Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Cepumu un vafeļu asorti Rimi 400g

    Cepumu un vafeļu asorti Rimi 400g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,97 €/kg

  • Kartup. čipsi Ahoooy diļļu, skābā krējuma 75g

    Kartup. čipsi Ahoooy diļļu, skābā krējuma 75g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,53 €/kg

  • Košļāj. konfektes Laima ar augļu garšu 110g

    Košļāj. konfektes Laima ar augļu garšu 110g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 15,36 €/kg

  • Ķirši Skrīveru tumšajā šokolādē 110g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ķirši Skrīveru tumšajā šokolādē 110g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 36,27 €/kg

  • Marcipāns Skrīveru šokolādē ar zemeņu g. 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marcipāns Skrīveru šokolādē ar zemeņu g. 150g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 29,93 €/kg

  • Cepumi Lāči valriekstu trijstūrīši 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Lāči valriekstu trijstūrīši 150g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 25,93 €/kg

  • Vafeles Happy ar kakao pildījumu 100g

    Vafeles Happy ar kakao pildījumu 100g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 8,90 €/kg

  • Kart. čipsi Lay's ar gril. dārzeņu g. 110g

    Kart. čipsi Lay's ar gril. dārzeņu g. 110g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 24,45 €/kg

  • Cep. Lāči mandeļu šokolādes trijst. 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cep. Lāči mandeļu šokolādes trijst. 150g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 25,93 €/kg

  • Grauzd. riekstu maisījums Arimex Premium 250g
    Labākai dzīvei

    Grauzd. riekstu maisījums Arimex Premium 250g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,96 €/kg

  • Krekeri Pētergailis Siers 72g

    Krekeri Pētergailis Siers 72g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,75 €/kg

  • Pringles ar sāls un etiķa garšu  165g

    Pringles ar sāls un etiķa garšu 165g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,09 €/kg

  • Tumšā šokolāde Pergale 85g
    1
    49 €
    17,53 €/kg

    Tumšā šokolāde Pergale 85g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 28,12 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Mandeles Rimi 700g
    8
    45 €
    12,07 €/kg

    Mandeles Rimi 700g

    14.09 € par gab.

    Cena par vienību: 20,13 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 14,09 €

  • Krekeri Kondis ar siera garšu 300g

    Krekeri Kondis ar siera garšu 300g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Konfekt.Sarragioto Dolciumi marmelādes mix kg

    Konfekt.Sarragioto Dolciumi marmelādes mix kg

    9.99 € par kg

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Cepumi Kinder Kinderini 100g

    Cepumi Kinder Kinderini 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

  • Ķirši Pergale Picks piena, kakao gl. 90g

    Ķirši Pergale Picks piena, kakao gl. 90g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 38,78 €/kg

  • Cepumi Salling ar vaniļas garšu 125g
    2 un vairāk
    -13%
    1
    29 €
    1,49 €
    10,32 €/kg

    Cepumi Salling ar vaniļas garšu 125g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 11,92 €/kg

  • Konfektes Toffifee 400g

    Konfektes Toffifee 400g

    7.87 € par gab.
    Regulārā cena: 9,49 €

    Cena par vienību: 19,67 €/kg

  • Šokolādes batoniņš Kinder Bueno 39g
    1
    09 €
    27,95 €/kg

    Šokolādes batoniņš Kinder Bueno 39g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 35,64 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Konfektes Ferrero Collection 172g

    Konfektes Ferrero Collection 172g

    11.49 € par gab.

    Cena par vienību: 66,80 €/kg

  • Karaliskais maisījums Rimi 150g

    Karaliskais maisījums Rimi 150g

    3.05 € par gab.

    Cena par vienību: 20,33 €/kg

  • Žāvētas plūmes Rimi bez kauliņiem kg

    Žāvētas plūmes Rimi bez kauliņiem kg

    9.79 € par kg

    Cena par vienību: 9,79 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Želejkonfektes Rimi lielie tārpiņi 200g

    Želejkonfektes Rimi lielie tārpiņi 200g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,95 €/kg

  • Dārzeņu čipsi Chazz ar jūras sāli 75g
    Piemērots vegāniem

    Dārzeņu čipsi Chazz ar jūras sāli 75g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 30,53 €/kg

  • Popkorns Pophouse ar kokosriekstu skaid. 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Popkorns Pophouse ar kokosriekstu skaid. 180g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

  • Kart. čipsi Lay's ar siera, pik. papr. g.120g

    Kart. čipsi Lay's ar siera, pik. papr. g.120g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 22,42 €/kg

  • Čipsi Estrella pikanto tomātu, rievoti 250g

    Čipsi Estrella pikanto tomātu, rievoti 250g

    4.35 € par gab.

    Cena par vienību: 17,40 €/kg

  • Košļājamās konfektes Chewits Fruit salad 30g

    Košļājamās konfektes Chewits Fruit salad 30g

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 18,33 €/kg

  • Krekeri Laurieri Scrocchi ar trifelēm 175g
    2 un vairāk
    -26%
    1
    99 €
    2,69 €
    11,37 €/kg
    Piemērots vegāniem

    Krekeri Laurieri Scrocchi ar trifelēm 175g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 15,37 €/kg

  • Piena šok.Laima Vāverīte lazdu riek.90g

    Piena šok.Laima Vāverīte lazdu riek.90g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 28,78 €/kg

  • Konfektes Pergale Pupa kg

    Konfektes Pergale Pupa kg

    4.23 € par kg

    Cena par vienību: 4,23 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Konf.Laima Braunijs lazdu rieksti,karamele kg
    12
    99 €
    12,99 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konf.Laima Braunijs lazdu rieksti,karamele kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 18,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Zemesrieksti apvalkā Rimi krējuma garša 140g
    1
    49 €
    10,64 €/kg

    Zemesrieksti apvalkā Rimi krējuma garša 140g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Čipsi Ādažu uzmini garšu nr.2 130g
    1
    49 €
    11,46 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu uzmini garšu nr.2 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Piena šokolāde Geisha 100g

    Piena šokolāde Geisha 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

  • Košļājamā gumija Orbit White augļu garšas 14g

    Košļājamā gumija Orbit White augļu garšas 14g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 89,29 €/kg

  • Žāvētas dateles Seeberger bez kauliņiem 200g
    Labākai dzīvei

    Žāvētas dateles Seeberger bez kauliņiem 200g

    3.95 € par gab.

    Cena par vienību: 19,75 €/kg

  • Mango gabaliņi Seeberger 100g

    Mango gabaliņi Seeberger 100g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 54,90 €/kg

Filtrs

Filtrs