Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Vājpiena biezpiens Rimi 0,5% 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vājpiena biezpiens Rimi 0,5% 500g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,98 €/kg

  • Biezpiena sieriņš Kārums šokolādes 45g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena sieriņš Kārums šokolādes 45g

    0.52 € par gab.

    Cena par vienību: 11,56 €/kg

  • Paniņas Lazdona 0,5% 1kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Paniņas Lazdona 0,5% 1kg

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 1,39 €/kg

  • Olas Rimi kūtī dētas A/L Nr.2 10 gab.
    Izcelsmes valsts Latvija

    Olas Rimi kūtī dētas A/L Nr.2 10 gab.

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 0,26 €/gab.

  • Piena dzēriens Rasēns 1,5% 200ml
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Piena dzēriens Rasēns 1,5% 200ml

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,95 €/l

  • Sv. krēmsiers Rimi 20% 150g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sv. krēmsiers Rimi 20% 150g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,93 €/kg

  • Krēmsiers Baltais klasiskais 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Krēmsiers Baltais klasiskais 400g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 8,47 €/kg

  • Svaigais siers Mozzarella Mini 125g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Svaigais siers Mozzarella Mini 125g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 9,52 €/kg

  • Grieķu jogurts Baltais ar persikiem 160g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Grieķu jogurts Baltais ar persikiem 160g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 6,81 €/kg

  • Piens Rimi Smart UHT 3,2% 1l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Piens Rimi Smart UHT 3,2% 1l

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 0,95 €/l

  • Skābais krējums Baltais 20% 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skābais krējums Baltais 20% 500g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 5,78 €/kg

  • Piena dzēriens Rasēns banānu 1,5% 200ml
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Piena dzēriens Rasēns banānu 1,5% 200ml

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,95 €/l

  • Jogurts Fantasia ar šokolādes bumbiņām 100g

    Jogurts Fantasia ar šokolādes bumbiņām 100g

    0.68 € par gab.
    Regulārā cena: 1,05 €

    Cena par vienību: 6,80 €/kg

  • Pilnpiena biezpiens Talsu 9% 300g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pilnpiena biezpiens Talsu 9% 300g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,63 €/kg

  • Biezpiens Baltais kulinārijas 1kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiens Baltais kulinārijas 1kg

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,99 €/kg

  • Kausētais siers Dzintars ar baravikām 200g
    2 un vairāk
    -28%
    1
    69 €
    2,35 €
    8,45 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kausētais siers Dzintars ar baravikām 200g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 11,75 €/kg

  • Piens Annele lauku 3,5% 2l

    Piens Annele lauku 3,5% 2l

    2.77 € par gab.

    Cena par vienību: 1,39 €/l

  • Majonēze Francis Provansas 500g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Majonēze Francis Provansas 500g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,98 €/kg

  • Olas Rimi kūtī dētas A/S No.2 10 gab.
    Izcelsmes valsts Latvija

    Olas Rimi kūtī dētas A/S No.2 10 gab.

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 0,19 €/gab.

  • Raudz.piena prod. Lakto klasiskais 450g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Raudz.piena prod. Lakto klasiskais 450g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Auzu dzēr. Barista kafijai bezgl. UHT 1l
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Auzu dzēr. Barista kafijai bezgl. UHT 1l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/l

  • Biezpiens Baltais Exporta 9%, laiviņa 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiens Baltais Exporta 9%, laiviņa 250g

    1.69 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 6,76 €/kg

  • Graudainais biezpiens Smiltene 9% 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Graudainais biezpiens Smiltene 9% 400g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 7,22 €/kg

  • Raudzēts piena prod. Lakto meža zemeņu 450g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Raudzēts piena prod. Lakto meža zemeņu 450g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Auzu krēms ēdiena gatavoš. Deary Tere 250ml
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Auzu krēms ēdiena gatavoš. Deary Tere 250ml

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,76 €/l

  • Pudiņš Fit! proteīna kakao 150g
    3 un vairāk
    -38%
    0
    99 €
    1,59 €
    6,60 €/kg

    Pudiņš Fit! proteīna kakao 150g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,60 €/kg

  • Jogurts Kārums bifido ar persikiem 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jogurts Kārums bifido ar persikiem 350g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 4,71 €/kg

  • Pudiņš Fit! proteīna ar sāļo karameli 150g
    3 un vairāk
    -38%
    0
    99 €
    1,59 €
    6,60 €/kg

    Pudiņš Fit! proteīna ar sāļo karameli 150g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,60 €/kg

  • Piens Talsu piensaimnieks 2,5% 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piens Talsu piensaimnieks 2,5% 1l

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 1,19 €/kg

  • Grieķu jogurts ar mellenēm 160g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Grieķu jogurts ar mellenēm 160g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 6,81 €/kg

  • Siers Preiļu siers Čedaras 50% kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Preiļu siers Čedaras 50% kg

    9.99 € par kg
    Regulārā cena: 14,79 €

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.29 kg 0.29kg

  • Siers Cesvaine Holandes kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Cesvaine Holandes kg

    12.99 € par kg

    Cena par vienību: 12,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Mandeļu dzēriens Alpro bez cukura 1l
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Mandeļu dzēriens Alpro bez cukura 1l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/l

  • Jogurts Lakto Protein aveņu, linsēklu 200g
    Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Jogurts Lakto Protein aveņu, linsēklu 200g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 6,95 €/kg

  • Jogurts Valmiera krēmīgais, bez lakt. 7% 350g
    Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Jogurts Valmiera krēmīgais, bez lakt. 7% 350g

    1.25 € par gab.
    Regulārā cena: 1,39 €

    Cena par vienību: 3,57 €/kg

  • Biezpiena sieriņš Baltais kartupelis 38g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena sieriņš Baltais kartupelis 38g

    0.29 € par gab.
    Regulārā cena: 0,45 €

    Cena par vienību: 7,63 €/kg

  • Olas Balticovo kūtī dēt. A/L Nr.2 10gab.

    Olas Balticovo kūtī dēt. A/L Nr.2 10gab.

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,38 €/gab.

  • Skābais krējums Exporta 12% 360g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skābais krējums Exporta 12% 360g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,85 €

    Cena par vienību: 3,86 €/kg

  • Biezpiena sieriņš Baltais marmelādes 38g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena sieriņš Baltais marmelādes 38g

    0.29 € par gab.
    Regulārā cena: 0,49 €

    Cena par vienību: 7,63 €/kg

  • Biezp. Annele amfora prot.ar mango 0,8 % 200g
    Nesatur laktozi

    Biezp. Annele amfora prot.ar mango 0,8 % 200g

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 7,75 €/kg

Filtrs

Filtrs