Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Karameles Bon Bon ar augļu garšu 500g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi

    Karameles Bon Bon ar augļu garšu 500g

    3.90 € par gab.

    Cena par vienību: 7,80 €/kg

  • Košļājamā gumija Orbit arbūzu bez cukura 14g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Košļājamā gumija Orbit arbūzu bez cukura 14g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 70,71 €/kg

  • Šokolādes konfektes Laima Vētrasputns 160g
    2
    39 €
    14,94 €/kg

    Šokolādes konfektes Laima Vētrasputns 160g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,94 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Marcipāna konfekte Laima klasiskā 40g

    Marcipāna konfekte Laima klasiskā 40g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 29,75 €/kg

  • Pistācijas Awake grauzdētas sālītas 150g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pistācijas Awake grauzdētas sālītas 150g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 17,93 €/kg

  • Čipsi Jersika's ar mango salsu 90g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Jersika's ar mango salsu 90g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 24,33 €/kg

  • Tumšā šokolāde Lindt Exc. ar apelsīna g. 100g

    Tumšā šokolāde Lindt Exc. ar apelsīna g. 100g

    6.19 € par gab.

    Cena par vienību: 61,90 €/kg

  • Žāvēti ķirši Rimi 150g
    Labākai dzīvei

    Žāvēti ķirši Rimi 150g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 25,93 €/kg

  • Žāvētu ogu un riekstu maisīj. Arimex 1 GO 50g

    Žāvētu ogu un riekstu maisīj. Arimex 1 GO 50g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 27,80 €/kg

  • Cepumi Selga ar kokosriekstu garšu 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Selga ar kokosriekstu garšu 180g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

  • Rieksti Ādažu zilais siers 140g

    Rieksti Ādažu zilais siers 140g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,36 €/kg

  • Prjaņiki Aprikožu dārzs kg

    Prjaņiki Aprikožu dārzs kg

    4.19 € par kg

    Cena par vienību: 4,19 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Čia sēklas Amrita 300g
    Labākai dzīvei

    Čia sēklas Amrita 300g

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 21,63 €/kg

  • Saulespuķu sēklu halva Rimi 200g

    Saulespuķu sēklu halva Rimi 200g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Šokolādes konfektes Kinder Schoko-Bons 125g

    Šokolādes konfektes Kinder Schoko-Bons 125g

    4.25 € par gab.

    Cena par vienību: 34,00 €/kg

  • Šokolādes konfektes Rimi Royal Mints 200g
    2 un vairāk
    -13%
    3
    49 €
    3,99 €
    17,45 €/kg

    Šokolādes konfektes Rimi Royal Mints 200g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,95 €/kg

  • Krekeri Laurieri Scrocchi ar olīvām 175g
    2 un vairāk
    -26%
    1
    99 €
    2,69 €
    11,37 €/kg
    Piemērots vegāniem

    Krekeri Laurieri Scrocchi ar olīvām 175g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 15,37 €/kg

  • Karameles Rimi ar augļu garšu 100g

    Karameles Rimi ar augļu garšu 100g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,90 €/kg

  • Konfektes Rikond Iebiezinātais piens kg

    Konfektes Rikond Iebiezinātais piens kg

    5.69 € par kg

    Cena par vienību: 5,69 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Cepumi Mulino Bianco Girotondi 350g
    2
    29 €
    6,54 €/kg

    Cepumi Mulino Bianco Girotondi 350g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,54 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Dražejas M&M's šokolādes 82g

    Dražejas M&M's šokolādes 82g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 28,66 €/kg

  • Zefīrs šokolādē Maigums 185g
    3
    99 €
    21,57 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs šokolādē Maigums 185g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 32,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Piena šokolāde Milka ar riekstiem 250g
    4
    39 €
    17,56 €/kg

    Piena šokolāde Milka ar riekstiem 250g

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 25,96 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,49 €

  • Baltā šokolāde Schogetten Trilogia 100g
    1
    59 €
    15,90 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Baltā šokolāde Schogetten Trilogia 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Batoniņš Laima Vāverīte šokolādes 40g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Batoniņš Laima Vāverīte šokolādes 40g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 34,75 €/kg

  • Karamelizēts popkorns Magic Corn 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karamelizēts popkorns Magic Corn 150g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 7,00 €/kg

  • Šokolādes batoniņš Kit Kat Chunky 40g
    0
    79 €
    19,75 €/kg

    Šokolādes batoniņš Kit Kat Chunky 40g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 31,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,25 €

  • Košļājamā gumija Fini arbūzs 90g
    0
    99 €
    11,00 €/kg

    Košļājamā gumija Fini arbūzs 90g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,56 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Dražejas M&M's ar riekstiem 200g

    Dražejas M&M's ar riekstiem 200g

    4.75 € par gab.

    Cena par vienību: 23,75 €/kg

  • Maizes grauzdiņi O-jā ar kr./sīp. garšu 75g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maizes grauzdiņi O-jā ar kr./sīp. garšu 75g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 15,33 €/kg

  • Ingvers cukurots 150g

    Ingvers cukurots 150g

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 13,67 €/kg

  • Mandeles baltajā šokolādē Rimi Color mix 100g

    Mandeles baltajā šokolādē Rimi Color mix 100g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 20,90 €/kg

  • Cepumi Riekstiņi ar karameļu piena pild. 310g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Riekstiņi ar karameļu piena pild. 310g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,48 €/kg

  • Želejas konfektes Haribo Sauerbrenner 160g

    Želejas konfektes Haribo Sauerbrenner 160g

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 18,44 €/kg

  • Košļ. gumija Orbit ar augļu garšām 67g

    Košļ. gumija Orbit ar augļu garšām 67g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 64,03 €/kg

  • Eksotiskais augļu maisījums Alis Co 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Eksotiskais augļu maisījums Alis Co 150g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,60 €/kg

  • Koš. gumija Orbit avenes/granātābols 14g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Koš. gumija Orbit avenes/granātābols 14g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 85,00 €/kg

  • Kart. čipsi Estrella gail., siera m. g. 170g
    1
    99 €
    11,71 €/kg

    Kart. čipsi Estrella gail., siera m. g. 170g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 16,41 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Trifeles Pure Chocolate beļ.cep.krēm.pil.148g
    3
    79 €
    25,61 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Trifeles Pure Chocolate beļ.cep.krēm.pil.148g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Uzkoda Ādažu Kraukšķi sieras nūjiņas 90g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Uzkoda Ādažu Kraukšķi sieras nūjiņas 90g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 23,22 €/kg

Filtrs

Filtrs