Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Dzeram.ūdens Mangaļi Vitafruit citr.laim.0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Dzeram.ūdens Mangaļi Vitafruit citr.laim.0,5l

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 1,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Negāzēts ūdens Pfanner kokosriekstu 0,5l

    Negāzēts ūdens Pfanner kokosriekstu 0,5l

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 6,38 €/l

  • Dzēr.Kubuš play arbūzu 0.4l

    Dzēr.Kubuš play arbūzu 0.4l

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 2,97 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Banānu nektārs Rimi 0,33l

    Banānu nektārs Rimi 0,33l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,39 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sīrups Spilva grenadīna 0,3l
    1
    59 €
    5,30 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sīrups Spilva grenadīna 0,3l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,63 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Gāz. dzēriens Enjoy zem.,citrona, piparm.1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz. dzēriens Enjoy zem.,citrona, piparm.1,5l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,13 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Selection ābolu,apelsīnu,aprikožu 1l

    Sula Selection ābolu,apelsīnu,aprikožu 1l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/l

  • Ekol. ābolu sula Salling Eko 5x200ml
    Ekoloģisks

    Ekol. ābolu sula Salling Eko 5x200ml

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 2,95 €/l

  • Dzirkstsula Abavas ābolu, plūškoka g. 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzirkstsula Abavas ābolu, plūškoka g. 0,33l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,03 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sulas dzēriens Pfanner Passion Fruit 1l

    Sulas dzēriens Pfanner Passion Fruit 1l

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/l

  • Dzēr. Mangaļi Vitafruit aprikožu jasmīnu 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Dzēr. Mangaļi Vitafruit aprikožu jasmīnu 0,5l

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 1,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Smūt.Mango un avokado Sel. By Rimi 0,5l
    Labākai dzīvei

    Smūt.Mango un avokado Sel. By Rimi 0,5l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Oga ar greipfrūtu un ingveru 60ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sula Oga ar greipfrūtu un ingveru 60ml

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 28,17 €/l

  • Sulas dzēr. Fruts ar burkānu tropu augļu 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sulas dzēr. Fruts ar burkānu tropu augļu 1,5l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,13 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz. dzēriens Tērvete ar mango garšu 0,5l
    2 un vairāk
    -24%
    0
    59 €
    0,78 €
    1,18 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz. dzēriens Tērvete ar mango garšu 0,5l

    0.78 € par gab.

    Cena par vienību: 1,56 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Iļģuciema Veselības 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzēriens Iļģuciema Veselības 0,5l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzer. ūdens Kubuš ar zemeņu garšu negāz. 0,5l

    Dzer. ūdens Kubuš ar zemeņu garšu negāz. 0,5l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Rimi tomātu 3l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sula Rimi tomātu 3l

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,66 €/l

  • Enerģijas dzēriens Monster Ultra 0,5l
    Bez cukura

    Enerģijas dzēriens Monster Ultra 0,5l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sīrups Pūre kafijai lazdu riekstu 350ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sīrups Pūre kafijai lazdu riekstu 350ml

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 13,40 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kombuča dzīvības dzēr. jasmīnu 330ml
    1
    94 €
    5,88 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kombuča dzīvības dzēr. jasmīnu 330ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,06 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalkoholiskais alus Carlsberg Organic 0,33l
    2 un vairāk
    -41%
    0
    99 €
    1,69 €
    3,00 €/l
    Ekoloģisks

    Bezalkoholiskais alus Carlsberg Organic 0,33l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 5,12 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Oga ar kivi un ingveru 60ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sula Oga ar kivi un ingveru 60ml

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 28,17 €/l

  • Gāzēts dzēriens Sprite 0,33l

    Gāzēts dzēriens Sprite 0,33l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,00 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sulas dzēriens Fruts sarkano ogu 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sulas dzēriens Fruts sarkano ogu 1,5l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,13 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Schweppes Tonic 0,33l

    Gāzēts dzēriens Schweppes Tonic 0,33l

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 3,79 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Fuze tēja ar persiku un karkādes garšu 1500ml

    Fuze tēja ar persiku un karkādes garšu 1500ml

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,25 €

    Cena par vienību: 0,93 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sporta dzēriens Isostar ar apelsīnu gar. 0,5l

    Sporta dzēriens Isostar ar apelsīnu gar. 0,5l

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ledus tēja Nestea persiku 1,5l

    Ledus tēja Nestea persiku 1,5l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,33 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Enerģijas dzēriens Red Bull Sugar Free 355ml

    Enerģijas dzēriens Red Bull Sugar Free 355ml

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 4,48 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

    Regulārā cena: 2,19 €

  • Gāz.dzēriens  7UP 0,33L bun.

    Gāz.dzēriens 7UP 0,33L bun.

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 3,18 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Kanes Cola&Herbs gāzēts 0,33l

    Dzēriens Kanes Cola&Herbs gāzēts 0,33l

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 3,30 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Kanes Pure Lemon gāzēts 0,33l

    Dzēriens Kanes Pure Lemon gāzēts 0,33l

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 3,30 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Coca-Cola stikla pud. 0,33l

    Gāzēts dzēriens Coca-Cola stikla pud. 0,33l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,52 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kvasa dzēriens Senču bezalkoholisks 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kvasa dzēriens Senču bezalkoholisks 0,5l

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,38 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ledus tēja Fuze Tea Lemon Lemongrass 1,5l

    Ledus tēja Fuze Tea Lemon Lemongrass 1,5l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,93 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

    Regulārā cena: 2,25 €

  • Sula Oga cidoniju ar medu 60ml
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Sula Oga cidoniju ar medu 60ml

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 28,17 €/l

  • Sidrs Somersby Strawberry&Lime bezalk. 0,5l
    2 un vairāk
    -30%
    1
    39 €
    1,99 €
    2,78 €/l

    Sidrs Somersby Strawberry&Lime bezalk. 0,5l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nektārs Tymbark  ananasu 1l

    Nektārs Tymbark ananasu 1l

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 2,35 €/l

  • Dzer. ūdens Kubuš ar ābolu garšu negāz. 0,5l

    Dzer. ūdens Kubuš ar ābolu garšu negāz. 0,5l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

Filtrs

Filtrs