic 0,75l

    Dzēriens Vitamin Performance Isotonic 0,75l

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,12 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģ.dzēr. Monster Ultra Gold ar sald. 500ml

    Enerģ.dzēr. Monster Ultra Gold ar sald. 500ml

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Cult Bubble Gum Caffeine Free 500ml
    2 un vairāk
    -36%
    0
    99 €
    1,55 €
    1,98 €/l

    Dzēriens Cult Bubble Gum Caffeine Free 500ml

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 3,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģ.dzēriens Monster Lando Norris Zero 0,5l

    Enerģ.dzēriens Monster Lando Norris Zero 0,5l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Vie.gāz.dz.Rimi piparmētru,laima garša 0,568l

    Vie.gāz.dz.Rimi piparmētru,laima garša 0,568l

    0.96 € par gab.
    Regulārā cena: 1,25 €

    Cena par vienību: 1,69 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ledus tēja Nestea ķiršu zero 1,5l
    1
    69 €
    1,13 €/l

    Ledus tēja Nestea ķiršu zero 1,5l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,33 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Gāzēts dzēriens Coca-Cola Regular 0.2l

    Gāzēts dzēriens Coca-Cola Regular 0.2l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,95 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Funkcion.dzēr. Digestif Water ar ingveru 0,6l

    Funkcion.dzēr. Digestif Water ar ingveru 0,6l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 2,82 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalkoholisks rozā vīns 0 0,75l

    Bezalkoholisks rozā vīns 0 0,75l

    3.45 € par gab.

    Cena par vienību: 4,60 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ledus tēja Nestea persiku 0,5l

    Ledus tēja Nestea persiku 0,5l

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,18 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalk. kokteilis Johan Freitag Gin 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bezalk. kokteilis Johan Freitag Gin 0,5l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,38 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Enjoy ar arbūzu garšu 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāzēts dzēriens Enjoy ar arbūzu garšu 0,33l

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 2,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēriens Dynamit Caffeine Free 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Enerģijas dzēriens Dynamit Caffeine Free 0,5l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalk. kokteilis Le Coq Mojito 0,33l

    Bezalk. kokteilis Le Coq Mojito 0,33l

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 4,70 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz.dz. Pepsi Cola Max bez cuk.,ar saldin. 1l
    Bez cukura Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz.dz. Pepsi Cola Max bez cuk.,ar saldin. 1l

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 1,89 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Tomātu sula Rimi 0,33l

    Tomātu sula Rimi 0,33l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,52 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēr. Brite ananāsu un mango 330ml
    Labākai dzīvei

    Enerģijas dzēr. Brite ananāsu un mango 330ml

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,03 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalk. dzirkst. vīns Zonin Cuvee Zero 0,75l

    Bezalk. dzirkst. vīns Zonin Cuvee Zero 0,75l

    10.79 € par gab.

    Cena par vienību: 14,39 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Šots Nutri Immunity Ginger-Lime 100ml

    Šots Nutri Immunity Ginger-Lime 100ml

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/l

  • Gāzēts dzēriens Dr. Pepper 0,33l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Gāzēts dzēriens Dr. Pepper 0,33l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,00 €/l

    + depozīts 0,10 €

Filtrs

Filtrs