Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Siera bum.Džiugas ar kar.sīpolu garšu 45% 40g

    Siera bum.Džiugas ar kar.sīpolu garšu 45% 40g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 62,25 €/kg

  • Krēmsiers Rimi ar čili, 19% tauku 200g

    Krēmsiers Rimi ar čili, 19% tauku 200g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,45 €/kg

  • Kaus.siers Rimi Smart ar Ementāles sieru 100g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kaus.siers Rimi Smart ar Ementāles sieru 100g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,90 €/kg

  • Siera kraukšķi Smiltene kūpināta siera 50g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siera kraukšķi Smiltene kūpināta siera 50g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 51,00 €/kg

  • Cietais siers Džiugas 40% 18 mēneši 100g
    Nesatur laktozi

    Cietais siers Džiugas 40% 18 mēneši 100g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 33,90 €/kg

  • Sv. siers Castello ar tom. un baz. 125g

    Sv. siers Castello ar tom. un baz. 125g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 25,52 €/kg

  • Siers Latgales kūpināts fasēts kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Latgales kūpināts fasēts kg

    7.99 € par kg
    Regulārā cena: 9,99 €

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.6 kg 0.6kg

  • Siers kazas piena kūpināts Deli Q 45% 130g

    Siers kazas piena kūpināts Deli Q 45% 130g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 27,62 €/kg

  • Majonēze Mālpils salātu 250g
    2 un vairāk
    -18%
    0
    89 €
    1,09 €
    3,56 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Majonēze Mālpils salātu 250g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 4,36 €/kg

  • Siera rullītis Primello anan.,mand. 100g

    Siera rullītis Primello anan.,mand. 100g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 24,90 €/kg

  • Siers Leffond 125g

    Siers Leffond 125g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,92 €/kg

  • Auzu dzēriens kafijai Oddlygood Barista 1l
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Piemērots veģetāriešiem

    Auzu dzēriens kafijai Oddlygood Barista 1l

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,99 €/l

  • Kausēts siers Jaunpils kūpinātais 180g
    2 un vairāk
    -25%
    1
    49 €
    1,99 €
    8,28 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kausēts siers Jaunpils kūpinātais 180g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,06 €/kg

  • Siers Smiltene Granisters 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Smiltene Granisters 250g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 21,96 €/kg

  • Biezpiena torte Smiltene melleņu Grab&go 110g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena torte Smiltene melleņu Grab&go 110g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 17,18 €/kg

  • Rīsu putra Muller Riso ar zemeņu ievār. 200g

    Rīsu putra Muller Riso ar zemeņu ievār. 200g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,19 €

    Cena par vienību: 4,95 €/kg

  • Skābais krēms Tukuma polipaka 12% 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skābais krēms Tukuma polipaka 12% 400g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,22 €/kg

  • Kausēts siers Zelmas Piens šķiņķa 330g

    Kausēts siers Zelmas Piens šķiņķa 330g

    2.65 € par gab.
    Regulārā cena: 3,09 €

    Cena par vienību: 8,03 €/kg

  • Siera rullītis Primello ar zaļumiem 100g

    Siera rullītis Primello ar zaļumiem 100g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 24,90 €/kg

  • Kok.dzēr.mēr.Nature's Charm sāļ.kar.gar.200g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem

    Kok.dzēr.mēr.Nature's Charm sāļ.kar.gar.200g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 22,45 €/kg

  • Majonēzes mērce Rimi ar sēnēm 320g

    Majonēzes mērce Rimi ar sēnēm 320g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,22 €/kg

  • Siera kraukšķi Smiltene zilā siera garša 50g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siera kraukšķi Smiltene zilā siera garša 50g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 53,80 €/kg

  • Siers Brie ar balto pelējumu kg

    Siers Brie ar balto pelējumu kg

    16.39 € par kg

    Cena par vienību: 16,39 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Siers ar kaņepju sēkl., lins. fas. kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers ar kaņepju sēkl., lins. fas. kg

    6.99 € par kg
    Regulārā cena: 9,99 €

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.75 kg 0.75kg

  • Siers Ievas ar pesto kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Ievas ar pesto kg

    17.99 € par kg

    Cena par vienību: 17,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Siers President Brie kg

    Siers President Brie kg

    16.99 € par kg

    Cena par vienību: 16,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.18 kg 0.18kg

  • Aitas p. siers Roquefort zilā pelēj. 52% 100g

    Aitas p. siers Roquefort zilā pelēj. 52% 100g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 32,90 €/kg

  • Aukstais šokolādes dzēriens 500ml

    Aukstais šokolādes dzēriens 500ml

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,98 €/l

  • Kafijas dzēr. Lofbergs Salted Caramel 230ml
    1
    39 €
    6,04 €/l

    Kafijas dzēr. Lofbergs Salted Caramel 230ml

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,65 €/l

  • Kafijas dz. Lavazza Cappuccino ar pienu 250ml

    Kafijas dz. Lavazza Cappuccino ar pienu 250ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,96 €/l

  • Kond. kokosr. dz. Nature's Charm 320g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem

    Kond. kokosr. dz. Nature's Charm 320g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,59 €/kg

  • Sviests Lazdona kausēts 99.6% 250g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Sviests Lazdona kausēts 99.6% 250g

    7.59 € par gab.

    Cena par vienību: 30,36 €/kg

  • Siers Alus kūpināts kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Alus kūpināts kg

    9.49 € par kg

    Cena par vienību: 9,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.6 kg 0.6kg

  • Siers mīkstais baltā pel. pikants 150g

    Siers mīkstais baltā pel. pikants 150g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 23,27 €/kg

  • Siers Chavroux figs 150g

    Siers Chavroux figs 150g

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 35,93 €/kg

  • Jogurta kokt. Baltais ar Dub. šok. garšu 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jogurta kokt. Baltais ar Dub. šok. garšu 250g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 4,36 €/kg

  • Siera bumb.Džiugas krējuma, sīpolu garša 40g

    Siera bumb.Džiugas krējuma, sīpolu garša 40g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 62,25 €/kg

  • Siers Ievas ar amoliņu 2-4 mēn. kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Ievas ar amoliņu 2-4 mēn. kg

    17.99 € par kg

    Cena par vienību: 17,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Kaf. dzēr. Latte macchiato ar pienu UHT 230ml

    Kaf. dzēr. Latte macchiato ar pienu UHT 230ml

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,78 €/l

  • Sv.siers Tartare ar garšaugiem 140g

    Sv.siers Tartare ar garšaugiem 140g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 19,93 €/kg

Filtrs

Filtrs