Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Gliemeņu gaļa Nowaco Exclusive saldēta 300g
    Labākai dzīvei

    Gliemeņu gaļa Nowaco Exclusive saldēta 300g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 15,97 €/kg

  • Saldējums ar sāļo kar., riek., veg. 80g/110ml
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Saldējums ar sāļo kar., riek., veg. 80g/110ml

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 31,13 €/kg

  • Saldējums Pirulo Cool Cola Tut 99ml/100g

    Saldējums Pirulo Cool Cola Tut 99ml/100g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 12,90 €/kg

  • Zivs ēdiens Nowaco Fish And Chips 350g MSC

    Zivs ēdiens Nowaco Fish And Chips 350g MSC

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 13,11 €/kg

  • Saldēti dārzeņi Hortex Mexican ar vistu 450g

    Saldēti dārzeņi Hortex Mexican ar vistu 450g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,87 €/kg

  • Dārz. mais. Rimi Planet Meks. ar mērci 450g

    Dārz. mais. Rimi Planet Meks. ar mērci 450g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,42 €/kg

  • Saldējums Ben&Jerry's Wich Sandwich 80ml/82g

    Saldējums Ben&Jerry's Wich Sandwich 80ml/82g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 47,44 €/kg

  • Saldējums Magnum Le Pistache 440ml/311g
    4
    99 €
    16,05 €/kg

    Saldējums Magnum Le Pistache 440ml/311g

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,91 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • Saldējums Calippo Cola 105 ml/105g

    Saldējums Calippo Cola 105 ml/105g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,43 €/kg

  • Saldējums Plombir Cornet Mix 4 gab.280g/440ml

    Saldējums Plombir Cornet Mix 4 gab.280g/440ml

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,61 €/kg

  • Kefīra saldējums Vēsma melleņu 120ml/80g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kefīra saldējums Vēsma melleņu 120ml/80g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,38 €/kg

  • Paipalas Prims lielās, bez galvas 2x220g

    Paipalas Prims lielās, bez galvas 2x220g

    11.29 € par gab.

    Cena par vienību: 25,66 €/kg

  • Saldējums Boujee ar melleņu mērci 200ml/160g
    3
    69 €
    23,06 €/kg

    Saldējums Boujee ar melleņu mērci 200ml/160g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 37,44 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Sald.Magnum Bonbon Cho.,che.12x17ml/168g
    4
    99 €
    29,70 €/kg

    Sald.Magnum Bonbon Cho.,che.12x17ml/168g

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 53,51 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • Vareņiki Froia ar kartupeļu pildījumu 400g

    Vareņiki Froia ar kartupeļu pildījumu 400g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Sald.Pols ar Bubble gum garšu 200ml/90g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sald.Pols ar Bubble gum garšu 200ml/90g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Pelmeņi Froia ar vistas gaļu 400g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pelmeņi Froia ar vistas gaļu 400g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Kefīra saldējums Vēsma zemeņu 120ml/80g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kefīra saldējums Vēsma zemeņu 120ml/80g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Sald. Ekselence aveņu-granātābolu 110ml/85g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sald. Ekselence aveņu-granātābolu 110ml/85g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Saldējums Plombīra 120ml
    Rimi Klēts produkts Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Plombīra 120ml

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Saldējums Zemeņu 120ml
    Rimi Klēts produkts Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Zemeņu 120ml

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Saldējums Melleņu 120ml
    Rimi Klēts produkts Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Melleņu 120ml

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Saldējums Magnum Almond Vegan 90ml/72g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Piemērots veģetāriešiem

    Saldējums Magnum Almond Vegan 90ml/72g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Saldējums Pols ar cepumiem 120ml/70g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Pols ar cepumiem 120ml/70g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

Filtrs

Filtrs