Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Mintajas fileja Rimi saldēta MSC 380g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai Labākai dzīvei

    Mintajas fileja Rimi saldēta MSC 380g

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 13,92 €/kg

  • Lazanja Rimi ar Boloņas mērci saldēta 400g
    2
    89 €
    7,22 €/kg

    Lazanja Rimi ar Boloņas mērci saldēta 400g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,59 €

  • Dārzeņu mais. Rimi havajiešu gaumē sald. 400g
    Labākai dzīvei

    Dārzeņu mais. Rimi havajiešu gaumē sald. 400g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Pica Quattro Formaggi Rimi 570G
    4
    59 €
    8,05 €/kg

    Pica Quattro Formaggi Rimi 570G

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 9,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Pica Kebab krāsnī cepta Rimi 380gr
    3
    39 €
    8,92 €/kg

    Pica Kebab krāsnī cepta Rimi 380gr

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,08 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Mango un avenes Rimi saldētas 400g
    Labākai dzīvei

    Mango un avenes Rimi saldētas 400g

    4.39 € par gab.

    Cena par vienību: 10,97 €/kg

  • Saldējums Rūjiena plombīra 125ml/75g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Rūjiena plombīra 125ml/75g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 11,87 €/kg

  • Saldējums Tio Vēsma 120ml/75g
    0
    69 €
    9,20 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Tio Vēsma 120ml/75g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,20 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Sald. Rimi vaniļ. ar dzērv. pild. 120g/200ml

    Sald. Rimi vaniļ. ar dzērv. pild. 120g/200ml

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 7,42 €/kg

  • Avenes Rimi saldētas 400g
    Labākai dzīvei

    Avenes Rimi saldētas 400g

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 13,47 €/kg

  • Pelmeņi Zaļā marka ar vistas gaļu 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelmeņi Zaļā marka ar vistas gaļu 1kg

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 4,79 €/kg

  • Zivju pirkstiņi Viči saldēti 250g

    Zivju pirkstiņi Viči saldēti 250g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 9,16 €/kg

  • Kārtainā mīkla Selection ar sviestu sald.400g

    Kārtainā mīkla Selection ar sviestu sald.400g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,47 €/kg

  • Sald. Rimi Smart vaniļ. 6x110ml/6x67g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sald. Rimi Smart vaniļ. 6x110ml/6x67g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 6,44 €/kg

  • Saldo kartupeļu frī Rimi ātri sasaldēti 450g

    Saldo kartupeļu frī Rimi ātri sasaldēti 450g

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 10,87 €/kg

  • Sald. Ekselence aveņu-granātābolu 82ml/70g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sald. Ekselence aveņu-granātābolu 82ml/70g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 25,57 €/kg

  • Picas pamatne Viči saldēta 320g

    Picas pamatne Viči saldēta 320g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 6,72 €/kg

  • Dārzeņi Hortex Julienne sēnes sald. 400g

    Dārzeņi Hortex Julienne sēnes sald. 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Cepampelmeņi ar gaļu un sieru 450g
    2
    39 €
    5,31 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepampelmeņi ar gaļu un sieru 450g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,76 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Zivju pirkstiņi Findus saldēti 420g
    4
    39 €
    10,45 €/kg

    Zivju pirkstiņi Findus saldēti 420g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,26 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Mango Rimi ātri sasaldēts 1kg
    4
    99 €
    4,99 €/kg
    Labākai dzīvei

    Mango Rimi ātri sasaldēts 1kg

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

  • Dārzeņi Hortex mix mehiko 400g
    Labākai dzīvei

    Dārzeņi Hortex mix mehiko 400g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 7,22 €/kg

  • Saldējums Pols bārbeļu 95ml/65g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Pols bārbeļu 95ml/65g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 19,85 €/kg

  • Kartupeļi frī Farmfrites rievoti sald. 750g

    Kartupeļi frī Farmfrites rievoti sald. 750g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 4,39 €/kg

  • Hinkaļi Vecmāmiņas oriental 700g

    Hinkaļi Vecmāmiņas oriental 700g

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,41 €/kg

  • Pelmeņi Mājas ar kūpinātu gaļu 1kg
    3
    49 €
    3,49 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelmeņi Mājas ar kūpinātu gaļu 1kg

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 4,69 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,69 €

  • Zivju filejas pirkstiņi Viči saldēti 250g
    Ja liec grozā 2
    -50%
    4
    49 €
    8,98 €
    9,00 €/kg

    Zivju filejas pirkstiņi Viči saldēti 250g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,96 €/kg

  • Pelmeņi Rimi Smart pilsētas 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pelmeņi Rimi Smart pilsētas 1kg

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,49 €/kg

  • Zivju filejas Rimi ar sieru 300g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai

    Zivju filejas Rimi ar sieru 300g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Kartupeļi frī Farmfrites taisni sald. 750g

    Kartupeļi frī Farmfrites taisni sald. 750g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 4,39 €/kg

  • Sald.Pols šokolādes šok. glaz.120ml/75g
    0
    79 €
    10,53 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sald.Pols šokolādes šok. glaz.120ml/75g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 18,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Pica ar šķiņķi un pesto saldēta 360g

    Pica ar šķiņķi un pesto saldēta 360g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,47 €/kg

  • Vaniļas sald.s Magnum ar mandelēm 110ml/86g

    Vaniļas sald.s Magnum ar mandelēm 110ml/86g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 25,00 €/kg

  • Pica Feliciana ar salami un čorizo 320g

    Pica Feliciana ar salami un čorizo 320g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,03 €/kg

  • Frikadeles Rīgas Miesnieks saldētas 400g

    Frikadeles Rīgas Miesnieks saldētas 400g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Dārzeņu maisījums Bonduelle 4 Seasons 400g

    Dārzeņu maisījums Bonduelle 4 Seasons 400g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Atlantijas laša maltā gaļa Viči saldēta 1kg
    4
    29 €
    4,29 €/kg
    Labākai dzīvei

    Atlantijas laša maltā gaļa Viči saldēta 1kg

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Pelmeņi Lido ar cūkgaļu 360g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelmeņi Lido ar cūkgaļu 360g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,86 €/kg

  • Saldējums Pols vaniļas vafeļu glāzē 120ml/70g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Pols vaniļas vafeļu glāzē 120ml/70g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,14 €/kg

  • Vaniļas, šok. kr. saldējums glazūrā 150ml/90g

    Vaniļas, šok. kr. saldējums glazūrā 150ml/90g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 13,22 €/kg

Filtrs

Filtrs