Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Pien.šok.Karl Fazer ar mandeļu kraukšķ. 180g

    Pien.šok.Karl Fazer ar mandeļu kraukšķ. 180g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,28 €/kg

  • Cepumi Selection by Rimi Cheese straws 100g

    Cepumi Selection by Rimi Cheese straws 100g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 25,90 €/kg

  • Krekeri Tuc kūpināta bekona garša 100g

    Krekeri Tuc kūpināta bekona garša 100g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 14,50 €/kg

  • Piena šokolādes trifeļu izlase Pure 108g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piena šokolādes trifeļu izlase Pure 108g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 36,94 €/kg

  • Šok.Milka Biscoff ar karamel. cepumu gab. 90g

    Šok.Milka Biscoff ar karamel. cepumu gab. 90g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 28,78 €/kg

  • Baltā šokolāde Roshen porainā 80g

    Baltā šokolāde Roshen porainā 80g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 23,13 €/kg

  • Cepumi Domino ar zemeņu garšas pildijumu 175g
    1
    69 €
    9,66 €/kg

    Cepumi Domino ar zemeņu garšas pildijumu 175g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 16,51 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

  • Čipsi Ādažu ar dillēm 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu ar dillēm 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

  • Košļ. gum. Orbit Refreshers Strawb. Lemon 67g

    Košļ. gum. Orbit Refreshers Strawb. Lemon 67g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 64,03 €/kg

  • Košļājamās konfektes Mentos piparmētru 38g

    Košļājamās konfektes Mentos piparmētru 38g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 26,05 €/kg

  • Popkorns kukurūzas saldais 90 g

    Popkorns kukurūzas saldais 90 g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 13,89 €/kg

  • Studentu brokastis Arimex 300g

    Studentu brokastis Arimex 300g

    6.25 € par gab.

    Cena par vienību: 20,83 €/kg

  • Šokolādes konfektes Ferrero Rocher 100g
    4
    39 €
    43,90 €/kg

    Šokolādes konfektes Ferrero Rocher 100g

    5.95 € par gab.

    Cena par vienību: 59,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,95 €

  • Čipsi Ādaži pikantais tomāts 100g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādaži pikantais tomāts 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

  • Maisījums Rimi Studentu Brokastis 150g

    Maisījums Rimi Studentu Brokastis 150g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 17,00 €/kg

  • Šokolādes konfektes Rimi Seashells 250g
    3
    79 €
    15,16 €/kg

    Šokolādes konfektes Rimi Seashells 250g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 18,76 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,69 €

  • Krekeri Elephant ar sāli 80g

    Krekeri Elephant ar sāli 80g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 18,13 €/kg

  • Batoniņš Kit Kat Chunky white 40g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Batoniņš Kit Kat Chunky white 40g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 22,25 €/kg

  • Želejkonfektes Trolli Playmouse 200g
    1
    55 €
    7,75 €/kg

    Želejkonfektes Trolli Playmouse 200g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,25 €

  • Kukurūzas čipsi Estrella ar siera garšu 110g
    1
    59 €
    14,45 €/kg

    Kukurūzas čipsi Estrella ar siera garšu 110g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 19,91 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

  • Čipsi Jersika's ar Parmas sieru 90g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Jersika's ar Parmas sieru 90g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 24,33 €/kg

  • Kokosriekstu čipsi Seeberger 110g
    Labākai dzīvei

    Kokosriekstu čipsi Seeberger 110g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 38,09 €/kg

  • Zemesrieksti Pauze sālīti 150g

    Zemesrieksti Pauze sālīti 150g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 12,33 €/kg

  • Cepumi Pētergailis Iebiezināts Piens 160g

    Cepumi Pētergailis Iebiezināts Piens 160g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,19 €/kg

  • Zirņu uzkodas ar "BBQ" garšu Oho 100g
    Piemērots vegāniem

    Zirņu uzkodas ar "BBQ" garšu Oho 100g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 15,90 €/kg

  • Košļājamā gumija Orbit Spearmint 50g

    Košļājamā gumija Orbit Spearmint 50g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 75,80 €/kg

  • Piena konf. Gotiņa ar sāļo karam.Rimi kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piena konf. Gotiņa ar sāļo karam.Rimi kg

    9.99 € par kg

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Piena īriss Skrīveru Klasiskais 50g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piena īriss Skrīveru Klasiskais 50g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 17,80 €/kg

  • Cepumi Roshen Multicake citron. kr .gar. 180g
    0
    75 €
    4,17 €/kg

    Cepumi Roshen Multicake citron. kr .gar. 180g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Pilngr.cep.Salling Eko sakņu dārzeņi EKO 165g
    2 un vairāk
    -11%
    2
    49 €
    2,79 €
    15,09 €/kg
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Pilngr.cep.Salling Eko sakņu dārzeņi EKO 165g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 16,91 €/kg

  • Želejk.Haribo Miami Fizz Sour augļu garša 85g

    Želejk.Haribo Miami Fizz Sour augļu garša 85g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 19,88 €/kg

  • Konfekšu izlase Pergale Milk berries 117g
    1
    99 €
    17,01 €/kg

    Konfekšu izlase Pergale Milk berries 117g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 28,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,39 €

  • Grauzdētas saulespuķu sēklas Monarch 100g

    Grauzdētas saulespuķu sēklas Monarch 100g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 14,50 €/kg

  • Riekstu un žāvētu augļu mikss Gourmix 100g

    Riekstu un žāvētu augļu mikss Gourmix 100g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 13,90 €/kg

  • Žāv.augļu,riekstu mais.Alis Co Gardēžiem 500g
    5
    99 €
    11,98 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Žāv.augļu,riekstu mais.Alis Co Gardēžiem 500g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Lazdu rieksti Alis Co 300g
    6
    59 €
    21,97 €/kg
    Labākai dzīvei

    Lazdu rieksti Alis Co 300g

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • Ledenes Halls mentola eikaliptu 33,5g

    Ledenes Halls mentola eikaliptu 33,5g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 32,06 €/kg

  • Želejkonfektes Red Band Party Animals 110g

    Želejkonfektes Red Band Party Animals 110g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 15,91 €/kg

  • Musli batoniņš Corny Big ar dzērvenēm 50g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Musli batoniņš Corny Big ar dzērvenēm 50g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 25,80 €/kg

  • Sausmaizītes Bon Chance krēj. un sīpola 120g

    Sausmaizītes Bon Chance krēj. un sīpola 120g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 21,25 €/kg

Filtrs

Filtrs