Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Zefīrs Laima Maigums ogu debesmanna 175g
    2
    69 €
    15,37 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima Maigums ogu debesmanna 175g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 22,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Piena šok. Milka ar veseliem lazdu rieks. 95g

    Piena šok. Milka ar veseliem lazdu rieks. 95g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 27,26 €/kg

  • Tumšā šokolāde Roshen Extra Dark porainā 80g

    Tumšā šokolāde Roshen Extra Dark porainā 80g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 23,13 €/kg

  • Karamelizēt.Indijas rieksti Alvo ar medu 130g

    Karamelizēt.Indijas rieksti Alvo ar medu 130g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 16,85 €/kg

  • Konfektes Bubs ar citronu-aveņu garšu 155g

    Konfektes Bubs ar citronu-aveņu garšu 155g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,06 €/kg

  • Ledenes Lockets ar medu un citronu 41g

    Ledenes Lockets ar medu un citronu 41g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 16,83 €/kg

  • Sāļā uzkoda Pringles ar BBQ garšu 165g

    Sāļā uzkoda Pringles ar BBQ garšu 165g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,09 €/kg

  • Riekstu maisījums Rimi 150g
    Labākai dzīvei

    Riekstu maisījums Rimi 150g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 21,27 €/kg

  • Piena šok. Poesia ar smal. lazdu r. 100g

    Piena šok. Poesia ar smal. lazdu r. 100g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 11,50 €/kg

  • Kruasāni 7Days Mini kakao, vaniļas pild. 185g

    Kruasāni 7Days Mini kakao, vaniļas pild. 185g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 11,30 €/kg

  • Prjaņiki Rimi Smart ar medu 200g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Prjaņiki Rimi Smart ar medu 200g

    0.74 € par gab.

    Cena par vienību: 3,70 €/kg

  • Piena šokolāde Laima Ekstra 90g

    Piena šokolāde Laima Ekstra 90g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 28,78 €/kg

  • Kruasāns ar vaniļ.garš.pild.,kakao cep. 60g
    2 un vairāk
    -34%
    0
    65 €
    0,99 €
    10,83 €/kg

    Kruasāns ar vaniļ.garš.pild.,kakao cep. 60g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,50 €/kg

  • Vafeles Selga mini ar vaniļas garšu 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vafeles Selga mini ar vaniļas garšu 250g

    3.15 € par gab.

    Cena par vienību: 12,60 €/kg

  • Batoniņš Corny Big Sandwich piena 40g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Batoniņš Corny Big Sandwich piena 40g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 32,25 €/kg

  • Estrella popkorns ar sviesta garšu 90g

    Estrella popkorns ar sviesta garšu 90g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 13,89 €/kg

  • Krekeri Pētergailis Klasika (sāļie) 70g

    Krekeri Pētergailis Klasika (sāļie) 70g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,14 €/kg

  • Šokolāde Laima Krējuma 90g

    Šokolāde Laima Krējuma 90g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 28,78 €/kg

  • Konfektes Jaco putna piens ar kakao garšu kg

    Konfektes Jaco putna piens ar kakao garšu kg

    7.99 € par kg

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Kvin. čipsi Eat Real skābā kr., maurl. g. 40g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Piemērots veģetāriešiem

    Kvin. čipsi Eat Real skābā kr., maurl. g. 40g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 39,75 €/kg

  • Žāvētas plūmes I Love Eco mīkstas 200g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Žāvētas plūmes I Love Eco mīkstas 200g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 19,45 €/kg

  • Želejkonfektes Tropical mix 100g
    0
    99 €
    9,90 €/kg

    Želejkonfektes Tropical mix 100g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,35 €

  • Konf. Werthers Original krējuma karamele 135g
    2 un vairāk
    -31%
    1
    99 €
    2,89 €
    14,74 €/kg

    Konf. Werthers Original krējuma karamele 135g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 21,41 €/kg

  • Popkorns Mr. Check ar sieru 150g

    Popkorns Mr. Check ar sieru 150g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 12,60 €/kg

  • Kart. čipsi Estrella sviesta, sāls garša 170g
    1
    99 €
    11,71 €/kg

    Kart. čipsi Estrella sviesta, sāls garša 170g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 16,41 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Šokolādes batoniņš Kinder Crispy 34,5g
    0
    99 €
    28,29 €/kg

    Šokolādes batoniņš Kinder Crispy 34,5g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 34,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,19 €

  • Cepumi Milka Tender Moo 140g

    Cepumi Milka Tender Moo 140g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,36 €/kg

  • Konfektes Vētrasputns 1kg

    Konfektes Vētrasputns 1kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Riekstu un ogu maisījums Imperial Rimi 500g

    Riekstu un ogu maisījums Imperial Rimi 500g

    7.15 € par gab.

    Cena par vienību: 14,30 €/kg

  • Tumšā šokolāde Rimi ar ķiršiem 100g
    2
    39 €
    23,90 €/kg

    Tumšā šokolāde Rimi ar ķiršiem 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Tumšā šokolāde Laima Lukss 190g

    Tumšā šokolāde Laima Lukss 190g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,53 €/kg

  • Pistācijas Rimi grauzdētas un sālītas 700g

    Pistācijas Rimi grauzdētas un sālītas 700g

    13.29 € par gab.

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

  • Piena šokolāde Alpinella zemeņu g. pild. 100g

    Piena šokolāde Alpinella zemeņu g. pild. 100g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,90 €/kg

  • Konfektes Toffifee White 125g

    Konfektes Toffifee White 125g

    3.14 € par gab.
    Regulārā cena: 3,79 €

    Cena par vienību: 25,12 €/kg

  • Augļu konfe.Bob snail ābolu,aveņu rullīši 30g

    Augļu konfe.Bob snail ābolu,aveņu rullīši 30g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 56,33 €/kg

  • Estrella sāļais popkorns 90g

    Estrella sāļais popkorns 90g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 13,89 €/kg

  • Zefīrs ar vaniļas garšu Poesia 505g

    Zefīrs ar vaniļas garšu Poesia 505g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,92 €/kg

  • Liof. avenes Pergale Picks piena kakao gl.90g

    Liof. avenes Pergale Picks piena kakao gl.90g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 38,78 €/kg

  • Konfektes Bubs ar zemeņu-vaniļas garšu 155g

    Konfektes Bubs ar zemeņu-vaniļas garšu 155g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,06 €/kg

  • Košļājamā gumija Orbit Spearmint 14g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Košļājamā gumija Orbit Spearmint 14g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 70,71 €/kg

Filtrs

Filtrs