Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Baltā šokolāde Ritter Sport lazdu rieks. 100g

    Baltā šokolāde Ritter Sport lazdu rieks. 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

  • Šokolādes batoniņš Tupla maxi 50g

    Šokolādes batoniņš Tupla maxi 50g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 27,80 €/kg

  • Aprikozes Rimi žāvēta kg

    Aprikozes Rimi žāvēta kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Pastilas Rimi Giga 300g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pastilas Rimi Giga 300g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,63 €/kg

  • Plūmes bez kauliņiem Seeberger 200g

    Plūmes bez kauliņiem Seeberger 200g

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 28,95 €/kg

  • Vafeļu rullīši Selga ar kokosriek. pild. 160g

    Vafeļu rullīši Selga ar kokosriek. pild. 160g

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 18,44 €/kg

  • Želejkonfektes Trolli Milch Kuh 200g
    1
    55 €
    7,75 €/kg

    Želejkonfektes Trolli Milch Kuh 200g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 11,75 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,35 €

  • Marcipāns šokolādē Skrīveri sāļo karame. 40g
    0
    99 €
    24,75 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marcipāns šokolādē Skrīveri sāļo karame. 40g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 32,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Šokolādes konfektes izlase Karl Fazer 150g

    Šokolādes konfektes izlase Karl Fazer 150g

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 37,93 €/kg

  • Zirņu uzkoda ar karamelizētiem sīp. Oho 100g
    Piemērots vegāniem

    Zirņu uzkoda ar karamelizētiem sīp. Oho 100g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 15,90 €/kg

  • Konfektes Skittles Crazy Sours 152g

    Konfektes Skittles Crazy Sours 152g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 18,36 €/kg

  • Krekeri Pētergailis Mini Klasika 70g

    Krekeri Pētergailis Mini Klasika 70g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,14 €/kg

  • Zefīrs šokol. sirdsformas Laima Maigums 135g
    2
    84 €
    21,04 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs šokol. sirdsformas Laima Maigums 135g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 35,48 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,79 €

  • Piena šokolāde Laima Vāverīte 90g

    Piena šokolāde Laima Vāverīte 90g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 28,78 €/kg

  • Košļājamās konfektes Rimi 150g

    Košļājamās konfektes Rimi 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Cepumi Salling auzu-kakao 300g

    Cepumi Salling auzu-kakao 300g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,30 €/kg

  • Tumšās šokolādes trifeļu izlase Pure 108g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tumšās šokolādes trifeļu izlase Pure 108g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 36,94 €/kg

  • Želejk.Rowntrees Randoms skābu augļu gar.130g
    2 un vairāk
    -25%
    1
    49 €
    1,99 €
    11,46 €/kg

    Želejk.Rowntrees Randoms skābu augļu gar.130g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,31 €/kg

  • Baltā šokolāde Milka 90g

    Baltā šokolāde Milka 90g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 28,78 €/kg

  • Piena šokolāde Roshen portainā 80g

    Piena šokolāde Roshen portainā 80g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 23,13 €/kg

  • Cepumi pie tējas Rimi Smart 1kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cepumi pie tējas Rimi Smart 1kg

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,69 €/kg

  • Cepumi Salling džungļu dzīvnieki 200g

    Cepumi Salling džungļu dzīvnieki 200g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,45 €/kg

  • Čipsi Ādažu uzmini garšu nr.1 130g
    1
    49 €
    11,46 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu uzmini garšu nr.1 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Cepumi Oreo karamel.pankūku vaniļ.pild.157g
    1
    69 €
    10,76 €/kg

    Cepumi Oreo karamel.pankūku vaniļ.pild.157g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 17,77 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Ledenes Halls medus citrona 33,5g

    Ledenes Halls medus citrona 33,5g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 32,06 €/kg

  • Pastilas Mynthon Extra Strong 34g

    Pastilas Mynthon Extra Strong 34g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,12 €/kg

  • Košļājamā gumija Orbit melleņu 14g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Košļājamā gumija Orbit melleņu 14g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 85,00 €/kg

  • Čipsi Jersika's ar krabi un Vidusj.garšv. 90g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Jersika's ar krabi un Vidusj.garšv. 90g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 24,33 €/kg

  • Melnās šokolādes izlase Merci 250g

    Melnās šokolādes izlase Merci 250g

    8.59 € par gab.

    Cena par vienību: 34,36 €/kg

  • Rozīnes Alis Co 500g

    Rozīnes Alis Co 500g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,38 €/kg

  • Cepumi Lāči mandeļu-šok. trijstūrīši 220g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Lāči mandeļu-šok. trijstūrīši 220g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 24,95 €/kg

  • Vafeles Rimi karameļu 252g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vafeles Rimi karameļu 252g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 8,53 €/kg

  • Šokolādes batoniņš Karl Fazer Crunchy 55g
    1
    35 €
    24,55 €/kg

    Šokolādes batoniņš Karl Fazer Crunchy 55g

    1.95 € par gab.

    Cena par vienību: 35,45 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,95 €

  • Čipsi Lorenz Naturals rozmarīna 100g

    Čipsi Lorenz Naturals rozmarīna 100g

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 20,50 €/kg

  • Čipsi Ādažu šašlika un grauzdētu sīpolu 130g
    1
    74 €
    13,38 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu šašlika un grauzdētu sīpolu 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Čipsi Ādažu ar krējuma un lociņu garšu 130g
    1
    59 €
    12,23 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu ar krējuma un lociņu garšu 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Vafele Rimi ar piena-lazdu riekstu pild. 46g

    Vafele Rimi ar piena-lazdu riekstu pild. 46g

    0.71 € par gab.

    Cena par vienību: 15,43 €/kg

  • Čipsi Ādažu ar dillēm 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu ar dillēm 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

  • Konf. Skrīveru gotiņa ar kaņepju sēklām 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konf. Skrīveru gotiņa ar kaņepju sēklām 250g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,96 €/kg

  • Konfektes Rimi Fresh Mint 16g
    3 un vairāk
    -18%
    0
    45 €
    0,55 €
    28,12 €/kg

    Konfektes Rimi Fresh Mint 16g

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 34,37 €/kg

Filtrs

Filtrs