Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Cepumi gredzeni ar riekstiem 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi gredzeni ar riekstiem 1kg

    4.99 € par kg

    Cena par vienību: 4,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Dateles žāvētas bez kauliņiem Awake 150g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Dateles žāvētas bez kauliņiem Awake 150g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,60 €/kg

  • Krekeri Elephant ar medu,sinepēm,sīpoliem 70g

    Krekeri Elephant ar medu,sinepēm,sīpoliem 70g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 20,71 €/kg

  • Riekstu - rozīņu maisījums Rimi 700g
    4
    95 €
    7,07 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Riekstu - rozīņu maisījums Rimi 700g

    8.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,79 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,25 €

  • Želejkonfektes Trolli skābie tārpi 200g
    1
    55 €
    7,75 €/kg

    Želejkonfektes Trolli skābie tārpi 200g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,25 €

  • Sālītas standziņas Lorenz Saltletts 75g

    Sālītas standziņas Lorenz Saltletts 75g

    0.86 € par gab.

    Cena par vienību: 11,47 €/kg

  • Konfektes Rimi ar augļu garšu 16g
    3 un vairāk
    -18%
    0
    45 €
    0,55 €
    28,12 €/kg

    Konfektes Rimi ar augļu garšu 16g

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 34,37 €/kg

  • Gr. zemesrieksti Estrella ar medu, sāli 240g

    Gr. zemesrieksti Estrella ar medu, sāli 240g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 13,71 €/kg

  • Saulespuķu sēklu halva Rimi ar vaniļas g. 60g

    Saulespuķu sēklu halva Rimi ar vaniļas g. 60g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,17 €/kg

  • Piena šokolādes konfektes Geisha 250g

    Piena šokolādes konfektes Geisha 250g

    9.45 € par gab.

    Cena par vienību: 37,80 €/kg

  • Augļu kon.Bob snail ābolu,melleņu rullīši 30g

    Augļu kon.Bob snail ābolu,melleņu rullīši 30g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 56,33 €/kg

  • Želejkonf. Rowntrees Pastilles augļu g. 143g
    2 un vairāk
    -25%
    1
    49 €
    1,99 €
    10,42 €/kg

    Želejkonf. Rowntrees Pastilles augļu g. 143g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,92 €/kg

  • Cepumi Pichkar Polly ar kokosriekstu g. 500g

    Cepumi Pichkar Polly ar kokosriekstu g. 500g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,98 €/kg

  • Košļ. konfektes Chewits ar zemeņu garšu 30g

    Košļ. konfektes Chewits ar zemeņu garšu 30g

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 18,33 €/kg

  • Želejkonfektes Haribo Goldbears 100g

    Želejkonfektes Haribo Goldbears 100g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 16,90 €/kg

  • Konfektes Laima Rīts kg
    12
    99 €
    12,99 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Laima Rīts kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 18,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Dražejas Tic Tac piparmētru 18g

    Dražejas Tic Tac piparmētru 18g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 60,56 €/kg

  • Piena šokolāde Milka Oreo 100g

    Piena šokolāde Milka Oreo 100g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 25,90 €/kg

  • Šokolādes konfektes Vāverīte 160g
    2
    39 €
    14,94 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šokolādes konfektes Vāverīte 160g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,94 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Konfektes Laima Laime kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Laima Laime kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Vafeļu rullīši Selga kakao ar krēma pil. 160g

    Vafeļu rullīši Selga kakao ar krēma pil. 160g

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 18,44 €/kg

  • Saulespuķu sēklas Rimi melnās,grauzdētas 300g
    1
    99 €
    6,63 €/kg

    Saulespuķu sēklas Rimi melnās,grauzdētas 300g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Popkorns Pophouse kar., šokolādes garšu 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Popkorns Pophouse kar., šokolādes garšu 180g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

  • Zemesriekstu halva Rimi 200g

    Zemesriekstu halva Rimi 200g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Čipsi Ādažu ar čili un citrusu 130g
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu ar čili un citrusu 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

  • Gran.bat.Axa ar zemesr, plūm., zem. pastu 30g

    Gran.bat.Axa ar zemesr, plūm., zem. pastu 30g

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 18,33 €/kg

  • Grauzdēti zemesrieksti Estrella ar sāli 240g

    Grauzdēti zemesrieksti Estrella ar sāli 240g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 13,71 €/kg

  • Dateles Rimi tumšo šok.100g

    Dateles Rimi tumšo šok.100g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 30,90 €/kg

  • Garšv.mais.mērcei Salling ar dillēm 20g

    Garšv.mais.mērcei Salling ar dillēm 20g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 44,50 €/kg

  • Augļu konfektes Bob snail mango rullīši 30g

    Augļu konfektes Bob snail mango rullīši 30g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 56,33 €/kg

  • Trifeles Pergale Original 200g
    2
    69 €
    13,45 €/kg

    Trifeles Pergale Original 200g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Čipsi Jersika's ar zilo sieru 90g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Jersika's ar zilo sieru 90g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 24,33 €/kg

  • Pilngr. cepumi Lāči ar sēklām un sieru 145g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pilngr. cepumi Lāči ar sēklām un sieru 145g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 25,45 €/kg

  • Zemesrieksti Estrella krējuma-sīpolu g. 140g

    Zemesrieksti Estrella krējuma-sīpolu g. 140g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 18,21 €/kg

  • Āboli Skrīveru piena šokolādē 100g
    2
    79 €
    27,90 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Āboli Skrīveru piena šokolādē 100g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 37,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Zefīrs Skrīveru ar zemeņu garšu 170g
    1
    79 €
    10,53 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Skrīveru ar zemeņu garšu 170g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 16,41 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Šokolādes batoniņš Lion 2 Pack 60g

    Šokolādes batoniņš Lion 2 Pack 60g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 24,83 €/kg

  • Šok. Laima Serenāde ar aprik., lazdu r. 190g

    Šok. Laima Serenāde ar aprik., lazdu r. 190g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,53 €/kg

  • Auzu cepumi Rimi ar sēklām kg

    Auzu cepumi Rimi ar sēklām kg

    6.39 € par kg

    Cena par vienību: 6,39 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Krekeri Laurieri Scrocchi ar rozmarīnu 175g
    2 un vairāk
    -26%
    1
    99 €
    2,69 €
    11,37 €/kg
    Piemērots vegāniem

    Krekeri Laurieri Scrocchi ar rozmarīnu 175g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 15,37 €/kg

Filtrs

Filtrs