Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Saldējums Rimi karameļu 200ml/110g

    Saldējums Rimi karameļu 200ml/110g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,90 €/kg

  • Sald. Rūjienas piparmētru vaf. kon. 110ml/65g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sald. Rūjienas piparmētru vaf. kon. 110ml/65g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 11,54 €/kg

  • Kārtainā mīkla Rimi  ātri sasaldēta 500g

    Kārtainā mīkla Rimi ātri sasaldēta 500g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,58 €/kg

  • Saldējums Rimi ar meža ogu pildīj. 200ml/120g
    0
    69 €
    5,35 €/kg

    Saldējums Rimi ar meža ogu pildīj. 200ml/120g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,89 €

  • Garneles Rimi 31/40 att. sald. kg
    16
    99 €
    16,99 €/kg

    Garneles Rimi 31/40 att. sald. kg

    25.99 € par kg

    Cena par vienību: 25,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 25,99 €

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Dārzeņi Hortex cepšanai austrumu garšaug.400g
    Labākai dzīvei

    Dārzeņi Hortex cepšanai austrumu garšaug.400g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 5,97 €/kg

  • Mīkla Latvijas Maiznieks kārtainā rauga 400g

    Mīkla Latvijas Maiznieks kārtainā rauga 400g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 7,22 €/kg

  • Sorbets Rūjienas Lukss ķiršu 125ml/85g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sorbets Rūjienas Lukss ķiršu 125ml/85g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 10,47 €/kg

  • Saldējums Karlsons aveņu 100ml/75g
    0
    69 €
    9,20 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Karlsons aveņu 100ml/75g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,20 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Saldējums Snickers ice batoniņš 53ml/48g

    Saldējums Snickers ice batoniņš 53ml/48g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 26,87 €/kg

  • Garneles Rimi ar čaulu 16/20 nev. kg

    Garneles Rimi ar čaulu 16/20 nev. kg

    22.99 € par kg

    Cena par vienību: 22,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Kartupeļu daiv.ar mizu apceptas Rimi 1kg

    Kartupeļu daiv.ar mizu apceptas Rimi 1kg

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 3,09 €/kg

  • Garneles Rimi vārītas, sald. 250/300 MSC 180g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai Labākai dzīvei

    Garneles Rimi vārītas, sald. 250/300 MSC 180g

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 29,39 €/kg

  • Sald. Rūjienas šok. ar brūkleņu p. 110ml/65g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sald. Rūjienas šok. ar brūkleņu p. 110ml/65g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 11,54 €/kg

  • Dārzeņi Hortex maisījums cepšanai 400g

    Dārzeņi Hortex maisījums cepšanai 400g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 5,72 €/kg

  • Saldējums Rūjiena dzērveņu, konusā 110ml/65g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Rūjiena dzērveņu, konusā 110ml/65g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 11,54 €/kg

  • Mini kruasāni Izcep pats 300g
    3
    49 €
    11,63 €/kg

    Mini kruasāni Izcep pats 300g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 13,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Saldējums Karlsons dzērveņu 100ml/75g
    0
    69 €
    9,20 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Karlsons dzērveņu 100ml/75g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,20 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Saldējums Pols mandeļu 95ml/65g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Pols mandeļu 95ml/65g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 19,85 €/kg

  • Pica Rimi Froia ar salami,  Mozz. sieru 340g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pica Rimi Froia ar salami, Mozz. sieru 340g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,26 €/kg

  • Mini kruasāni 900g 30 gab*30g
    4
    99 €
    5,54 €/kg

    Mini kruasāni 900g 30 gab*30g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,77 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,69 €

  • Sald. Rūjienas meža zemeņu vaf. kon.110ml/65g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sald. Rūjienas meža zemeņu vaf. kon.110ml/65g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 11,54 €/kg

  • Garneles Rimi nevārītas 31/40 ASC 400g
    7
    79 €
    19,47 €/kg
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes Labākai dzīvei

    Garneles Rimi nevārītas 31/40 ASC 400g

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 22,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • Pica Rimi Froia četru sieru saldēta 345g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pica Rimi Froia četru sieru saldēta 345g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,19 €/kg

  • Pica Royale Rimi 570G

    Pica Royale Rimi 570G

    5.59 € par gab.

    Cena par vienību: 9,81 €/kg

  • Saldējums Druvas cigoriņu 120ml/70g
    0
    59 €
    8,43 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Druvas cigoriņu 120ml/70g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,14 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Pikant.kartupeļu daiv.apceptas Rimi 1kg

    Pikant.kartupeļu daiv.apceptas Rimi 1kg

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 3,09 €/kg

  • Frī kartupeļi Steak Fries Aviko 750g
    2
    59 €
    3,45 €/kg

    Frī kartupeļi Steak Fries Aviko 750g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,65 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Sojas pupiņas Rimi Planet Edamame 450g
    Labākai dzīvei

    Sojas pupiņas Rimi Planet Edamame 450g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,64 €/kg

  • Saldējums Tio plombīrs 500ml/240g
    1
    49 €
    6,21 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Tio plombīrs 500ml/240g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 9,96 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Sald. Rimi kļavu sīr. valriekstu 73g/120ml

    Sald. Rimi kļavu sīr. valriekstu 73g/120ml

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 9,45 €/kg

  • Pelmeņi Viči khinkali ar jēra gaļu 350g

    Pelmeņi Viči khinkali ar jēra gaļu 350g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,69 €/kg

  • Kārtainā rauga mīkla Rimi 500g

    Kārtainā rauga mīkla Rimi 500g

    1.69 € par gab.
    Regulārā cena: 2,75 €

    Cena par vienību: 3,38 €/kg

  • Saldējums Tio plombīrs 1000ml/450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Tio plombīrs 1000ml/450g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,53 €/kg

  • Pelmeņi Traditional ar cūkgaļu 400g
    Ja liec grozā 2
    -50%
    4
    59 €
    9,18 €
    5,75 €/kg

    Pelmeņi Traditional ar cūkgaļu 400g

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,47 €/kg

  • Sald. Rimi vaniļas 65g/120ml

    Sald. Rimi vaniļas 65g/120ml

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,54 €/kg

  • Mīkla Latvijas Maiznieks kārtainā sald. 400g

    Mīkla Latvijas Maiznieks kārtainā sald. 400g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 7,22 €/kg

  • Dārzeņi Hortex cepšanai ar papriku 400g

    Dārzeņi Hortex cepšanai ar papriku 400g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 5,97 €/kg

  • Kārtainā bezrauga mīkla plāksnēs sald. 500g

    Kārtainā bezrauga mīkla plāksnēs sald. 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Pica Froia ar šķiņķi, Edam s. 350g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pica Froia ar šķiņķi, Edam s. 350g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,11 €/kg

Filtrs

Filtrs