Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Siers Provolone Valpadana Dolce 200g

    Siers Provolone Valpadana Dolce 200g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,95 €/kg

  • Siera uzkoda Granarolo picas garša 24g

    Siera uzkoda Granarolo picas garša 24g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 70,42 €/kg

  • Siers Beechwood Čedaras purpursark.vaskā 200g

    Siers Beechwood Čedaras purpursark.vaskā 200g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,95 €/kg

  • Kazas,govs piena siers Tine dilles 65% 125g

    Kazas,govs piena siers Tine dilles 65% 125g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 27,12 €/kg

  • Aitas cietais siers Manchego 200g

    Aitas cietais siers Manchego 200g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,95 €/kg

  • Pelējuma siers cepšanai Turek Camem. 44% 120g

    Pelējuma siers cepšanai Turek Camem. 44% 120g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,92 €/kg

  • Siera kraukšķi Smiltene tomātu, čilī gar. 50g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siera kraukšķi Smiltene tomātu, čilī gar. 50g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 51,00 €/kg

  • Cietais siers Džiugas 40% 12 mēneši kg
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Cietais siers Džiugas 40% 12 mēneši kg

    23.99 € par kg

    Cena par vienību: 23,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Siers P'tit Brie 125g

    Siers P'tit Brie 125g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 26,32 €/kg

  • Siers P'Tit Grey 125G

    Siers P'Tit Grey 125G

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,92 €/kg

  • Siers Smiltene 50% kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Smiltene 50% kg

    16.49 € par kg

    Cena par vienību: 16,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Siers Ievas klasiskais maz. 2-4 mēn. kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Ievas klasiskais maz. 2-4 mēn. kg

    17.99 € par kg

    Cena par vienību: 17,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Siers cepšanai Turek ar gailenēm 50% 207g

    Siers cepšanai Turek ar gailenēm 50% 207g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 21,69 €/kg

  • Saldkrējuma jog. Alma citr.,siera kūk.g. 380g

    Saldkrējuma jog. Alma citr.,siera kūk.g. 380g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 4,61 €/kg

  • Siera uzkoda Granarolo klasiskā 24g

    Siera uzkoda Granarolo klasiskā 24g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 70,42 €/kg

  • Siera uzkoda Granarolo High Protein 24g

    Siera uzkoda Granarolo High Protein 24g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 70,42 €/kg

  • Siers Snowdonia čedaras ar dzērvenēm 200g

    Siers Snowdonia čedaras ar dzērvenēm 200g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,95 €/kg

  • Siera rozets Heidi Tête de Moine 51% 95g

    Siera rozets Heidi Tête de Moine 51% 95g

    7.69 € par gab.

    Cena par vienību: 80,95 €/kg

  • Kaltēts rīvēts cietais siers Džiugas 40% 80g

    Kaltēts rīvēts cietais siers Džiugas 40% 80g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 56,13 €/kg

  • Halloumi siers Dairy Crafters 180g

    Halloumi siers Dairy Crafters 180g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 22,17 €/kg

  • Siers Le Rustique camembert 45% 250g

    Siers Le Rustique camembert 45% 250g

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 29,96 €/kg

  • Siers Tartare Aperifrais Provance 100g

    Siers Tartare Aperifrais Provance 100g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,90 €/kg

  • Siers Le Saint Germain 200g

    Siers Le Saint Germain 200g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,95 €/kg

  • Siers Smiltene Premium 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Smiltene Premium 250g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 21,96 €/kg

  • Siers Granarolo Scamorza kūpināts 250g

    Siers Granarolo Scamorza kūpināts 250g

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 18,36 €/kg

  • Kaus.siers Latgale Čedariņš ar garn.200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kaus.siers Latgale Čedariņš ar garn.200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Kafijas dzēriens Lavazza Latte ar pienu 250ml

    Kafijas dzēriens Lavazza Latte ar pienu 250ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,96 €/l

  • Uzkoda President a la francaise 180g

    Uzkoda President a la francaise 180g

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 29,94 €/kg

  • Siers  Old Amsterdam kub. 150g

    Siers Old Amsterdam kub. 150g

    6.59 € par gab.

    Cena par vienību: 43,93 €/kg

  • Mozzarella siers Rimi rīvēts 150g

    Mozzarella siers Rimi rīvēts 150g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Batoniņš Kinder Pingui 120g

    Batoniņš Kinder Pingui 120g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Siers Rimi Gouda rīvēts 150G

    Siers Rimi Gouda rīvēts 150G

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Siers SN Maasdam šķēles 150g

    Siers SN Maasdam šķēles 150g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Siers Jaunpils Holandes šķēlēs 150g

    Siers Jaunpils Holandes šķēlēs 150g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Auzu dzēriens Salling Veggie barista 1l
    Piemērots vegāniem

    Auzu dzēriens Salling Veggie barista 1l

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Siers Baltais Holandes šķēlītēs 500g

    Siers Baltais Holandes šķēlītēs 500g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Biezp.krēm.Baltais protein Stracciatella 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezp.krēm.Baltais protein Stracciatella 200g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Čedaras sarkanais siers Salling rīvēts 150g

    Čedaras sarkanais siers Salling rīvēts 150g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Siers Gouda kg

    Siers Gouda kg

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Sviests Rimi Smart 82% 180g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sviests Rimi Smart 82% 180g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

Filtrs

Filtrs