Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Konfektes Bubs ar zemeņu-vaniļas garšu 155g

    Konfektes Bubs ar zemeņu-vaniļas garšu 155g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,06 €/kg

  • Cepumi Kuki Muki 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Kuki Muki 250g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,96 €/kg

  • Željkonfektes Haribo ar ogu garšu 100g

    Željkonfektes Haribo ar ogu garšu 100g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 17,90 €/kg

  • Marmelāde Laima Vijolīte ķiršu, bumb. g. 170g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marmelāde Laima Vijolīte ķiršu, bumb. g. 170g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,71 €/kg

  • Sāļā uzkoda Pringles ar bekonu 165g

    Sāļā uzkoda Pringles ar bekonu 165g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,09 €/kg

  • Vafeļu stobriņi ar šokolādes pildījumu 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vafeļu stobriņi ar šokolādes pildījumu 1kg

    7.49 € par kg

    Cena par vienību: 7,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Sēklas saulesp.YES ar siera garšu 150g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sēklas saulesp.YES ar siera garšu 150g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,60 €/kg

  • Košļāj. konfektes Laima ar zemeņu garšu 110g

    Košļāj. konfektes Laima ar zemeņu garšu 110g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 15,36 €/kg

  • Mandeles piena šokolādē Rimi 100g

    Mandeles piena šokolādē Rimi 100g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 20,90 €/kg

  • Konfektes Toffifee White 125g

    Konfektes Toffifee White 125g

    3.14 € par gab.
    Regulārā cena: 3,79 €

    Cena par vienību: 25,12 €/kg

  • Cepumi Roshen Multicake kokos. kr. gar. 180g
    0
    75 €
    4,17 €/kg

    Cepumi Roshen Multicake kokos. kr. gar. 180g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Konfektes Bubs ar banānu-īrisa garšu 155g

    Konfektes Bubs ar banānu-īrisa garšu 155g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,06 €/kg

  • Cepumi Oreo kakao ar vaniļas garšas pild. 44g

    Cepumi Oreo kakao ar vaniļas garšas pild. 44g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 22,50 €/kg

  • Košļājamā gumija Orbit Spearmint 14g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Košļājamā gumija Orbit Spearmint 14g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 70,71 €/kg

  • Baltā šokolāde Schogetten 100g
    1
    59 €
    15,90 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Baltā šokolāde Schogetten 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Košļājamā gumija Orbit Sweet Mint 14g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Košļājamā gumija Orbit Sweet Mint 14g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 70,71 €/kg

  • Šokolādes konfektes Kinder Bueno mini 108g

    Šokolādes konfektes Kinder Bueno mini 108g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 35,09 €/kg

  • Ekoloģiski ciedru rieksti I Love Eco 60g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Ekoloģiski ciedru rieksti I Love Eco 60g

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 96,50 €/kg

  • Indijas rieksti Arimex 300g
    Labākai dzīvei

    Indijas rieksti Arimex 300g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 26,63 €/kg

  • Lobīti valrieksti Rimi 150g
    Labākai dzīvei

    Lobīti valrieksti Rimi 150g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 27,93 €/kg

  • Rieksti Ādažu ar krējuma,sīpola garšu 140g

    Rieksti Ādažu ar krējuma,sīpola garšu 140g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,36 €/kg

  • Vafeles Roshen kokosriekstu,mandeļu pild.216g

    Vafeles Roshen kokosriekstu,mandeļu pild.216g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,21 €/kg

  • Konfektes Pergale Ābolīši kg

    Konfektes Pergale Ābolīši kg

    6.99 € par kg

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Dateles Rimi šok., kokosr.100g

    Dateles Rimi šok., kokosr.100g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 30,90 €/kg

  • Marc.baton.kakao glaz.Rimi ar ķiršu garšu 40g
    0
    59 €
    14,75 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marc.baton.kakao glaz.Rimi ar ķiršu garšu 40g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 17,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,69 €

  • Auzu cepumi Rimi ar sezama sēklām 230g

    Auzu cepumi Rimi ar sezama sēklām 230g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 6,30 €/kg

  • Kart.čip. Estrella skāb.krēj., ķipl.gar. 170g
    1
    99 €
    11,71 €/kg

    Kart.čip. Estrella skāb.krēj., ķipl.gar. 170g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Batoniņš Musli Tekmar ķiršu jog. glazūrā 30g

    Batoniņš Musli Tekmar ķiršu jog. glazūrā 30g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,00 €/kg

  • Cepumi Pētergailis dzērvene 160g

    Cepumi Pētergailis dzērvene 160g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,19 €/kg

  • Cepumi Pētergailis šokolāde 160g

    Cepumi Pētergailis šokolāde 160g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,19 €/kg

  • Pastilas Rimi 300g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pastilas Rimi 300g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,63 €/kg

  • Žāvētas aprikozes Awake bez kauliņiem 400g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Žāvētas aprikozes Awake bez kauliņiem 400g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,97 €/kg

  • Cepums Kinder Cards ar piena, kakao kr. 76,8g

    Cepums Kinder Cards ar piena, kakao kr. 76,8g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 42,73 €/kg

  • Čipsi Ādažu ar siera garšu 130g
    1
    74 €
    13,38 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu ar siera garšu 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Tumšā šok. Pergale ar kafijas pildījumu 100g
    2 un vairāk
    -32%
    1
    49 €
    2,19 €
    14,90 €/kg

    Tumšā šok. Pergale ar kafijas pildījumu 100g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 21,90 €/kg

  • Kar.Roshen Crabs kakao,zemesriek.pildījums kg

    Kar.Roshen Crabs kakao,zemesriek.pildījums kg

    5.99 € par kg

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Konfektes Bubs ar Tutti-Frutti garšu 155g

    Konfektes Bubs ar Tutti-Frutti garšu 155g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,06 €/kg

  • Batoniņš Tupla King Size šokolādes 85g
    1
    49 €
    17,53 €/kg

    Batoniņš Tupla King Size šokolādes 85g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 21,76 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,85 €

  • Batoniņš Twix šokolādes 50g

    Batoniņš Twix šokolādes 50g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 25,00 €/kg

  • Sēklas saulesp. YES krēj.un sīp.gar.150g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sēklas saulesp. YES krēj.un sīp.gar.150g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,60 €/kg

Filtrs

Filtrs