Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Gāz. bezalk. dzēriens Rimi Party ar zem.0,75l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz. bezalk. dzēriens Rimi Party ar zem.0,75l

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 2,92 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 2,40 €

    Regulārā cena: 2,99 €

  • Nektārs Rimi burkānu, ābolu, pers. 0,75l

    Nektārs Rimi burkānu, ābolu, pers. 0,75l

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 1,72 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Schweppes Bitter Lemon 1l

    Gāzēts dzēriens Schweppes Bitter Lemon 1l

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 2,35 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ūdens Oshee vitaminizēts minerals 0,555l

    Ūdens Oshee vitaminizēts minerals 0,555l

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,86 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sīrups Spilva Mojito 0,3l
    1
    59 €
    5,30 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sīrups Spilva Mojito 0,3l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,63 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Fuze zaļā tēja ar citrusu garšu 1500ml

    Fuze zaļā tēja ar citrusu garšu 1500ml

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,25 €

    Cena par vienību: 0,93 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Tymbark ābolu arbūzu 2l

    Dzēriens Tymbark ābolu arbūzu 2l

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 1,45 €/l

  • Enerģijas dzēriens Red Bull 0,355l

    Enerģijas dzēriens Red Bull 0,355l

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 4,48 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

    Regulārā cena: 2,19 €

  • Burkānu nektārs Rimi 0,75l
    0
    99 €
    1,32 €/l

    Burkānu nektārs Rimi 0,75l

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 1,72 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Gāzēts dzēriens Sprite 1,5l

    Gāzēts dzēriens Sprite 1,5l

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 1,77 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts bezalkohol. dzēriens Rimi Party 0,75l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāzēts bezalkohol. dzēriens Rimi Party 0,75l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Pepsi Max ar saldinātāju 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāzēts dzēriens Pepsi Max ar saldinātāju 0,5l

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,38 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 0,69 €

    Regulārā cena: 1,25 €

  • Bezalkoholiskais alus Corona Cero 0,0% 0,33l

    Bezalkoholiskais alus Corona Cero 0,0% 0,33l

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 5,61 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Selection by Rimi persiku, ābolu 1l

    Sula Selection by Rimi persiku, ābolu 1l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/l

  • Gāzēts dzēriens Pepsi Cola 2l
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Gāzēts dzēriens Pepsi Cola 2l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,85 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Minerālūdens Venden gāzēts 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Minerālūdens Venden gāzēts 0,5l

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 1,18 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula ābolu granātābolu un aveņu 1l

    Sula ābolu granātābolu un aveņu 1l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalko. dzirk. vīna dzēriens Mionetto 0,75l
    2 un vairāk
    -31%
    4
    79 €
    6,99 €
    6,39 €/l

    Bezalko. dzirk. vīna dzēriens Mionetto 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Cido ābolu 0,2l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sula Cido ābolu 0,2l

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,45 €/l

  • Gāzētais dzēriens Enjoy citronu-zemeņu 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāzētais dzēriens Enjoy citronu-zemeņu 0,33l

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 2,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēriens Monster Mega Ultra 0,553l

    Enerģijas dzēriens Monster Mega Ultra 0,553l

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 3,42 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kvass Porter Iļģuciems 1,5L
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kvass Porter Iļģuciems 1,5L

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,33 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nektārs Cido plūmju 1l
    1
    55 €
    1,55 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Nektārs Cido plūmju 1l

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 2,15 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,55 €

  • Sula Very Berry Dabīgā Dzērveņu 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sula Very Berry Dabīgā Dzērveņu 0,33l

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,61 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sulas dzēriens Cido Frutto vasaras ogu 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sulas dzēriens Cido Frutto vasaras ogu 1,5l

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,66 €/l

  • Smūtijs Mango-Passion Augļu SUN365 250ML
    Labākai dzīvei

    Smūtijs Mango-Passion Augļu SUN365 250ML

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,35 €

    Cena par vienību: 7,16 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sīrups Rimi Smart ķiršu garšas ar sald. 1l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sīrups Rimi Smart ķiršu garšas ar sald. 1l

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 1,05 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzētais dzēriens Enjoy citronu-laima 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāzētais dzēriens Enjoy citronu-laima 0,33l

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 2,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dz.Tērvetes citrona laima gāzēts,bezalk. 0,5l
    2 un vairāk
    -24%
    0
    59 €
    0,78 €
    1,18 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dz.Tērvetes citrona laima gāzēts,bezalk. 0,5l

    0.78 € par gab.

    Cena par vienību: 1,56 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nektārs Cido ķiršu 1L
    Izcelsmes valsts Latvija

    Nektārs Cido ķiršu 1L

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 2,69 €/l

  • Dzēriens Cēsu limonāde gāzēts 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Dzēriens Cēsu limonāde gāzēts 0,5l

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 1,18 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Izoton. dz. Mangaļi Multifruit ar sald. 0,75l
    2 un vairāk
    -34%
    0
    99 €
    1,49 €
    1,32 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Izoton. dz. Mangaļi Multifruit ar sald. 0,75l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzirkstsula Abavas zemeņu,pers. van. g. 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzirkstsula Abavas zemeņu,pers. van. g. 0,33l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,03 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Vitamin Perfomance Power 0,75l

    Dzēriens Vitamin Perfomance Power 0,75l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ūdens Venden citrons gāzēts 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ūdens Venden citrons gāzēts 1,5l

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,79 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kvass Iļģuciema nefiltrēts 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kvass Iļģuciema nefiltrēts 1,5l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,33 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēriens Cult Original 0,5l
    2 un vairāk
    -36%
    0
    99 €
    1,55 €
    1,98 €/l

    Enerģijas dzēriens Cult Original 0,5l

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 3,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Rimi ar citrona garšu 0,5l
    2 un vairāk
    -20%
    0
    79 €
    0,99 €
    1,58 €/l

    Gāzēts dzēriens Rimi ar citrona garšu 0,5l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzirk. dzēr. Mežezers zelta ar cidon.g. 0,75l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzirk. dzēr. Mežezers zelta ar cidon.g. 0,75l

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,05 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sīrups Rimi Smart meža zemeņu g., ar sald. 1l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sīrups Rimi Smart meža zemeņu g., ar sald. 1l

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 1,05 €/l

    + depozīts 0,10 €

Filtrs

Filtrs