Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Lauka pupas Rimi grauzdētas, sālītas 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Lauka pupas Rimi grauzdētas, sālītas 150g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,60 €/kg

  • Dipmērce Tere ar zaļumiem 200g

    Dipmērce Tere ar zaļumiem 200g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 6,95 €/kg

  • Sezama sēklas Alvo 100g
    Labākai dzīvei

    Sezama sēklas Alvo 100g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 11,90 €/kg

  • Batoniņš Mabaker auzu pārslu ar pistāc. 90g

    Batoniņš Mabaker auzu pārslu ar pistāc. 90g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,56 €/kg

  • Cepumi Bonne Mamman Tartaletes citronu 125g

    Cepumi Bonne Mamman Tartaletes citronu 125g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,92 €/kg

  • Krekeri TUC ar sieru 100g

    Krekeri TUC ar sieru 100g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,90 €/kg

  • Cepumi Selga ar šokolādes garšu 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Selga ar šokolādes garšu 250g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 9,00 €/kg

  • Pekanrieksti Rimi attīrīti 150g
    Labākai dzīvei

    Pekanrieksti Rimi attīrīti 150g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 46,60 €/kg

  • Piena šokolāde Alpinella īrisa g. pild. 100g

    Piena šokolāde Alpinella īrisa g. pild. 100g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,90 €/kg

  • Vafeļu torte Lācītis ķepainītis 40g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vafeļu torte Lācītis ķepainītis 40g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 27,25 €/kg

  • Skrīveru Gotiņa klasiskā 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skrīveru Gotiņa klasiskā 250g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 17,16 €/kg

  • Indijas rieksti Rimi kg
    12
    59 €
    12,59 €/kg
    Labākai dzīvei

    Indijas rieksti Rimi kg

    13.99 € par kg

    Cena par vienību: 13,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 13,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Magones Rimi 150g
    Labākai dzīvei

    Magones Rimi 150g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 12,60 €/kg

  • Sviesta cepumi St Michel Palets 150g
    1
    99 €
    13,27 €/kg

    Sviesta cepumi St Michel Palets 150g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 19,27 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Kart. uzkoda Longchips siera, zaļo lociņu 75g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kart. uzkoda Longchips siera, zaļo lociņu 75g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,53 €/kg

  • Čipsi Ādažu ar krējuma un sīpolu garšu 130g
    1
    74 €
    13,38 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu ar krējuma un sīpolu garšu 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Rozīnes Rimi Jumbo bez kauliņiem 500g
    3
    99 €
    7,98 €/kg

    Rozīnes Rimi Jumbo bez kauliņiem 500g

    5.45 € par gab.

    Cena par vienību: 10,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,45 €

  • Šerbets Skrīveru saldumi ar zemesriekst. 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šerbets Skrīveru saldumi ar zemesriekst. 250g

    2.75 € par gab.

    Cena par vienību: 11,00 €/kg

  • Krekeri Rimi Smart ar magoņu, sezam.sēkl. 70g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Krekeri Rimi Smart ar magoņu, sezam.sēkl. 70g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,00 €/kg

  • Krekeri Rimi 100g

    Krekeri Rimi 100g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 8,90 €/kg

  • Vafeļu torte Vāverīte glazēta 350g
    6
    39 €
    18,26 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vafeļu torte Vāverīte glazēta 350g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 22,83 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Želejkonfektes Fazer Tutti Frutti Sour 180g

    Želejkonfektes Fazer Tutti Frutti Sour 180g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,83 €/kg

  • Krekeri Pētergailis Krējums, Sīpoli 72g

    Krekeri Pētergailis Krējums, Sīpoli 72g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,75 €/kg

  • Košļājamā gumija Orbit Spearmint 64g

    Košļājamā gumija Orbit Spearmint 64g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 51,41 €/kg

  • Cepumi Rimi ar pilngraudu miltiem 300g
    Piemērots vegāniem

    Cepumi Rimi ar pilngraudu miltiem 300g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 4,30 €/kg

  • Musli batoniņi Salling ar banāniem 6 gab

    Musli batoniņi Salling ar banāniem 6 gab

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,60 €/kg

  • Augļu konf.Bob snail ābolu,zemeņu rullīši 30g

    Augļu konf.Bob snail ābolu,zemeņu rullīši 30g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 56,33 €/kg

  • Sāļie krekeri Rimi Smart 70g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sāļie krekeri Rimi Smart 70g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,00 €/kg

  • Kartupeļu čipsi Lay's ar krējuma garšu 180g

    Kartupeļu čipsi Lay's ar krējuma garšu 180g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,39 €/kg

  • Kartupeļu čipsi Lay's ar tomātu garšu 180g

    Kartupeļu čipsi Lay's ar tomātu garšu 180g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,39 €/kg

  • Cepumi kliju ar sēkliņām kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi kliju ar sēkliņām kg

    5.19 € par kg

    Cena par vienību: 5,19 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Zefīrs Laima zemeņu 200g
    1
    79 €
    8,95 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima zemeņu 200g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Čipsi Ādažu Mazāk sāls jog., sark. sīp. 130g
    1
    74 €
    13,38 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu Mazāk sāls jog., sark. sīp. 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Piena šok. Alpinella jog., ķiršu pild. 100g

    Piena šok. Alpinella jog., ķiršu pild. 100g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,90 €/kg

  • Želejkonfe.Rowntrees Randoms augļu garšu 150g
    2 un vairāk
    -25%
    1
    49 €
    1,99 €
    9,93 €/kg

    Želejkonfe.Rowntrees Randoms augļu garšu 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Ekol.tum. šokolāde 70% kakao Salling Eko 100g
    Ekoloģisks

    Ekol.tum. šokolāde 70% kakao Salling Eko 100g

    3.25 € par gab.

    Cena par vienību: 32,50 €/kg

  • Auzu pārslu cepumi Flora ar rozīnēm 300g
    3
    49 €
    11,63 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu pārslu cepumi Flora ar rozīnēm 300g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,30 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Pistācijas Rimi grauzdētas, sālītas kg

    Pistācijas Rimi grauzdētas, sālītas kg

    18.49 € par kg

    Cena par vienību: 18,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Krekeri Elephant ar sezama sēklām 80g

    Krekeri Elephant ar sezama sēklām 80g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 18,13 €/kg

  • Piena šokolāde Laima Lācītis Ķepainītis 190g
    2
    99 €
    15,74 €/kg

    Piena šokolāde Laima Lācītis Ķepainītis 190g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 26,26 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

Filtrs

Filtrs