Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Ķirbju sēklas Rimi grauzdētas un sālītas 200g

    Ķirbju sēklas Rimi grauzdētas un sālītas 200g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,45 €/kg

  • Cepumi Domino Original 175g
    1
    69 €
    9,66 €/kg
    Piemērots vegāniem

    Cepumi Domino Original 175g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 16,51 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

  • Riekstu maisījums Dienas deva enerģijai 40g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Riekstu maisījums Dienas deva enerģijai 40g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 26,25 €/kg

  • Mango Alis Co žāvēts 200g

    Mango Alis Co žāvēts 200g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,95 €/kg

  • Vafeles Kondis tumšās kg

    Vafeles Kondis tumšās kg

    5.69 € par kg

    Cena par vienību: 5,69 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Zemesriekstu halva Rimi ar pistācijām 60g

    Zemesriekstu halva Rimi ar pistācijām 60g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 11,50 €/kg

  • Tumšā šokolāde Laima Serenāde ar apr.90g
    2
    19 €
    24,33 €/kg

    Tumšā šokolāde Laima Serenāde ar apr.90g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Uzkodas Smash ar piena šokolādi 100g
    2
    19 €
    21,90 €/kg

    Uzkodas Smash ar piena šokolādi 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Kartupeļu čipsi Salling ar paprikas g. 150g

    Kartupeļu čipsi Salling ar paprikas g. 150g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 17,93 €/kg

  • Batoniņš Laima Miks šokolādes 40g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Batoniņš Laima Miks šokolādes 40g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 34,75 €/kg

  • Konfektes Diāna kg

    Konfektes Diāna kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Saulespuķu sēklas Fishka grauzd. ar sāli 100g
    0
    89 €
    8,90 €/kg

    Saulespuķu sēklas Fishka grauzd. ar sāli 100g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 11,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,15 €

  • Cepumi Rimi ar sezama sēkl., piena šok. 210g

    Cepumi Rimi ar sezama sēkl., piena šok. 210g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 8,52 €/kg

  • Konfektes Geisha piena šokolādes 150g

    Konfektes Geisha piena šokolādes 150g

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 37,93 €/kg

  • Čipsi Cheetos kukurūzas ar picas garšu 160g

    Čipsi Cheetos kukurūzas ar picas garšu 160g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,69 €/kg

  • Šokolādes konfektes Karl Fazer Tumšās 150g

    Šokolādes konfektes Karl Fazer Tumšās 150g

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 37,93 €/kg

  • Želejkonfe.Rowntrees Randoms augļu garšu 140g
    2 un vairāk
    -25%
    1
    49 €
    1,99 €
    10,64 €/kg

    Želejkonfe.Rowntrees Randoms augļu garšu 140g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,21 €/kg

  • Batoniņš Prince Polo kokosriekstu 45g

    Batoniņš Prince Polo kokosriekstu 45g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 17,56 €/kg

  • Vafeles Selga ar šokolādes garšu 90g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vafeles Selga ar šokolādes garšu 90g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 15,00 €/kg

  • Cepumi Milka Choco Grains ar šok. pārkl. 126g

    Cepumi Milka Choco Grains ar šok. pārkl. 126g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,76 €/kg

  • Papaija Alis Co žāvēta 200g

    Papaija Alis Co žāvēta 200g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,45 €/kg

  • Šokolādes batoniņš 3bit 46g

    Šokolādes batoniņš 3bit 46g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,52 €/kg

  • Lazdu rieksti Awake 150g
    Labākai dzīvei

    Lazdu rieksti Awake 150g

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 34,60 €/kg

  • Biskvītkūkas Milka ar šok. pildījumu 175g

    Biskvītkūkas Milka ar šok. pildījumu 175g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,09 €/kg

  • Sāļā uzkoda Pringles ar nac. sie. garšu 165g

    Sāļā uzkoda Pringles ar nac. sie. garšu 165g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,09 €/kg

  • Mērcīte čipsiem Ādažu Dipi Dārza zaļumu 15g
    0
    87 €
    58,00 €/kg

    Mērcīte čipsiem Ādažu Dipi Dārza zaļumu 15g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 96,67 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Batoniņš Axa musli jogurta tropisk. augļ. 25g

    Batoniņš Axa musli jogurta tropisk. augļ. 25g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,60 €/kg

  • Košļ. Konf. Roshen Yummi's ar augļu garšu kg

    Košļ. Konf. Roshen Yummi's ar augļu garšu kg

    5.99 € par kg

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.25 kg 0.25kg

  • Cepumi Salling klasiskie 200g
    2 un vairāk
    -13%
    0
    95 €
    1,09 €
    4,75 €/kg

    Cepumi Salling klasiskie 200g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 5,45 €/kg

  • Cepumi Salling ar tumšo šokolādi 250g
    2 un vairāk
    -14%
    3
    25 €
    3,79 €
    13,00 €/kg

    Cepumi Salling ar tumšo šokolādi 250g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 15,16 €/kg

  • Piena šokolāde Milka Alpine 45g

    Piena šokolāde Milka Alpine 45g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 37,56 €/kg

  • Banānu gabaliņi Pergale piena kakao gl. 90g

    Banānu gabaliņi Pergale piena kakao gl. 90g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 38,78 €/kg

  • Čipsi Pringles skāb. krēj., sīp. garša 125g
    1
    99 €
    15,92 €/kg

    Čipsi Pringles skāb. krēj., sīp. garša 125g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 20,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Vafeļu torte Laima Lācītis Ķepainītis 350g
    6
    39 €
    18,26 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vafeļu torte Laima Lācītis Ķepainītis 350g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 22,83 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Cepumi Pētergailis klasika 160g

    Cepumi Pētergailis klasika 160g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,19 €/kg

  • Kart. čipsi Lay's ar sēņu, krējuma g. 130g
    1
    59 €
    12,23 €/kg

    Kart. čipsi Lay's ar sēņu, krējuma g. 130g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 20,69 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Konfektes Rimi Gotiņa zemesriekstu kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Rimi Gotiņa zemesriekstu kg

    6.49 € par kg

    Cena par vienību: 6,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.25 kg 0.25kg

  • Indijas rieksti Rimi 150g
    Labākai dzīvei

    Indijas rieksti Rimi 150g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 23,93 €/kg

  • Kartupeļu uzkoda ar krabja garšu 75g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kartupeļu uzkoda ar krabja garšu 75g

    0.81 € par gab.

    Cena par vienību: 10,80 €/kg

  • Konfektes BimBom ar pildījumu asorti kg

    Konfektes BimBom ar pildījumu asorti kg

    8.99 € par kg

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

Filtrs

Filtrs