Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Sula Oga dzērveņu ar kanēli 60ml
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Sula Oga dzērveņu ar kanēli 60ml

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 28,17 €/l

  • Kvass Rimi 1,5l
    2 un vairāk
    -28%
    1
    19 €
    1,65 €
    0,79 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kvass Rimi 1,5l

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 1,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēr. Selita ar bumbieru garšu 1,5l

    Gāzēts dzēr. Selita ar bumbieru garšu 1,5l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kvass Ulmaņlaiku 0,568l

    Kvass Ulmaņlaiku 0,568l

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 1,85 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Don Simon mandarīnu 1l

    Sula Don Simon mandarīnu 1l

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,99 €/l

  • Dzeramais ūdens Mangaļi-1 negāzēts 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Dzeramais ūdens Mangaļi-1 negāzēts 0,5l

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Lāčplēsis bezalkoholisks, bundžā 0,5l
    2 un vairāk
    -47%
    0
    69 €
    1,29 €
    1,38 €/l

    Alus Lāčplēsis bezalkoholisks, bundžā 0,5l

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kvass Tērvete Saimes 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kvass Tērvete Saimes 1,5l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,33 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ābolu nektārs 50% Rimi Smart 2l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ābolu nektārs 50% Rimi Smart 2l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,70 €/l

  • Kombuča dzīvības dzēr. Rooibos 330ml
    1
    94 €
    5,88 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kombuča dzīvības dzēr. Rooibos 330ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,06 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sporta dzēriens Vitamin Perform. Detox 0,75l

    Sporta dzēriens Vitamin Perform. Detox 0,75l

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,12 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēriens Dynamit PET 500ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Enerģijas dzēriens Dynamit PET 500ml

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 3,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Aloe dzēriens Aleo premium 500 ml

    Aloe dzēriens Aleo premium 500 ml

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 2,38 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

    Regulārā cena: 2,19 €

  • Ūdens ar ābolu un cidoniju garšu 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ūdens ar ābolu un cidoniju garšu 0,5l

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 1,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ūdens Mangaļi Vitafruit aveņu negāzēts 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ūdens Mangaļi Vitafruit aveņu negāzēts 1,5l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,13 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Schweppes Tangerine 1l

    Gāzēts dzēriens Schweppes Tangerine 1l

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 2,35 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēr.Cido Frutto mix ar A, D, E vitam. 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzēr.Cido Frutto mix ar A, D, E vitam. 1,5l

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 1,70 €/l

  • Sulas dzēriens Cido sarkano apelsīnu 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sulas dzēriens Cido sarkano apelsīnu 1l

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 2,89 €/l

  • Ābolu-zemeņu smūtijs Rimi Selection 500ml
    Labākai dzīvei

    Ābolu-zemeņu smūtijs Rimi Selection 500ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalkoholiskais sidrs Lielvārdes Craft 0,5l

    Bezalkoholiskais sidrs Lielvārdes Craft 0,5l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Toniks Sun Set 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Toniks Sun Set 1,5l

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 1,23 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Cido multiaugļu 0.2l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sula Cido multiaugļu 0.2l

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,45 €/l

  • Sula Granini Tomātu 100% 1L

    Sula Granini Tomātu 100% 1L

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,29 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz.dzēriens 7UP 0,5L
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz.dzēriens 7UP 0,5L

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 2,50 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nektārs Rimi burkānu,ābolu,persiku 0,33l

    Nektārs Rimi burkānu,ābolu,persiku 0,33l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,39 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Rimi ar apelsīnu garšu 0,5l
    2 un vairāk
    -20%
    0
    79 €
    0,99 €
    1,58 €/l

    Gāzēts dzēriens Rimi ar apelsīnu garšu 0,5l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sīrups Hortus cidoniju 0,7l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sīrups Hortus cidoniju 0,7l

    7.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,84 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz. bezalk. dzēr. Tērvete citrona-laima 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz. bezalk. dzēr. Tērvete citrona-laima 1,5l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,93 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dārzeņu sula Rimi 100% 1L
    1
    39 €
    1,39 €/l

    Dārzeņu sula Rimi 100% 1L

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Alus Brūža bezalkoholisks nefiltrēts 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Alus Brūža bezalkoholisks nefiltrēts 0,5l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Cido Kids Paw Patrol zem., ar sald. 0,2l
    0
    45 €
    2,25 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sula Cido Kids Paw Patrol zem., ar sald. 0,2l

    0.64 € par gab.

    Cena par vienību: 3,20 €/l

    30 dienu zemākā cena: 0,39 €

  • Kombuča dzīvības dzēr. marakuj. BIO 330ml
    2
    20 €
    6,67 €/l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Kombuča dzīvības dzēr. marakuj. BIO 330ml

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 10,27 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Morss Very Berry saldo dzērveņu 2,25l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Morss Very Berry saldo dzērveņu 2,25l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,66 €/l

  • Banānu nektārs Rimi 0,75l
    0
    99 €
    1,32 €/l

    Banānu nektārs Rimi 0,75l

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 1,72 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Banānu nektārs Rimi 0,33l

    Banānu nektārs Rimi 0,33l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,39 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sīrups Aroniju Very berry 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sīrups Aroniju Very berry 0,5l

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ledus tēja Nestea  persiku g., bez cuk. 1,5l

    Ledus tēja Nestea persiku g., bez cuk. 1,5l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,33 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz. dzēr. Fanta Orange Zero ar saldin. 0,33l
    Bez cukura

    Gāz. dzēr. Fanta Orange Zero ar saldin. 0,33l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,91 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Coca-Cola Regular 4x0,33l

    Gāzēts dzēriens Coca-Cola Regular 4x0,33l

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 2,27 €/l

    + depozīts 0,40 €

  • Gāzēts dzēriens Cola Rimi 0,5l
    2 un vairāk
    -20%
    0
    79 €
    0,99 €
    1,58 €/l

    Gāzēts dzēriens Cola Rimi 0,5l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

Filtrs

Filtrs