Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Vafeles Selga ar dzērveņu garšu 180g
    1
    45 €
    8,06 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vafeles Selga ar dzērveņu garšu 180g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,19 €

  • Piena šokolāde Milka alpu piena 90g

    Piena šokolāde Milka alpu piena 90g

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 29,44 €/kg

  • Kakao cepumi Oreo Double 157g
    1
    79 €
    11,40 €/kg

    Kakao cepumi Oreo Double 157g

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 16,88 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,65 €

  • Cepumi Hit ar kakao krēmu 220g

    Cepumi Hit ar kakao krēmu 220g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 10,41 €/kg

  • Karaliskais maisījums Arimex 300g
    Labākai dzīvei

    Karaliskais maisījums Arimex 300g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 18,30 €/kg

  • Zefīrs Laima aveņu 200g
    1
    79 €
    8,95 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima aveņu 200g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Želejkonfektes Burgeri Rimi 100g

    Želejkonfektes Burgeri Rimi 100g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

  • Marcipāns Skrīveru tumšajā šokolādē 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marcipāns Skrīveru tumšajā šokolādē 150g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 29,93 €/kg

  • Rozīnes Arimex 500g

    Rozīnes Arimex 500g

    2.85 € par gab.

    Cena par vienību: 5,70 €/kg

  • Dipmērce Tere ar sieru un ķiplokiem 200g

    Dipmērce Tere ar sieru un ķiplokiem 200g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 6,95 €/kg

  • Karameles Rimi Smart dažādu augļu garšas kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Karameles Rimi Smart dažādu augļu garšas kg

    3.59 € par kg

    Cena par vienību: 3,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Kēkss Madeleines mini 175g
    1
    99 €
    11,37 €/kg

    Kēkss Madeleines mini 175g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 15,37 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,69 €

  • Šokolādes batoniņš KitKat 41,5g
    0
    69 €
    16,43 €/kg

    Šokolādes batoniņš KitKat 41,5g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 28,33 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,19 €

  • Čipsi Ādažu sēnes krējuma mērcē 130g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu sēnes krējuma mērcē 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

  • Košļājamā gumija Orbit Sweetmint 64g

    Košļājamā gumija Orbit Sweetmint 64g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 51,41 €/kg

  • Saulespuķu sēklu halva RIMI 300g

    Saulespuķu sēklu halva RIMI 300g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 5,83 €/kg

  • Batoniņš Kinder Bueno White 3x39g

    Batoniņš Kinder Bueno White 3x39g

    3.85 € par gab.

    Cena par vienību: 32,91 €/kg

  • Cepumi Selga Ģimenei ar ieb. piena garšu 300g
    2
    69 €
    8,97 €/kg

    Cepumi Selga Ģimenei ar ieb. piena garšu 300g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 12,30 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,69 €

  • Cepumi Rimi Smart ar iebiezināto pienu 160g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cepumi Rimi Smart ar iebiezināto pienu 160g

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 3,44 €/kg

  • Auzu pārslu cepumi Flora 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu pārslu cepumi Flora 300g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,30 €/kg

  • Čipsi Ādažu kraukšķīgie kartup. ar sāli 100g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu kraukšķīgie kartup. ar sāli 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

  • Karameles Laima bārbele 95g

    Karameles Laima bārbele 95g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 14,63 €/kg

  • Šokolādes konfektes Saldā rulete 1kg

    Šokolādes konfektes Saldā rulete 1kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Zemesrieksti Rimi blanšēti, pusītes kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Zemesrieksti Rimi blanšēti, pusītes kg

    4.05 € par kg

    Cena par vienību: 4,05 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Kartupeļu plāksnes Hroom ar siera garšu 50g

    Kartupeļu plāksnes Hroom ar siera garšu 50g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 15,00 €/kg

  • Vafeļu konusi Salling 10 gabali 125g

    Vafeļu konusi Salling 10 gabali 125g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 13,52 €/kg

  • Cepumi Bonne Mamman šokolādes karameļu 135g

    Cepumi Bonne Mamman šokolādes karameļu 135g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,56 €/kg

  • Šokolāde Laima Lukss 150g

    Šokolāde Laima Lukss 150g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 22,60 €/kg

  • Piena šokolāde Kinder 100g

    Piena šokolāde Kinder 100g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 25,90 €/kg

  • Tumšā šokolāde Lindt 70% 100g
    4
    29 €
    42,90 €/kg

    Tumšā šokolāde Lindt 70% 100g

    6.19 € par gab.

    Cena par vienību: 61,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,19 €

  • Mērcīte čipsiem Dipi ar diļļu garšu 16g
    0
    87 €
    54,37 €/kg

    Mērcīte čipsiem Dipi ar diļļu garšu 16g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 90,62 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Batoniņš Twix Extra šokolādes 75g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Batoniņš Twix Extra šokolādes 75g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 17,20 €/kg

  • Karamele Rimi Smart Jūras Vēzīši 100g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Karamele Rimi Smart Jūras Vēzīši 100g

    0.45 € par gab.

    Cena par vienību: 4,50 €/kg

  • Marmelāde Laima Gundega ar citronu garšu 170g
    1
    59 €
    9,35 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marmelāde Laima Gundega ar citronu garšu 170g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,71 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Lazdu rieksti Arimex 300g
    Labākai dzīvei

    Lazdu rieksti Arimex 300g

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,97 €/kg

  • Kartupeļu uzkoda Long Chips ar sēņu garšu 75g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kartupeļu uzkoda Long Chips ar sēņu garšu 75g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 10,00 €/kg

  • Tumšā šokolādesSalling ves.lazdu rieksti 100g

    Tumšā šokolādesSalling ves.lazdu rieksti 100g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 24,90 €/kg

  • Krekeri Rimi Smart ar siera garšu 70g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Krekeri Rimi Smart ar siera garšu 70g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,00 €/kg

  • Vafeles Selga ar citronu garšu 90g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vafeles Selga ar citronu garšu 90g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 15,00 €/kg

  • Čipsi Ādažu krējums un lociņi 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu krējums un lociņi 180g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,61 €/kg

Filtrs

Filtrs