Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Saldējums Nesquik 387ml/432g

    Saldējums Nesquik 387ml/432g

    6.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,33 €/kg

  • Garneles čaulā 16/20 ASC sald. 400g/300g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes

    Garneles čaulā 16/20 ASC sald. 400g/300g

    10.49 € par gab.

    Cena par vienību: 34,97 €/kg

  • Garneles Ziemeļu vārītas lob.sald.kg
    Labākai dzīvei

    Garneles Ziemeļu vārītas lob.sald.kg

    25.59 € par kg

    Cena par vienību: 25,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.25 kg 0.25kg

  • Surimi spīles Viči saldētas, panētas 245g

    Surimi spīles Viči saldētas, panētas 245g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,29 €/kg

  • Saldējums ar zemeņu un van. garšu 150ml/84g

    Saldējums ar zemeņu un van. garšu 150ml/84g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,17 €/kg

  • Dārzeņu un griķu maisījums Bonduelle 400g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem

    Dārzeņu un griķu maisījums Bonduelle 400g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

  • Picas maize Dr. Oetker četru sieru 480g

    Picas maize Dr. Oetker četru sieru 480g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,48 €/kg

  • Olu sal.Balticovo plomb.ananasu gar.120ml/70g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Olu sal.Balticovo plomb.ananasu gar.120ml/70g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 17,00 €/kg

  • Sald.Tymbark Mix augļu ledus tēja 360ml/330g

    Sald.Tymbark Mix augļu ledus tēja 360ml/330g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 14,52 €/kg

  • Saldējums Mājas konfekte gotiņa 120ml/66g

    Saldējums Mājas konfekte gotiņa 120ml/66g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 21,06 €/kg

  • Saldējums Oreo sendvičs 110ml/70g

    Saldējums Oreo sendvičs 110ml/70g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 36,13 €/kg

  • Saldējums Zemeņu siera kūka, veg. 350g/400ml
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Labākai dzīvei

    Saldējums Zemeņu siera kūka, veg. 350g/400ml

    6.59 € par gab.

    Cena par vienību: 18,83 €/kg

  • Rīsu saldējums Valsoia vaniļas 500g/1l
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Rīsu saldējums Valsoia vaniļas 500g/1l

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,98 €/kg

  • Pelmeņi Viči Korej. stila ar barbekjū g. 300g

    Pelmeņi Viči Korej. stila ar barbekjū g. 300g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 13,97 €/kg

  • Vistu spārni Qualiko panējumā, asie 500g

    Vistu spārni Qualiko panējumā, asie 500g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,98 €/kg

  • Saldējums Kinder Bueno 285g/455ml
    7
    99 €
    28,04 €/kg

    Saldējums Kinder Bueno 285g/455ml

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 35,05 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Sorbets Sun365 mango 80ml/70g
    Piemērots vegāniem Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Sorbets Sun365 mango 80ml/70g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 25,00 €/kg

  • Saldējums Wao mochi pistāciju 216ml/210g

    Saldējums Wao mochi pistāciju 216ml/210g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,52 €/kg

  • Saldējums Avenei mango - marakujas 400ml/350g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Saldējums Avenei mango - marakujas 400ml/350g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,97 €/kg

  • Saldējums Milka Karameles kraukšķis 90ml/62g
    1
    65 €
    26,61 €/kg

    Saldējums Milka Karameles kraukšķis 90ml/62g

    2.75 € par gab.

    Cena par vienību: 44,35 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,75 €

  • Vista Frosta meksikāņu gaumē 450g

    Vista Frosta meksikāņu gaumē 450g

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 12,87 €/kg

  • Gouda siera uzkoda Fingies 250g

    Gouda siera uzkoda Fingies 250g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,96 €/kg

  • Sald. Plombir vafelē, ar iebiez. pienu 5x60g

    Sald. Plombir vafelē, ar iebiez. pienu 5x60g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,63 €/kg

  • Sald. Salling van., piena šok.gl.4x72g/100ml

    Sald. Salling van., piena šok.gl.4x72g/100ml

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/l

  • Olu sald.Balticovo šokolādes plombī.120ml/70g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Olu sald.Balticovo šokolādes plombī.120ml/70g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 17,00 €/kg

  • Sorbets Kaktus persiku, aveņu 45ml/51g

    Sorbets Kaktus persiku, aveņu 45ml/51g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 23,33 €/kg

  • Karijs ar garnelēm Rimi 350g

    Karijs ar garnelēm Rimi 350g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,40 €/kg

  • Saldējums Mochi mango 6x35g 216ml/210g
    Piemērots vegāniem

    Saldējums Mochi mango 6x35g 216ml/210g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,52 €/kg

  • Kalmāru gredzeni Nowaco panējumā saldēti 500g

    Kalmāru gredzeni Nowaco panējumā saldēti 500g

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,98 €/kg

  • Laša gaļa Zigmas sasmalcināta saldēta 500g
    Labākai dzīvei

    Laša gaļa Zigmas sasmalcināta saldēta 500g

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,98 €/kg

  • Garneles Torpedo Viči saldētas, panētas 300g

    Garneles Torpedo Viči saldētas, panētas 300g

    7.59 € par gab.

    Cena par vienību: 25,30 €/kg

  • Saldējums ar sāļo kar., riek., veg.240g/330ml
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Saldējums ar sāļo kar., riek., veg.240g/330ml

    6.89 € par gab.

    Cena par vienību: 28,71 €/kg

  • Vista Frosta WOk āzijas gaumē 450g

    Vista Frosta WOk āzijas gaumē 450g

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 12,87 €/kg

  • Zivs fileja Nowaco ar garš. sv. 210g MSC

    Zivs fileja Nowaco ar garš. sv. 210g MSC

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,00 €/kg

  • Siers Nowaco rīvmaizē, saldēts 200g

    Siers Nowaco rīvmaizē, saldēts 200g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 18,45 €/kg

  • Siera uzkoda Fingies čili 250g

    Siera uzkoda Fingies čili 250g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,96 €/kg

  • Pelmeņi Froia ar cūkgaļu 400g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pelmeņi Froia ar cūkgaļu 400g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Saldējums Pols karameļu,lazdu rieks.200ml/90g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Pols karameļu,lazdu rieks.200ml/90g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 25,44 €/kg

  • Saldējums Dione zemesriekstu sviesta 90ml/78g

    Saldējums Dione zemesriekstu sviesta 90ml/78g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 28,85 €/kg

  • Spāņu ēdiens Paelja Frosta 400g

    Spāņu ēdiens Paelja Frosta 400g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,97 €/kg

Filtrs

Filtrs