Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Piena dzēriens Rasēns zemeņu 1,5% 200ml
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Piena dzēriens Rasēns zemeņu 1,5% 200ml

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,95 €/l

  • Grieķu jogurts Rimi bez piedevām 400g

    Grieķu jogurts Rimi bez piedevām 400g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,97 €/kg

  • Skābais krējums Rimi Smart polipaka 12% 400g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Skābais krējums Rimi Smart polipaka 12% 400g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 2,22 €/kg

  • Kefīrs Straupe 2,5% 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kefīrs Straupe 2,5% 1kg

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 1,39 €/kg

  • Piens Meadow Star bez laktozes UHT 1,5% 1l
    Nesatur laktozi

    Piens Meadow Star bez laktozes UHT 1,5% 1l

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 1,09 €/l

  • Piens Limbažu 2,5% 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piens Limbažu 2,5% 1l

    1.38 € par gab.

    Cena par vienību: 1,38 €/l

  • Sviests saldkrējuma 82,5% 200g
    1
    29 €
    6,45 €/kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Sviests saldkrējuma 82,5% 200g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 15,95 €/kg

  • Olas Rimi Eco A/LMS Nr.0 10 gab.
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Olas Rimi Eco A/LMS Nr.0 10 gab.

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,34 €/gab.

  • Kefīrs Limbažu 2,5% 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kefīrs Limbažu 2,5% 1l

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 1,49 €/l

  • Piens Rimi Smart UHT 2% 1l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Piens Rimi Smart UHT 2% 1l

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 0,89 €/l

  • Saldais krējums Rimi Smart 10%, 200ml
    Piemērots veģetāriešiem
    Izdevīga cena katru dienu!

    Saldais krējums Rimi Smart 10%, 200ml

    0.66 € par gab.

    Cena par vienību: 3,30 €/l

  • Piens Alma lauku 3,6 - 4,2% 1l

    Piens Alma lauku 3,6 - 4,2% 1l

    1.24 € par gab.
    Regulārā cena: 1,55 €

    Cena par vienību: 1,24 €/l

  • Siers Rimi Tilsit šķēlēs 45% 500g
    Labākai dzīvei

    Siers Rimi Tilsit šķēlēs 45% 500g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,98 €/kg

  • Siers Holandes Rimi šķēlēs 45% 500g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Siers Holandes Rimi šķēlēs 45% 500g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,98 €/kg

  • Siers Džiugas rīvēts 40% 100g
    Nesatur laktozi
    Izdevīga cena katru dienu!

    Siers Džiugas rīvēts 40% 100g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 21,90 €/kg

  • Pilnpiena biezpiens Rimi Smart 9% 180g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pilnpiena biezpiens Rimi Smart 9% 180g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 4,17 €/kg

  • Salātu siers Rimi 40% 200g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Salātu siers Rimi 40% 200g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,95 €/kg

  • Jogurts mango, marak., čia s., bez lakt. 200g
    Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Jogurts mango, marak., čia s., bez lakt. 200g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 6,95 €/kg

  • Siera nūjiņas Pik-nik 40% 280g

    Siera nūjiņas Pik-nik 40% 280g

    3.99 € par gab.
    Regulārā cena: 5,99 €

    Cena par vienību: 14,25 €/kg

  • Kefīrs Lazdona 3.2% 1l
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kefīrs Lazdona 3.2% 1l

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 1,59 €/l

  • Majonēze Spilva Brokastu 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Majonēze Spilva Brokastu 250g

    0.75 € par gab.
    Regulārā cena: 1,39 €

    Cena par vienību: 3,00 €/kg

  • Turku jogurts Baltais bez piedevām 300g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Turku jogurts Baltais bez piedevām 300g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 4,83 €/kg

  • Piena dzēriens Rasēns šokolādes 1,5% 200ml
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Piena dzēriens Rasēns šokolādes 1,5% 200ml

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,95 €/l

  • Piens Rimi 2%, 0,5L
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piens Rimi 2%, 0,5L

    0.64 € par gab.

    Cena par vienību: 1,28 €/l

  • Siers SN Holandes šķēlītēs 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers SN Holandes šķēlītēs 150g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,60 €/kg

  • Pudiņš Fit! Proteīna vaniļas 150g
    3 un vairāk
    -38%
    0
    99 €
    1,59 €
    6,60 €/kg

    Pudiņš Fit! Proteīna vaniļas 150g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,60 €/kg

  • Piens Annele EKO 2,5% 900ml
    Ekoloģisks

    Piens Annele EKO 2,5% 900ml

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,47 €

    Cena par vienību: 1,43 €/l

  • Biezpiena sieriņš Kārums vaniļas 45g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena sieriņš Kārums vaniļas 45g

    0.52 € par gab.

    Cena par vienību: 11,56 €/kg

  • Iebiezināts piens Rimi ar cukuru 8% 397g

    Iebiezināts piens Rimi ar cukuru 8% 397g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 4,66 €/kg

  • Kefīrs Talsu piensaimnieks 2,5% 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kefīrs Talsu piensaimnieks 2,5% 1kg

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 1,39 €/kg

  • Olu baltums Balticovo Premium 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Olu baltums Balticovo Premium 500g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Biezpiena sieriņš Baltais skudru pūznis 38g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena sieriņš Baltais skudru pūznis 38g

    0.29 € par gab.
    Regulārā cena: 0,45 €

    Cena par vienību: 7,63 €/kg

  • Piens Tere 2,5% 1,5l

    Piens Tere 2,5% 1,5l

    1.66 € par gab.

    Cena par vienību: 1,11 €/l

  • Kefīrs Limbažu 2,5% 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kefīrs Limbažu 2,5% 1,5l

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,66 €/l

  • Rīvēta siera maisījums Džiugas picai 200g

    Rīvēta siera maisījums Džiugas picai 200g

    2.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,19 €

    Cena par vienību: 12,45 €/kg

  • Graudainais biezpiens Baltais 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Graudainais biezpiens Baltais 500g

    2.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 4,78 €/kg

  • Skābais krējums Baltais 12% 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skābais krējums Baltais 12% 500g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 4,38 €/kg

  • Siers Granarolo Burrata Pot 125g
    2 un vairāk
    -20%
    1
    99 €
    2,49 €
    15,92 €/kg

    Siers Granarolo Burrata Pot 125g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,92 €/kg

  • Graud.biezpiens ar saldo krējumu 3% Rimi 500g
    Labākai dzīvei

    Graud.biezpiens ar saldo krējumu 3% Rimi 500g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,38 €/kg

  • Siers Rimi Mozzarella Light bumbiņas 125g

    Siers Rimi Mozzarella Light bumbiņas 125g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,92 €/kg

Filtrs

Filtrs