Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Pica Suprema Calabrese Nduja 520g

    Pica Suprema Calabrese Nduja 520g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,44 €/kg

  • Auzu bāzes sald. ar citr.kūk.garšu 510ml/300g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Auzu bāzes sald. ar citr.kūk.garšu 510ml/300g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,63 €/kg

  • Saldējums Magnum ar vaniļas garšu 6x55ml/276g

    Saldējums Magnum ar vaniļas garšu 6x55ml/276g

    9.49 € par gab.

    Cena par vienību: 35,68 €/kg

  • Pelmeņi Jelgava mazie 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelmeņi Jelgava mazie 400g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,47 €/kg

  • Picas uzkoda Food Luck ar salami 300g

    Picas uzkoda Food Luck ar salami 300g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 13,97 €/kg

  • Vistas fil. Qualiko Goujon kukurūz. pan. 500g

    Vistas fil. Qualiko Goujon kukurūz. pan. 500g

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,98 €/kg

  • Lavas kūka Beldessert sāļās kar. pild. 2x90g
    3
    99 €
    22,17 €/kg

    Lavas kūka Beldessert sāļās kar. pild. 2x90g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 27,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Saldēj. Rūjienas meža zemeņu pied. 1l/550g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldēj. Rūjienas meža zemeņu pied. 1l/550g

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,62 €/kg

  • Saldējums Snickers Ice Cone 110ml/70g

    Saldējums Snickers Ice Cone 110ml/70g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 42,71 €/kg

  • Saldējums Super Viva Cott.cand.170ml/93g

    Saldējums Super Viva Cott.cand.170ml/93g

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 22,04 €/kg

  • Saldējums Druva dzērveņu - Maskarpone 1L/500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Druva dzērveņu - Maskarpone 1L/500g

    6.69 € par gab.

    Cena par vienību: 13,38 €/kg

  • Mīdijas Pier 33 baltvīna mērcē, saldētas 454g

    Mīdijas Pier 33 baltvīna mērcē, saldētas 454g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,89 €/kg

  • Pica Feliciana Speciale saldēta 335g

    Pica Feliciana Speciale saldēta 335g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,40 €/kg

  • Saldējums Magnum sālīta karamele 204ml/168g
    4
    99 €
    29,70 €/kg

    Saldējums Magnum sālīta karamele 204ml/168g

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 53,51 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • Augļu maisījums Smooth'It saldēts 375g

    Augļu maisījums Smooth'It saldēts 375g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,64 €/kg

  • Čedaras siera uzkoda Fingies halapenjo 250g

    Čedaras siera uzkoda Fingies halapenjo 250g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,96 €/kg

  • Saldējums Druva pistāciju 1000ml/500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Druva pistāciju 1000ml/500g

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,98 €/kg

  • Krējuma sald. Mr.Big ar vaniļas g. 1,4l/680g
    Nesatur laktozi

    Krējuma sald. Mr.Big ar vaniļas g. 1,4l/680g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,75 €/kg

  • Saldējums Calippo Orange 105ml/105g

    Saldējums Calippo Orange 105ml/105g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,43 €/kg

  • Sorbets Sun365 kokosriekstu 80ml/70g
    Piemērots vegāniem Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Sorbets Sun365 kokosriekstu 80ml/70g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 25,00 €/kg

  • Rīsi Rimi Oriental laša kubiņ., dārzeņ. 350g

    Rīsi Rimi Oriental laša kubiņ., dārzeņ. 350g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,40 €/kg

  • Saldējums Frostivo van.g., kakao gl. 52ml/34g

    Saldējums Frostivo van.g., kakao gl. 52ml/34g

    0.54 € par gab.

    Cena par vienību: 15,88 €/kg

  • Vistu šnicele Qualiko panējumā 500g

    Vistu šnicele Qualiko panējumā 500g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 10,98 €/kg

  • Saldējums Plombir Cool Action Mix 6x55g

    Saldējums Plombir Cool Action Mix 6x55g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,12 €/kg

  • Kalmāru taustekļi sagriezti, vār., sald. 200g

    Kalmāru taustekļi sagriezti, vār., sald. 200g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 27,45 €/kg

  • Saldējums Gruvi ar zemesriekstiem 4x60g

    Saldējums Gruvi ar zemesriekstiem 4x60g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 20,79 €/kg

  • Zivju porcijas Viči ar sieru, panējumā 300g

    Zivju porcijas Viči ar sieru, panējumā 300g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,63 €/kg

  • Saldējums B&J Brookies ar krēmu 465ml/388g

    Saldējums B&J Brookies ar krēmu 465ml/388g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 25,75 €/kg

  • Pelmeņi Daugava Line ar gaļas pildījumu 400g

    Pelmeņi Daugava Line ar gaļas pildījumu 400g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,47 €/kg

  • Zivju pirkstiņi Northland 900g

    Zivju pirkstiņi Northland 900g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,66 €/kg

  • Saldsk. vistas gaļa Frosta ar dārz.,anan.450g

    Saldsk. vistas gaļa Frosta ar dārz.,anan.450g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,31 €/kg

  • Sald. zemenes Boujee piena un balt. šok. 140g

    Sald. zemenes Boujee piena un balt. šok. 140g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 35,64 €/kg

  • Picas maize Dr. Oetker tomātu-paprikas 480g

    Picas maize Dr. Oetker tomātu-paprikas 480g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,48 €/kg

  • Saldējums Plombir Crazy Mix 5gab. 305g/350ml

    Saldējums Plombir Crazy Mix 5gab. 305g/350ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,36 €/kg

  • Saldējums Mochi tropisko augļu 6x36ml/6x35g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem

    Saldējums Mochi tropisko augļu 6x36ml/6x35g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,52 €/kg

  • Saldēj. Super Viva vaniļas - zemeņu 170ml/98g

    Saldēj. Super Viva vaniļas - zemeņu 170ml/98g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 18,88 €/kg

  • Saldējums B&J sālīta karamele 160ml/150g

    Saldējums B&J sālīta karamele 160ml/150g

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 49,93 €/kg

  • Saldējums M&M's Ice Cone 110ml/59g

    Saldējums M&M's Ice Cone 110ml/59g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 50,68 €/kg

  • Saldējums Boujee baz., zemeņu g. 210ml/180g
    3
    69 €
    20,50 €/kg

    Saldējums Boujee baz., zemeņu g. 210ml/180g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,28 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Saldējums Nestea sulas citr. garša 100ml/100g

    Saldējums Nestea sulas citr. garša 100ml/100g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 14,50 €/kg

Filtrs

Filtrs