Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Kefīrs Lazdona 3,2% 500ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kefīrs Lazdona 3,2% 500ml

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,18 €/l

  • Jogurts Kārums bifido ar meža ogām 350g
    Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija

    Jogurts Kārums bifido ar meža ogām 350g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 4,71 €/kg

  • Kokosriekstu dzēriens Alpro Barista 1l
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Kokosriekstu dzēriens Alpro Barista 1l

    2.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,79 €

    Cena par vienību: 2,49 €/l

  • Piens Limbažu 2,5% 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piens Limbažu 2,5% 1,5l

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 1,19 €/l

  • Saldais krējums Rasa UHT 35% 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldais krējums Rasa UHT 35% 200g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 9,45 €/kg

  • Siers Maasdam 45% kg

    Siers Maasdam 45% kg

    7.99 € par kg
    Regulārā cena: 13,79 €

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.31 kg 0.31kg

  • Biezpiens Baltais exporta 0.5% 250g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiens Baltais exporta 0.5% 250g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 7,56 €/kg

  • Paniņas Annele aveņu linsēklu 500g

    Paniņas Annele aveņu linsēklu 500g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 2,70 €/kg

  • Krējums kafijai Ciba 200g

    Krējums kafijai Ciba 200g

    0.85 € par gab.
    Regulārā cena: 0,99 €

    Cena par vienību: 4,25 €/kg

  • Jogurts Fantasia ar ķiršiem 118g

    Jogurts Fantasia ar ķiršiem 118g

    0.68 € par gab.
    Regulārā cena: 1,05 €

    Cena par vienību: 5,76 €/kg

  • Olas Sprīdīši A/ML Nr.1 10 gab.
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Olas Sprīdīši A/ML Nr.1 10 gab.

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,40 €/gab.

  • Saldais krējums 35% Rasa 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldais krējums 35% Rasa 500g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,85 €

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Krējums skābais Talsu 25% 400g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Krējums skābais Talsu 25% 400g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Siers Siera Nams 10% 200g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Siera Nams 10% 200g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 15,95 €/kg

  • Kūp.kaus.siers Annele šķēlēs 150g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kūp.kaus.siers Annele šķēlēs 150g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,60 €/kg

  • Skābais krējums Smiltene 20% 400g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Skābais krējums Smiltene 20% 400g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 4,22 €/kg

  • Raudz. p. prod. Lakto Probio zem., man. 270g
    Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija

    Raudz. p. prod. Lakto Probio zem., man. 270g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 5,89 €/kg

  • Raudzēts piena prod. Lakto bez laktozes 200g
    Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija

    Raudzēts piena prod. Lakto bez laktozes 200g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,25 €

    Cena par vienību: 4,95 €/kg

  • Majonēze Hellmann's original 405ml
    Nesatur pienu

    Majonēze Hellmann's original 405ml

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,33 €/l

  • Raudz. piena prod. Lakto smiltsērkšķu 450g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Raudz. piena prod. Lakto smiltsērkšķu 450g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Graudainais biezpiens Rimi Smart 5% 200g
    Jaunums
    Izdevīga cena katru dienu!

    Graudainais biezpiens Rimi Smart 5% 200g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 3,75 €/kg

  • R. piena pr. Lakto meža zem., bez lakt. 200g
    Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija

    R. piena pr. Lakto meža zem., bez lakt. 200g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,25 €

    Cena par vienību: 4,95 €/kg

  • Jogurts Emma zemeņu 110g
    2 un vairāk
    -45%
    0
    49 €
    0,89 €
    4,45 €/kg
    Nesatur laktozi

    Jogurts Emma zemeņu 110g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 8,09 €/kg

  • Biezpiena deserts Magija ar želejas gabal. kg
    Nesatur lipekli

    Biezpiena deserts Magija ar želejas gabal. kg

    5.99 € par kg
    Regulārā cena: 7,49 €

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Rjaženka Annele 3,2% 500ml

    Rjaženka Annele 3,2% 500ml

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 3,18 €/l

  • Kefīrs Baltais BIO 2% 330g
    0
    85 €
    2,58 €/kg
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Kefīrs Baltais BIO 2% 330g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 3,30 €/kg

  • Siers Rimi Camembert 120g

    Siers Rimi Camembert 120g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 15,75 €/kg

  • Siers Rimi Brie 125g

    Siers Rimi Brie 125g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 11,12 €/kg

  • Siers Smiltene Klasiskais puscietais 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Smiltene Klasiskais puscietais 250g

    2.55 € par gab.
    Regulārā cena: 3,19 €

    Cena par vienību: 10,20 €/kg

  • Dzeramais jogurts Oga persiku 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzeramais jogurts Oga persiku 1kg

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 1,89 €/kg

  • Vājpiena kefīrs 0,5% 1kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Vājpiena kefīrs 0,5% 1kg

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,49 €/kg

  • Proteīna batoniņš Fit vaniļas, ar saldin. 46g
    2 un vairāk
    -20%
    0
    55 €
    0,69 €
    11,96 €/kg

    Proteīna batoniņš Fit vaniļas, ar saldin. 46g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 15,00 €/kg

  • Grieķu jogurts Rimi 7,5% 180g

    Grieķu jogurts Rimi 7,5% 180g

    0.49 € par gab.
    Regulārā cena: 0,60 €

    Cena par vienību: 2,72 €/kg

  • Skābais krējums Baltais 25% 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skābais krējums Baltais 25% 500g

    2.75 € par gab.

    Cena par vienību: 5,50 €/kg

  • Biezpiena sieriņš Alma kakao 40g
    0
    27 €
    6,75 €/kg

    Biezpiena sieriņš Alma kakao 40g

    0.54 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

  • Želeja Jungle Pop ķiršu 115g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Želeja Jungle Pop ķiršu 115g

    0.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,39 €/kg

  • Siers Tilzītes SN šķēlītes 500g
    3
    49 €
    6,98 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Tilzītes SN šķēlītes 500g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,98 €/kg

  • Piens Annele UHT 2,5% 1l

    Piens Annele UHT 2,5% 1l

    1.65 € par gab.
    Regulārā cena: 1,89 €

    Cena par vienību: 1,65 €/l

  • Saldais biezpiens Baltais ar rozīnēm 180g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Saldais biezpiens Baltais ar rozīnēm 180g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

  • Biezpiena sieriņš Kārums karameļu 45g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena sieriņš Kārums karameļu 45g

    0.52 € par gab.

    Cena par vienību: 11,56 €/kg

Filtrs

Filtrs