Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Kart. čipsi Lay's ,ar krēj., garšaugu g. 130g
    1
    59 €
    12,23 €/kg

    Kart. čipsi Lay's ,ar krēj., garšaugu g. 130g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 20,69 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Maizes grauzdiņi O-jā ar bekona garšu 75g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maizes grauzdiņi O-jā ar bekona garšu 75g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 15,33 €/kg

  • Sezama sēklas Rimi 200g
    Labākai dzīvei

    Sezama sēklas Rimi 200g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 19,45 €/kg

  • Želejkonfektes Rimi lielie tārpiņi 200g

    Želejkonfektes Rimi lielie tārpiņi 200g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,95 €/kg

  • Cepumi ar sēklām Rimi, kg

    Cepumi ar sēklām Rimi, kg

    6.99 € par kg

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Vafeles ar iebiezināto pienu 340g
    3
    49 €
    10,26 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vafeles ar iebiezināto pienu 340g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,32 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,19 €

  • Dārzeņu čipsi Chazz ar jūras sāli 75g
    Piemērots vegāniem

    Dārzeņu čipsi Chazz ar jūras sāli 75g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 30,53 €/kg

  • Vafeles Rimi ar sāļo karameli 252g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vafeles Rimi ar sāļo karameli 252g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 8,53 €/kg

  • Piena šokolādes konfektes Karl Fazer 150g

    Piena šokolādes konfektes Karl Fazer 150g

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 37,93 €/kg

  • Saulespuķu sēklas Bazaro grauzdētās 300g

    Saulespuķu sēklas Bazaro grauzdētās 300g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 12,30 €/kg

  • Tumšā šokolāde Pergale ar dzērvenēm 85g
    1
    49 €
    17,53 €/kg

    Tumšā šokolāde Pergale ar dzērvenēm 85g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 28,12 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Tumšā šokol. Pergale ar mango pildījumu 100g
    2 un vairāk
    -32%
    1
    49 €
    2,19 €
    14,90 €/kg

    Tumšā šokol. Pergale ar mango pildījumu 100g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 21,90 €/kg

  • Cepumu salmiņi Rimi ar cukuru 200g

    Cepumu salmiņi Rimi ar cukuru 200g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 10,75 €/kg

  • Želejas konfektes HARIBO Phantasia 175g

    Želejas konfektes HARIBO Phantasia 175g

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 16,86 €/kg

  • Konfektes Rikond Pirati vafeļu asorti kg

    Konfektes Rikond Pirati vafeļu asorti kg

    7.99 € par kg

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Piena šok. vaf. ar kak. pild. Poesia 40g

    Piena šok. vaf. ar kak. pild. Poesia 40g

    0.35 € par gab.

    Cena par vienību: 8,75 €/kg

  • Čipsi Ādažu uzmini garšu nr.2 130g
    1
    49 €
    11,46 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu uzmini garšu nr.2 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Konfektes Pez augļu, uzpildāmās 34g
    Nesatur laktozi

    Konfektes Pez augļu, uzpildāmās 34g

    0.80 € par gab.

    Cena par vienību: 23,53 €/kg

  • Šokolādes batoniņš Kinder Bueno 39g
    1
    09 €
    27,95 €/kg

    Šokolādes batoniņš Kinder Bueno 39g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 35,64 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Šokolāde Schogetten ar lazdu riekstiem 100g
    1
    59 €
    15,90 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Šokolāde Schogetten ar lazdu riekstiem 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Žāvētas dateles Seeberger bez kauliņiem 200g
    Labākai dzīvei

    Žāvētas dateles Seeberger bez kauliņiem 200g

    3.95 € par gab.

    Cena par vienību: 19,75 €/kg

  • Rūgtā šokolāde Cemoi 82% 100g

    Rūgtā šokolāde Cemoi 82% 100g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 47,90 €/kg

  • Grauzdēti zemesrieksti Estrella ar sāli 140g

    Grauzdēti zemesrieksti Estrella ar sāli 140g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,36 €/kg

  • Vafeles Kex piena šokolādē pildītas 60g

    Vafeles Kex piena šokolādē pildītas 60g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 24,17 €/kg

  • Čipsi Jersika's ar sautētu gaļu&mārrutk. 90g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Jersika's ar sautētu gaļu&mārrutk. 90g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 24,33 €/kg

  • Marcipāns pārklāts Zentis ar šokolādi 100g

    Marcipāns pārklāts Zentis ar šokolādi 100g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 21,50 €/kg

  • Košļāj. konfektes Laima ar kolas garšu 110g

    Košļāj. konfektes Laima ar kolas garšu 110g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 15,36 €/kg

  • Tum. šok. trifeles ar citronu kr. pild. 148g
    3
    79 €
    25,61 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tum. šok. trifeles ar citronu kr. pild. 148g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Uzkodas ar skābo krējumu un sīpoliem Oho 60g

    Uzkodas ar skābo krējumu un sīpoliem Oho 60g

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 14,17 €/kg

  • Žāvētas aprikozes Rimi bez kauliņiem 400g

    Žāvētas aprikozes Rimi bez kauliņiem 400g

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 14,22 €/kg

  • Želejkonfektes Trolli Pop Eye 75g
    Nesatur laktozi

    Želejkonfektes Trolli Pop Eye 75g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,87 €/kg

  • Makadamijas rieksti Frunica 100g

    Makadamijas rieksti Frunica 100g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,90 €/kg

  • Musli bat.Axa gr.ar šok., sālītās kar. g. 30g

    Musli bat.Axa gr.ar šok., sālītās kar. g. 30g

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 18,33 €/kg

  • Cepumi Rimi Golden Ring 160g

    Cepumi Rimi Golden Ring 160g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 11,81 €/kg

  • Kukurūza Rimi grauzdēta, sālīta 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kukurūza Rimi grauzdēta, sālīta 150g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,60 €/kg

  • Vafeles Rimi ar zemesriekstu krēmu 180g

    Vafeles Rimi ar zemesriekstu krēmu 180g

    1.13 € par gab.

    Cena par vienību: 6,28 €/kg

  • Kartup. čipsi Ahoooy ar siera garšu 75g

    Kartup. čipsi Ahoooy ar siera garšu 75g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,53 €/kg

  • Konf.Roshen Krock ar zemesriekst.,glazētas kg

    Konf.Roshen Krock ar zemesriekst.,glazētas kg

    8.99 € par kg

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Zemesrieksti apvalkā Rimi paprikas garša 140g
    1
    49 €
    10,64 €/kg

    Zemesrieksti apvalkā Rimi paprikas garša 140g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Košļāj.gumija Rimi Smart ar piparm. garšu 64g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Košļāj.gumija Rimi Smart ar piparm. garšu 64g

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 24,22 €/kg

Filtrs

Filtrs