Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Saldēj. B&J ar cepum. un šok. gab. 465ml/406g
    2
    99 €
    7,36 €/kg

    Saldēj. B&J ar cepum. un šok. gab. 465ml/406g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,61 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Saldējums Milka ar piena šok. 200ml/141g
    3
    99 €
    28,30 €/kg

    Saldējums Milka ar piena šok. 200ml/141g

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 46,03 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,49 €

  • Kartupeļu pankūkas Farm Frites 540g
    Nesatur lipekli

    Kartupeļu pankūkas Farm Frites 540g

    1.95 € par gab.
    Regulārā cena: 2,79 €

    Cena par vienību: 3,61 €/kg

  • Zaļie zirnīši Rimi saldēti 400g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Zaļie zirnīši Rimi saldēti 400g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,47 €/kg

  • Brokoļi Rimi saldēti 400g
    Labākai dzīvei

    Brokoļi Rimi saldēti 400g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 2,87 €/kg

  • Pākšu pupiņas Rimi grieztās saldētas 400g
    Labākai dzīvei

    Pākšu pupiņas Rimi grieztās saldētas 400g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 2,87 €/kg

  • Ziedkāposti Rimi saldēti 400g
    0
    99 €
    2,47 €/kg
    Labākai dzīvei

    Ziedkāposti Rimi saldēti 400g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 2,87 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,15 €

  • Pelmeņi Traditional ar vistas gaļu 400g

    Pelmeņi Traditional ar vistas gaļu 400g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 10,72 €/kg

  • Krūmmellenes Rimi ātri sasaldēts 400G
    Labākai dzīvei

    Krūmmellenes Rimi ātri sasaldēts 400G

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Zemenes Rimi saldētas 400g
    Labākai dzīvei

    Zemenes Rimi saldētas 400g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Ķirši Rimi bez kauliņiem saldēti 400g
    2
    89 €
    7,22 €/kg
    Labākai dzīvei

    Ķirši Rimi bez kauliņiem saldēti 400g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 9,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,89 €

  • Pavasara dārzeņu maisījums 400g
    Labākai dzīvei

    Pavasara dārzeņu maisījums 400g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 3,72 €/kg

  • Sviesta pupiņas Rimi 400g
    1
    99 €
    4,97 €/kg
    Labākai dzīvei

    Sviesta pupiņas Rimi 400g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Burkānu un zirnīšu maisījums Rimi 400G
    Labākai dzīvei

    Burkānu un zirnīšu maisījums Rimi 400G

    0.92 € par gab.

    Cena par vienību: 2,30 €/kg

  • Plombīra saldējums Tio ar vaniļas garšu 75g
    0
    59 €
    7,87 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Plombīra saldējums Tio ar vaniļas garšu 75g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,20 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Pelmeņi Pilsētas 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelmeņi Pilsētas 1kg

    2.69 € par gab.
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 2,69 €/kg

  • Pelmeņi Mazulīši 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelmeņi Mazulīši 400g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,47 €/kg

  • Triju dārzeņu maisījums Rimi 400G
    1
    15 €
    2,87 €/kg
    Labākai dzīvei

    Triju dārzeņu maisījums Rimi 400G

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Kartupeļi frī Rimi rievoti saldēti 1kg
    2
    39 €
    2,39 €/kg
    Labākai dzīvei

    Kartupeļi frī Rimi rievoti saldēti 1kg

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,39 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,39 €

  • Mango Rimi ātri sasaldēti 400g
    Labākai dzīvei

    Mango Rimi ātri sasaldēti 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Šok. saldējums ar šokolādes gab. Tio 75g
    0
    59 €
    7,87 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šok. saldējums ar šokolādes gab. Tio 75g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,20 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Saldējums Rūjienas aveņu konuss 110ml/60g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Rūjienas aveņu konuss 110ml/60g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 12,50 €/kg

  • Sald. Rūjiena iebiez. piena pied. 110ml/65g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sald. Rūjiena iebiez. piena pied. 110ml/65g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 11,54 €/kg

  • Saldējums Karlsons ābolu-upeņu 100ml/75g
    0
    69 €
    9,20 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Karlsons ābolu-upeņu 100ml/75g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,20 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Saldējums Rūjiena šokolādes 125ml/75g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Rūjiena šokolādes 125ml/75g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 11,87 €/kg

  • Maizītes kanēļa Latvijas maiznieks 320g
    Ja liec grozā 2
    -50%
    4
    99 €
    9,98 €
    7,81 €/kg

    Maizītes kanēļa Latvijas maiznieks 320g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,59 €/kg

  • Pica Rimi trīs sieru ar pildītu maliņu 434g

    Pica Rimi trīs sieru ar pildītu maliņu 434g

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 13,11 €/kg

  • Šokol. saldējums Rimi ar šok. gab. 120ml/65g

    Šokol. saldējums Rimi ar šok. gab. 120ml/65g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,54 €/kg

  • Kartupeļi frī Rimi 7mm saldēti 1kg

    Kartupeļi frī Rimi 7mm saldēti 1kg

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 3,19 €/kg

  • Franču bagete ar ķiploku sviestu 350g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Franču bagete ar ķiploku sviestu 350g

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 4,43 €/kg

  • Pelmeņi Mazulīši 700g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pelmeņi Mazulīši 700g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,41 €/kg

  • Kartupeļi frī Long&Crunchly sald. 600g

    Kartupeļi frī Long&Crunchly sald. 600g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,32 €/kg

  • Dārzeņi Hortex cepšanai itāļu gaumē 400g
    Labākai dzīvei

    Dārzeņi Hortex cepšanai itāļu gaumē 400g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 5,97 €/kg

  • Dārzeņu maisījums zupai Rimi 400G
    Labākai dzīvei

    Dārzeņu maisījums zupai Rimi 400G

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,22 €/kg

  • Plombīra saldējums Rūjiena ar roz. 125ml/75g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Plombīra saldējums Rūjiena ar roz. 125ml/75g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 11,87 €/kg

  • Sal.Rimi van.ar mež.ogu pil.120ml/72g

    Sal.Rimi van.ar mež.ogu pil.120ml/72g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 9,58 €/kg

  • Biezpiena plācenīši Ekspresso cepti 500g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Biezpiena plācenīši Ekspresso cepti 500g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,98 €/kg

  • Garneles Rimi vārītas 100/200 ASC 200g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes Labākai dzīvei

    Garneles Rimi vārītas 100/200 ASC 200g

    4.39 € par gab.

    Cena par vienību: 21,95 €/kg

  • Saldējums Pols klas. šok.glaz. 120ml/75g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Pols klas. šok.glaz. 120ml/75g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 18,53 €/kg

  • Saldējums Rimi šokolādes 200ml/110g
    0
    69 €
    5,31 €/kg

    Saldējums Rimi šokolādes 200ml/110g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,85 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,89 €

Filtrs

Filtrs