Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Dzēr. Frutto arbūzu, meloņu ar vit. 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzēr. Frutto arbūzu, meloņu ar vit. 1,5l

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,66 €/l

  • Sula Don Simon tropu augļu 1l

    Sula Don Simon tropu augļu 1l

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,49 €/l

  • Enerģijas dzēriens Cult Game Changer 0,5l

    Enerģijas dzēriens Cult Game Changer 0,5l

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 3,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalkohol. alus Cēsu Brūža Nullīte 0,568l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bezalkohol. alus Cēsu Brūža Nullīte 0,568l

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,27 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Dr. Pepper Blackberry 355ml

    Gāzēts dzēriens Dr. Pepper Blackberry 355ml

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 6,06 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Caprio ābolu, aroniju, aveņu 2l

    Dzēriens Caprio ābolu, aroniju, aveņu 2l

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 1,08 €/l

  • SUN365 Smūtijs Pina Colada 250ml
    Labākai dzīvei

    SUN365 Smūtijs Pina Colada 250ml

    1.89 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 7,56 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Rozā greipfrūtu sula Don Simon 100% 1l

    Rozā greipfrūtu sula Don Simon 100% 1l

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 4,29 €/l

  • Bezalkoh. vīns Gran Castillo Chardonnay 0,75l

    Bezalkoh. vīns Gran Castillo Chardonnay 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz. dz. Go Botanicals melones g. 0,33l

    Gāz. dz. Go Botanicals melones g. 0,33l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,52 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dz. Go Botanicals ar greipfr. g. 0,33l

    Gāzēts dz. Go Botanicals ar greipfr. g. 0,33l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,52 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Caprio ābolu, ķiršu, aroniju 2l

    Dzēriens Caprio ābolu, ķiršu, aroniju 2l

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 1,08 €/l

  • Meža ogu sīrups Caprio 0,7l

    Meža ogu sīrups Caprio 0,7l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,56 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalkohol. sidrs Dārza Slaidais ābols 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bezalkohol. sidrs Dārza Slaidais ābols 0,5l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dz. Brite sarkano apelsīnu g. 330ml

    Enerģijas dz. Brite sarkano apelsīnu g. 330ml

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,03 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalkoholisks sarkanvīns Blue Nun 0% 0,75l
    2 un vairāk
    -34%
    4
    99 €
    7,59 €
    6,65 €/l

    Bezalkoholisks sarkanvīns Blue Nun 0% 0,75l

    7.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,12 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēriens Cult Bubble Gum 0,5l

    Enerģijas dzēriens Cult Bubble Gum 0,5l

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 2,90 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ūdens Kubuš ar aveņu garšu negāzēts 0,5l

    Ūdens Kubuš ar aveņu garšu negāzēts 0,5l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzētais dzēriens Limonāde Zvaniņš 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāzētais dzēriens Limonāde Zvaniņš 1,5l

    1.45 € par gab.
    Regulārā cena: 1,75 €

    Cena par vienību: 0,97 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēr. Cult Energy Anime Ice 500ml

    Enerģijas dzēr. Cult Energy Anime Ice 500ml

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 3,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Toniks Fever Tree ar plūškoku garšu 0,5l

    Toniks Fever Tree ar plūškoku garšu 0,5l

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,18 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dabīg. minerālūdens Airy pH10 negāzēts 1,5l

    Dabīg. minerālūdens Airy pH10 negāzēts 1,5l

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,66 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ener. dz. Monster Peachy Keen ar saldin. 0,5l

    Ener. dz. Monster Peachy Keen ar saldin. 0,5l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalk. dzēriens Fever Tree Tonic Water 0,5l

    Bezalk. dzēriens Fever Tree Tonic Water 0,5l

    2.69 € par gab.
    Regulārā cena: 3,59 €

    Cena par vienību: 5,38 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Super Manki Raspberry Icecream 0,33l

    Dzēriens Super Manki Raspberry Icecream 0,33l

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 3,30 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezal.dz.Venden Re Char.citr.,laima ga.0,57l
    1
    39 €
    2,44 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bezal.dz.Venden Re Char.citr.,laima ga.0,57l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,14 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Dz. vīns bezalk. Bosca Anniversary Gold 0,75l
    3 un vairāk
    -42%
    3
    49 €
    5,99 €
    4,65 €/l

    Dz. vīns bezalk. Bosca Anniversary Gold 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalkoholiskais baltvīns 0 0,75l

    Bezalkoholiskais baltvīns 0 0,75l

    3.45 € par gab.

    Cena par vienību: 4,60 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nektārs Gutta Max multi aveņu melleņu 2l

    Nektārs Gutta Max multi aveņu melleņu 2l

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 1,95 €/l

  • Tējas dzēr. Kombucha Trad. Sun365 BIO 0,5l
    Ekoloģisks

    Tējas dzēr. Kombucha Trad. Sun365 BIO 0,5l

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Tējas dzēr. Kombucha Melissa Sun365 BIO 0,5l
    Ekoloģisks

    Tējas dzēr. Kombucha Melissa Sun365 BIO 0,5l

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ledus tēja Nestea meža ogu 1,5l

    Ledus tēja Nestea meža ogu 1,5l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,33 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalkoholiskais vīns Codorniu Zero 0,75l
    2 un vairāk
    -37%
    6
    69 €
    10,69 €
    8,92 €/l

    Bezalkoholiskais vīns Codorniu Zero 0,75l

    10.69 € par gab.

    Cena par vienību: 14,25 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalk. dzēriens Fever Tree Ginger Ale 0,5l

    Bezalk. dzēriens Fever Tree Ginger Ale 0,5l

    2.69 € par gab.
    Regulārā cena: 3,59 €

    Cena par vienību: 5,38 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēriens Battery 0,5l

    Enerģijas dzēriens Battery 0,5l

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 3,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sidrs Kokmuižas Jaunā strāva bezalk. 0,33L
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sidrs Kokmuižas Jaunā strāva bezalk. 0,33L

    2.45 € par gab.

    Cena par vienību: 7,42 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ūdens ar cidoniju, rabarberu g. gāzēts 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ūdens ar cidoniju, rabarberu g. gāzēts 1,5l

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 1,26 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalkoholiskais alus Heineken 0% 0,5L

    Bezalkoholiskais alus Heineken 0% 0,5L

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 2,70 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēr. Brite citrona un laima 330ml
    Labākai dzīvei

    Enerģijas dzēr. Brite citrona un laima 330ml

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,03 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz.dz. Coca Cola ar vaniļas garšu 330ml

    Gāz.dz. Coca Cola ar vaniļas garšu 330ml

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,52 €/l

    + depozīts 0,10 €

Filtrs

Filtrs