Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Čedaras siers Snowdonia Black Bomber 200g

    Čedaras siers Snowdonia Black Bomber 200g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,95 €/kg

  • Baltais siers Castello ar trifelēm 150g

    Baltais siers Castello ar trifelēm 150g

    5.59 € par gab.

    Cena par vienību: 37,27 €/kg

  • Siers Latvijas Premium 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Latvijas Premium 250g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 21,96 €/kg

  • Siers no govs un aitas piena Deli Q 130g

    Siers no govs un aitas piena Deli Q 130g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 28,38 €/kg

  • Siers Granarolo Pecorino rīvēts 70g
    2 un vairāk
    -33%
    1
    99 €
    2,99 €
    28,43 €/kg

    Siers Granarolo Pecorino rīvēts 70g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 42,71 €/kg

  • Čedaras siers Snowdonia Rock Star 150g

    Čedaras siers Snowdonia Rock Star 150g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,95 €/kg

  • Siers Akadia ar asajiem pip. eļļā 45% 100g

    Siers Akadia ar asajiem pip. eļļā 45% 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

  • Kazas piena siers El Pastor zilais 140g

    Kazas piena siers El Pastor zilais 140g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,50 €/kg

  • Siers Castello zilais 150g

    Siers Castello zilais 150g

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 34,60 €/kg

  • Siers Tartare Aperifrais Italie 100g

    Siers Tartare Aperifrais Italie 100g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,90 €/kg

  • Siers ar saulē kalt.tom.un ķip. 45% kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers ar saulē kalt.tom.un ķip. 45% kg

    15.39 € par kg

    Cena par vienību: 15,39 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.25 kg 0.25kg

  • Siera izlase Čederas Red,Granalino šķ. 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siera izlase Čederas Red,Granalino šķ. 300g

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 17,63 €/kg

  • Augu tauku pasta Optima Cardio 45% 225g

    Augu tauku pasta Optima Cardio 45% 225g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 19,07 €/kg

  • Deserts Monte Zott Schoko Max 100g

    Deserts Monte Zott Schoko Max 100g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 10,90 €/kg

  • Siers Landana Gouda 1000 dienas nogatav. 180g

    Siers Landana Gouda 1000 dienas nogatav. 180g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,28 €/kg

  • Ferm.augu dzēr.no zaļ. griķ.BIO vaniļas 330ml
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Ferm.augu dzēr.no zaļ. griķ.BIO vaniļas 330ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,06 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ferm.augu dzēr.no zaļ.griķ.BIO meža ogu 330ml
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Ferm.augu dzēr.no zaļ.griķ.BIO meža ogu 330ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,06 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Siers Granarolo Quattrocento 150g
    2 un vairāk
    -12%
    3
    24 €
    3,69 €
    21,60 €/kg

    Siers Granarolo Quattrocento 150g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 24,60 €/kg

  • Veģetārs olas aizstājējs The Bridge BIO 500g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Veģetārs olas aizstājējs The Bridge BIO 500g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,98 €/kg

  • Siers Akadia ar garšaugiem eļļā 45% 100g

    Siers Akadia ar garšaugiem eļļā 45% 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

  • Siers Fondue heidi 400g

    Siers Fondue heidi 400g

    9.49 € par gab.

    Cena par vienību: 23,72 €/kg

  • Siers cepšanai Turek ar dzērvenēm 230g

    Siers cepšanai Turek ar dzērvenēm 230g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,52 €/kg

  • Glazēts tofu baton. ar vaniļas garšu 40g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Glazēts tofu baton. ar vaniļas garšu 40g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 19,75 €/kg

  • Olas kūtī dētas A/LM Nr.2 10 gab
    Izcelsmes valsts Latvija

    Olas kūtī dētas A/LM Nr.2 10 gab

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,30 €/gab.

  • Siers Saint Agur 60% 125g

    Siers Saint Agur 60% 125g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 47,92 €/kg

  • Sviests ar ceptiem sīpoliem 165g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sviests ar ceptiem sīpoliem 165g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,12 €/kg

  • Grilsiers Grikios Burgers 100g

    Grilsiers Grikios Burgers 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

  • Siers Sierštelle ar kaņepju sēklām 310g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Sierštelle ar kaņepju sēklām 310g

    6.19 € par gab.

    Cena par vienību: 19,97 €/kg

  • Siera uzkoda Granarolo kar.sīpolu garšu 24g

    Siera uzkoda Granarolo kar.sīpolu garšu 24g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 70,42 €/kg

  • Kausēts siers Inalpi Scamorza 39% 150g

    Kausēts siers Inalpi Scamorza 39% 150g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,60 €/kg

  • Siers Salling Princip parmigian.reggiano 200g

    Siers Salling Princip parmigian.reggiano 200g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,95 €/kg

  • Deserts Dolce Italia Profiteroles 400g

    Deserts Dolce Italia Profiteroles 400g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,47 €/kg

  • Fer.au.pr.dz.Fermentful šokol.garšu BIO 330ml
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Fer.au.pr.dz.Fermentful šokol.garšu BIO 330ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,06 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kafijas dz. Lofbergs Ice Creamy Cookie 230ml
    1
    39 €
    6,04 €/l

    Kafijas dz. Lofbergs Ice Creamy Cookie 230ml

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,65 €/l

  • Biezpiena deserts Baltais svētku 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena deserts Baltais svētku 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Siers Camembert frenchi 250g

    Siers Camembert frenchi 250g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 18,76 €/kg

  • Mini uzkodas 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mini uzkodas 100g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 24,90 €/kg

  • Kaf.dzēr.Landessa Cappucc. ar pienu UHT 230ml

    Kaf.dzēr.Landessa Cappucc. ar pienu UHT 230ml

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,78 €/l

  • Siers Grikios grill fermentēts 43% 200g
    Piemērots veģetāriešiem

    Siers Grikios grill fermentēts 43% 200g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,95 €/kg

  • Kafijas dzēr. Lofbergs Latte Macchiato 230ml
    1
    39 €
    6,04 €/l
    Ekoloģisks

    Kafijas dzēr. Lofbergs Latte Macchiato 230ml

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,65 €/l

Filtrs

Filtrs