Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Krekeri Pētergailis Mini Krējums, Sīpoli 72g

    Krekeri Pētergailis Mini Krējums, Sīpoli 72g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,75 €/kg

  • Graudaugu cepumi Rimi ar šokol, lazdu r. 300g

    Graudaugu cepumi Rimi ar šokol, lazdu r. 300g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/kg

  • Pistācijas Alis Co grauzd., jūras sāls 400g
    5
    59 €
    13,97 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pistācijas Alis Co grauzd., jūras sāls 400g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Uzkodas Oho Batman ar picas garšu 50g

    Uzkodas Oho Batman ar picas garšu 50g

    0.65 € par gab.

    Cena par vienību: 13,00 €/kg

  • Brok.pār.bat.Nesquik Nestle zem.garša 23,5g

    Brok.pār.bat.Nesquik Nestle zem.garša 23,5g

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 24,58 €/kg

  • Piena šokolāde Milka Oreo 300g
    4
    39 €
    14,63 €/kg

    Piena šokolāde Milka Oreo 300g

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 21,63 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,49 €

  • Piena šokolāde Milka Oreo Sandwich 92g

    Piena šokolāde Milka Oreo Sandwich 92g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 28,15 €/kg

  • Uzkoda Longchips kart. biez. ar spinātiem 75g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Uzkoda Longchips kart. biez. ar spinātiem 75g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 18,53 €/kg

  • Žāvētas plūmes bez kauliņiem Rimi 200g

    Žāvētas plūmes bez kauliņiem Rimi 200g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 23,95 €/kg

  • Riekstu maisījums Luxury 150g
    Labākai dzīvei

    Riekstu maisījums Luxury 150g

    7.39 € par gab.

    Cena par vienību: 49,27 €/kg

  • Čipsi Cheetos ar saldo čilli piparu gar. 165g

    Čipsi Cheetos ar saldo čilli piparu gar. 165g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,12 €/kg

  • Kartupeļu čipsi Lay's ar sāli 110g

    Kartupeļu čipsi Lay's ar sāli 110g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 24,45 €/kg

  • Konfektes Werthers Original īriss 135g

    Konfektes Werthers Original īriss 135g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 21,41 €/kg

  • Piena konfektes īriss kg

    Piena konfektes īriss kg

    9.99 € par kg

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Cepumi Lāči mandeļu medus trijstūrīši 220g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Lāči mandeļu medus trijstūrīši 220g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 24,95 €/kg

  • Žāvētas godži ogas Rimi 100g
    Labākai dzīvei

    Žāvētas godži ogas Rimi 100g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 32,90 €/kg

  • Čipsi Pringles ar paprikas garšu 165g

    Čipsi Pringles ar paprikas garšu 165g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,09 €/kg

  • Cepumi Lāči mandeļu medus trijstūrīši 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Lāči mandeļu medus trijstūrīši 150g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 25,93 €/kg

  • Vafeles Happy ar lazdu riekstu pildījumu 100g

    Vafeles Happy ar lazdu riekstu pildījumu 100g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 8,90 €/kg

  • Piena šokolāde Pergale 85g
    2 un vairāk
    -32%
    1
    49 €
    2,19 €
    17,53 €/kg

    Piena šokolāde Pergale 85g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 25,76 €/kg

  • Org. banāni Amrita kaltēti, mīkstie 250g
    Ekoloģisks

    Org. banāni Amrita kaltēti, mīkstie 250g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 18,76 €/kg

  • Šokolāde Milka zemeņu 100g

    Šokolāde Milka zemeņu 100g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 25,90 €/kg

  • Ledenes Laima Augļu-ogu kg

    Ledenes Laima Augļu-ogu kg

    6.99 € par kg

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Košļājamā gumija Orbit ar zemeņu garšu 14g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Košļājamā gumija Orbit ar zemeņu garšu 14g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 85,00 €/kg

  • Košļ. gumija Orbit Refreshers Tropical 15,6g

    Košļ. gumija Orbit Refreshers Tropical 15,6g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 71,87 €/kg

  • Vafeles Stroopwafel ar sālītu kar. pild. 33g

    Vafeles Stroopwafel ar sālītu kar. pild. 33g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,85 €/kg

  • Piena šok. Laima Vāverīte lazdu riek. 190g
    2
    99 €
    15,74 €/kg

    Piena šok. Laima Vāverīte lazdu riek. 190g

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 24,16 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,59 €

  • Vafeles Selga Mini ar citronu garšu 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vafeles Selga Mini ar citronu garšu 250g

    3.15 € par gab.

    Cena par vienību: 12,60 €/kg

  • Krekeri Pētergailis Mini Siers 72g

    Krekeri Pētergailis Mini Siers 72g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,75 €/kg

  • Zemesriekstu halva Rimi ar zemenēm 60g

    Zemesriekstu halva Rimi ar zemenēm 60g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 11,50 €/kg

  • Piena šok. batoniņš Rimi piena pildījums 100g

    Piena šok. batoniņš Rimi piena pildījums 100g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 11,90 €/kg

  • Cepumi Salling ar lazdu riekstu krēmu 175g

    Cepumi Salling ar lazdu riekstu krēmu 175g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 14,80 €/kg

  • Želejkonfektes Haribo Starmix 100g

    Želejkonfektes Haribo Starmix 100g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 16,90 €/kg

  • Zemesrieksti apvalkā Rimi siera garša 140g
    1
    49 €
    10,64 €/kg

    Zemesrieksti apvalkā Rimi siera garša 140g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Piena šok. Karl Fazer ar lazdu riekstiem 95g

    Piena šok. Karl Fazer ar lazdu riekstiem 95g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 35,68 €/kg

  • Vafeļu trubiņas Maria zebra 450g
    2
    79 €
    6,20 €/kg

    Vafeļu trubiņas Maria zebra 450g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,31 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

  • Makadāmijas rieksti Yes grauzd., sālīti 150g

    Makadāmijas rieksti Yes grauzd., sālīti 150g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,93 €/kg

  • P. šok. Milka ar kokosriekstu pildījumu 97g

    P. šok. Milka ar kokosriekstu pildījumu 97g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 26,70 €/kg

  • Košļājamo konfekšu Laima izlase kg
    7
    99 €
    7,99 €/kg

    Košļājamo konfekšu Laima izlase kg

    9.99 € par kg

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.25 kg 0.25kg

  • Baltā šokolāde Ritter Sport lazdu rieks. 100g

    Baltā šokolāde Ritter Sport lazdu rieks. 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

Filtrs

Filtrs