Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Dzeramais jogurts Actimel zemeņu 8x100g

    Dzeramais jogurts Actimel zemeņu 8x100g

    2.79 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 3,49 €/kg

  • Mājas siers Tere klasiskais 300g

    Mājas siers Tere klasiskais 300g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Paipalu olas Rimi 18gab.
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Paipalu olas Rimi 18gab.

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 0,12 €/gab.

  • Batoniņš Kinder Maxi King 3x35g

    Batoniņš Kinder Maxi King 3x35g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 17,05 €/kg

  • Kausētais siers Tere klasiskais 200g
    2 un vairāk
    -50%
    1
    09 €
    2,19 €
    5,45 €/kg

    Kausētais siers Tere klasiskais 200g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,95 €/kg

  • Siers Siera Nams Čederas 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Siera Nams Čederas 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Skābais krējums Smiltene 20% 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skābais krējums Smiltene 20% 200g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,95 €/kg

  • Graudainais biezpiens Smiltene 0,5% 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Graudainais biezpiens Smiltene 0,5% 400g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,97 €/kg

  • Majonēze Sveiks provansas 67% 250ml

    Majonēze Sveiks provansas 67% 250ml

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 5,16 €/l

  • Siers Feta Rimi Planet 150g

    Siers Feta Rimi Planet 150g

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 17,67 €/kg

  • Biezpiens Jaunpils vājpiena bez laktozes 275g
    2 un vairāk
    -22%
    2
    29 €
    2,95 €
    8,33 €/kg
    Nesatur laktozi Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiens Jaunpils vājpiena bez laktozes 275g

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 10,73 €/kg

  • Piens Marge UHT 0,5% 1l
    Labākai dzīvei

    Piens Marge UHT 0,5% 1l

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 1,75 €/l

  • Skābais krējums Rimi FreeFrom bez lakt.
    Nesatur laktozi Piemērots veģetāriešiem

    Skābais krējums Rimi FreeFrom bez lakt.

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

  • Graudainais biezpiens Annele 7% 350g
    Labākai dzīvei

    Graudainais biezpiens Annele 7% 350g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,59 €

    Cena par vienību: 5,69 €/kg

  • Piens Annele bez laktozes paster. UHT 2,5% 1l
    Nesatur laktozi

    Piens Annele bez laktozes paster. UHT 2,5% 1l

    2.45 € par gab.

    Cena par vienību: 2,45 €/l

  • Pilnpiena biezpiens Straupe 9% 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pilnpiena biezpiens Straupe 9% 400g

    2.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,65 €

    Cena par vienību: 6,22 €/kg

  • Pilnpiena biezpiens Jaunpils 9% 275g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pilnpiena biezpiens Jaunpils 9% 275g

    1.89 € par gab.
    Regulārā cena: 2,25 €

    Cena par vienību: 6,87 €/kg

  • Piens Marge bez laktozes 1.5%, UHT 1L
    Nesatur laktozi Labākai dzīvei

    Piens Marge bez laktozes 1.5%, UHT 1L

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,35 €

    Cena par vienību: 1,99 €/kg

  • Kefīrs Rimi 2% 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kefīrs Rimi 2% 500g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,38 €/kg

  • Skābais krējums Straupe 20% 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skābais krējums Straupe 20% 500g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,58 €/kg

  • Biezpiena sieriņš Baltais ķiršu 38g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena sieriņš Baltais ķiršu 38g

    0.29 € par gab.
    Regulārā cena: 0,49 €

    Cena par vienību: 7,63 €/kg

  • Rīvēta siera mais. Džiugas makaroniem 200g
    Nesatur laktozi

    Rīvēta siera mais. Džiugas makaroniem 200g

    2.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,19 €

    Cena par vienību: 12,45 €/kg

  • Skābais krējums Rimi Smart 20% 360g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Skābais krējums Rimi Smart 20% 360g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 3,47 €/kg

  • Kazas siers Euroser šķēlēs 100g

    Kazas siers Euroser šķēlēs 100g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 25,90 €/kg

  • Raudz. piena pr. Lakto aveņu, bez lakt. 200g
    Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija

    Raudz. piena pr. Lakto aveņu, bez lakt. 200g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,25 €

    Cena par vienību: 4,95 €/kg

  • Biezpiena sieriņš Alma ar aveņu pildījumu 40g
    0
    27 €
    6,75 €/kg

    Biezpiena sieriņš Alma ar aveņu pildījumu 40g

    0.54 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

  • Jogu.dz.Actimel zemeņu,melleņu,kazeņu 12x100g

    Jogu.dz.Actimel zemeņu,melleņu,kazeņu 12x100g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,82 €/kg

  • Siers Latgale Čedaras fasēts kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Siers Latgale Čedaras fasēts kg

    9.89 € par kg

    Cena par vienību: 9,89 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Krēmsiers Rasa ar zaļumiem 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Krēmsiers Rasa ar zaļumiem 180g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,19 €

    Cena par vienību: 9,94 €/kg

  • Kafijas krējums Ciba 10gx10gab.

    Kafijas krējums Ciba 10gx10gab.

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,90 €/kg

  • Krēmsiers Rasa klasiskais 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Krēmsiers Rasa klasiskais 180g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,19 €

    Cena par vienību: 9,94 €/kg

  • Kaus. siers Dzintars klasiskais šķ. 130g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kaus. siers Dzintars klasiskais šķ. 130g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,79 €

    Cena par vienību: 9,15 €/kg

  • Dzeramais jogurts Oga zemeņu 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzeramais jogurts Oga zemeņu 1kg

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 1,89 €/kg

  • Piens Marge UHT 3,2% 1l

    Piens Marge UHT 3,2% 1l

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 2,05 €/l

  • Siers Smiltene Holandes 45% kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Smiltene Holandes 45% kg

    6.99 € par kg
    Regulārā cena: 10,49 €

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Piena dzēriens Rasēns karameļu 1,5% 200ml
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Piena dzēriens Rasēns karameļu 1,5% 200ml

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,95 €/l

  • Siera nūjiņas Pik-Nik kids 140g
    2 un vairāk
    -17%
    2
    49 €
    2,99 €
    17,79 €/kg

    Siera nūjiņas Pik-Nik kids 140g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,36 €/kg

  • Biezpiena sieriņš Baltais šokolādes 38g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena sieriņš Baltais šokolādes 38g

    0.29 € par gab.
    Regulārā cena: 0,49 €

    Cena par vienību: 7,63 €/kg

  • Siers Siera nams Vieglais šķēlēs 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Siera nams Vieglais šķēlēs 150g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 15,93 €/kg

  • Majonēze Francis salātu 250g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Majonēze Francis salātu 250g

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,36 €/kg

Filtrs

Filtrs