Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Vafeles Roshen ar citronu pildījumu 216g
    1
    49 €
    6,90 €/kg

    Vafeles Roshen ar citronu pildījumu 216g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,21 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Krekeri Kondis Funny Fishes kg

    Krekeri Kondis Funny Fishes kg

    3.99 € par kg

    Cena par vienību: 3,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Dateles Rimi šok., zemesr.100g

    Dateles Rimi šok., zemesr.100g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 30,90 €/kg

  • Vafeles Rimi ar piena krēmu 180g

    Vafeles Rimi ar piena krēmu 180g

    1.13 € par gab.

    Cena par vienību: 6,28 €/kg

  • Tumšā šok.Laima Lukss ķirš., mand. 90g
    2
    19 €
    24,33 €/kg

    Tumšā šok.Laima Lukss ķirš., mand. 90g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Cepumi Oreo Golden 154g
    1
    79 €
    11,62 €/kg

    Cepumi Oreo Golden 154g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 16,82 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Cep.Roshen 2 Crack ar piena,vaniļ.pildīj.190g

    Cep.Roshen 2 Crack ar piena,vaniļ.pildīj.190g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,42 €/kg

  • Makadāmijas rieksti Yes grauzdēti 150g

    Makadāmijas rieksti Yes grauzdēti 150g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,93 €/kg

  • Baltā šokolāde Milka Bubbly 95g

    Baltā šokolāde Milka Bubbly 95g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 27,26 €/kg

  • Čipsi Cheetos ar siera un kečupa garšu 145g

    Čipsi Cheetos ar siera un kečupa garšu 145g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 20,62 €/kg

  • Šokolādes batoniņš Mars 70g

    Šokolādes batoniņš Mars 70g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 22,71 €/kg

  • Lazdu rieksti Rimi lobīti kg
    Labākai dzīvei

    Lazdu rieksti Rimi lobīti kg

    25.99 € par kg

    Cena par vienību: 25,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Šokolādes ola Kinder Joy 20g

    Šokolādes ola Kinder Joy 20g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 84,50 €/kg

  • Zemenes Picks ar piena šokolādi 90g

    Zemenes Picks ar piena šokolādi 90g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 38,78 €/kg

  • Zefīrs Skrīveru ar vaniļas garšu 170g
    1
    79 €
    10,53 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Skrīveru ar vaniļas garšu 170g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 16,41 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Žāvētas plūmes Arimex bez kauliņiem 140g

    Žāvētas plūmes Arimex bez kauliņiem 140g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 24,93 €/kg

  • Sāļie krekeri Lorenz ar sēklām 100g

    Sāļie krekeri Lorenz ar sēklām 100g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 17,90 €/kg

  • Sarkano lēcu uzkoda ar skābo krēj.un sīpoliem
    Piemērots vegāniem

    Sarkano lēcu uzkoda ar skābo krēj.un sīpoliem

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 15,90 €/kg

  • Zefīrs Laima Maigums aveņu 175g
    2
    69 €
    15,37 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima Maigums aveņu 175g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 22,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Zefīrs Laima Maigums ķiršu 175g
    2
    69 €
    15,37 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima Maigums ķiršu 175g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 22,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Cepumu un vafeļu asorti Rimi 400g

    Cepumu un vafeļu asorti Rimi 400g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,97 €/kg

  • Marc.bat. kakao glazūrā Rimi ar sāļo kar. 40g
    0
    59 €
    14,75 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marc.bat. kakao glazūrā Rimi ar sāļo kar. 40g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 17,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,69 €

  • Čipsi Pringles Original 125g
    1
    99 €
    15,92 €/kg

    Čipsi Pringles Original 125g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 20,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Košļājamā gumija Orbit Winterfresh 14g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Košļājamā gumija Orbit Winterfresh 14g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 70,71 €/kg

  • Želejkonfektes Haribo Roulette 25g

    Želejkonfektes Haribo Roulette 25g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,60 €/kg

  • Batoniņš Laima Serenāde šokolādes 40g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Batoniņš Laima Serenāde šokolādes 40g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 34,75 €/kg

  • Ledenes Lockets Extra Strong 41g

    Ledenes Lockets Extra Strong 41g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 16,83 €/kg

  • Konfektes Vēsma 1kg
    12
    99 €
    12,99 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Vēsma 1kg

    16.99 € par kg

    Cena par vienību: 16,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 16,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Šokolādes konfektes Serenāde 160g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šokolādes konfektes Serenāde 160g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,94 €/kg

  • Rozīnes Rimi bez kauliņiem Golden Jumbo 200g

    Rozīnes Rimi bez kauliņiem Golden Jumbo 200g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,95 €/kg

  • Vafeļu stobriņi ar vaniļas pildījumu 1kg
    6
    49 €
    6,49 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vafeļu stobriņi ar vaniļas pildījumu 1kg

    7.49 € par kg

    Cena par vienību: 7,49 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Piena šokolāde Milka ar karameļu pild. 100g

    Piena šokolāde Milka ar karameļu pild. 100g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 25,90 €/kg

  • Marcipāna batoniņš Skrīveru tumšajā šok. 40g
    0
    99 €
    24,75 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marcipāna batoniņš Skrīveru tumšajā šok. 40g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 32,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Želejkonfektes Trolli persiku gredz.200g
    1
    55 €
    7,75 €/kg

    Želejkonfektes Trolli persiku gredz.200g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,25 €

  • Cepumi Artur ring cocoa 350g

    Cepumi Artur ring cocoa 350g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 10,54 €/kg

  • Rieksti Ādažu meksikāņu salsa 140g

    Rieksti Ādažu meksikāņu salsa 140g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,36 €/kg

  • Riekstu maisījums Dienas deva imunitātei 40g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Riekstu maisījums Dienas deva imunitātei 40g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 26,25 €/kg

  • Cūku ādiņas Zelta Saule ar jūras sāli 20g

    Cūku ādiņas Zelta Saule ar jūras sāli 20g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 54,50 €/kg

  • Kartup. čipsi Ahoooy diļļu, skābā krējuma 75g

    Kartup. čipsi Ahoooy diļļu, skābā krējuma 75g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,53 €/kg

  • Košļāj. konfektes Laima ar augļu garšu 110g

    Košļāj. konfektes Laima ar augļu garšu 110g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 15,36 €/kg

Filtrs

Filtrs