Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Čipsi Ādažu krēmīgais čedars 130g
    1
    74 €
    13,38 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu krēmīgais čedars 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Tumšā šokolāde Karl Fazer Thins 95g

    Tumšā šokolāde Karl Fazer Thins 95g

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 55,68 €/kg

  • Kartupeļu plāksnes Hroom ar bekona garšu 50g

    Kartupeļu plāksnes Hroom ar bekona garšu 50g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 15,00 €/kg

  • Košļājamās konfektes Skittles Desserts 152g
    Piemērots vegāniem

    Košļājamās konfektes Skittles Desserts 152g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 18,36 €/kg

  • Žāvētas plūmes Naturfood 200g

    Žāvētas plūmes Naturfood 200g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 9,45 €/kg

  • Saulespuķu sēklas Yes svītrain., grauzd. 150g
    Labākai dzīvei

    Saulespuķu sēklas Yes svītrain., grauzd. 150g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 12,33 €/kg

  • Vafeļu trubiņas ar šokolādes garšu 185g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vafeļu trubiņas ar šokolādes garšu 185g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 12,38 €/kg

  • Karameles Bārbele 1kg
    5
    99 €
    5,99 €/kg

    Karameles Bārbele 1kg

    6.99 € par kg

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.25 kg 0.25kg

  • Kartupeļu čipsi Lay's ar zaļo lociņu g. 250g

    Kartupeļu čipsi Lay's ar zaļo lociņu g. 250g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 17,16 €/kg

  • Kart. čipsi Lay's ar krēj., garšaugu g. 250g

    Kart. čipsi Lay's ar krēj., garšaugu g. 250g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 17,16 €/kg

  • Uzkoda Cheetos ar kečupa garšu 165g

    Uzkoda Cheetos ar kečupa garšu 165g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,12 €/kg

  • Čipsi Estrella skābā krēj./sīpolu garšu 250g

    Čipsi Estrella skābā krēj./sīpolu garšu 250g

    4.35 € par gab.

    Cena par vienību: 17,40 €/kg

  • Skābas želejkonfektes Kola Rimi 100g
    0
    79 €
    7,90 €/kg

    Skābas želejkonfektes Kola Rimi 100g

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 9,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,95 €

  • Cepumi Siguldas Maiznieks Mājas 450g
    Piemērots vegāniem Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cepumi Siguldas Maiznieks Mājas 450g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,31 €/kg

  • Cepumi Artur choco smile 350g

    Cepumi Artur choco smile 350g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 10,54 €/kg

  • Želejkonfektes Haribo Goldbears 175g

    Želejkonfektes Haribo Goldbears 175g

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 16,86 €/kg

  • Kartup. plāk. Hroom skāb. krēj., garšaugu 50g

    Kartup. plāk. Hroom skāb. krēj., garšaugu 50g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 15,00 €/kg

  • Batoniņš Axa ar jogurta un zemeņu garšu 25g

    Batoniņš Axa ar jogurta un zemeņu garšu 25g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,60 €/kg

  • Vafeļu trubiņas ar vaniļas garšu 185g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vafeļu trubiņas ar vaniļas garšu 185g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 12,38 €/kg

  • Konfektes Mentos ar augļu garšu 38g
    0
    65 €
    17,11 €/kg

    Konfektes Mentos ar augļu garšu 38g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 26,05 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Biskvīts Kinder Delice šokolādes 39g

    Biskvīts Kinder Delice šokolādes 39g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 30,51 €/kg

  • Konfektes Skrīveru Gotiņa asorti 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Skrīveru Gotiņa asorti 250g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 17,16 €/kg

  • Kartupeļu čipsi Lay's ar čili, laima g. 250g

    Kartupeļu čipsi Lay's ar čili, laima g. 250g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 17,16 €/kg

  • Konfektes Skrīveru Gotiņa klasiskā kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Skrīveru Gotiņa klasiskā kg

    12.49 € par kg

    Cena par vienību: 12,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Popkorns Rimi saldais 90g

    Popkorns Rimi saldais 90g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 9,89 €/kg

  • Zefīrs Skrīveru ar Gotiņas garšu 170g
    1
    79 €
    10,53 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Skrīveru ar Gotiņas garšu 170g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 15,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,55 €

  • Piena karameles Rimi 100g

    Piena karameles Rimi 100g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 7,50 €/kg

  • Tumšā šokolāde Lukss Roze 90g
    2
    19 €
    24,33 €/kg

    Tumšā šokolāde Lukss Roze 90g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Krekeri Salling 200g

    Krekeri Salling 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Garšv. mais. mērcei Salling Holiday 20g

    Garšv. mais. mērcei Salling Holiday 20g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 44,50 €/kg

  • Čipsi Estrella ar gurķu, sk.krēj. garšu 170g
    1
    99 €
    11,71 €/kg

    Čipsi Estrella ar gurķu, sk.krēj. garšu 170g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 16,41 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Cepumi Selga šok. braunija un lazdu r. 180g
    1
    29 €
    7,17 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Selga šok. braunija un lazdu r. 180g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 9,39 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Krekeri Rimi ar sīpoliem 100g

    Krekeri Rimi ar sīpoliem 100g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 8,90 €/kg

  • Šokolādes batoniņš Snickers Super 2-Pack 75g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Šokolādes batoniņš Snickers Super 2-Pack 75g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 19,33 €/kg

  • Karameles Sweet Drop ar piena pildījumu kg

    Karameles Sweet Drop ar piena pildījumu kg

    5.99 € par kg

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Hematogens ar linsēklām 50g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Hematogens ar linsēklām 50g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,80 €/kg

  • Košļājamās konfektes Mamba 106g
    2 un vairāk
    -16%
    1
    39 €
    1,65 €
    13,11 €/kg

    Košļājamās konfektes Mamba 106g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 15,57 €/kg

  • Kartupeļu čipsi Lay's ar siera garšu 130g
    1
    59 €
    12,23 €/kg

    Kartupeļu čipsi Lay's ar siera garšu 130g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 20,69 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Aprikozes Rimi žāvētas bez kauliņiem 200g

    Aprikozes Rimi žāvētas bez kauliņiem 200g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 20,95 €/kg

  • Mandeles Rimi lobītas kg
    Labākai dzīvei

    Mandeles Rimi lobītas kg

    14.79 € par kg

    Cena par vienību: 14,79 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

Filtrs

Filtrs