Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Dražejas Tic Tac apelsīnu 18g

    Dražejas Tic Tac apelsīnu 18g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 60,56 €/kg

  • Piena šokolāde Milka Toffee ar riekstiem 300g
    4
    39 €
    14,63 €/kg

    Piena šokolāde Milka Toffee ar riekstiem 300g

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 21,63 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,49 €

  • Tumšā šokolāde Cemoi 100g

    Tumšā šokolāde Cemoi 100g

    4.45 € par gab.

    Cena par vienību: 44,50 €/kg

  • Mandeles tumšajā šokolādē Laima 140g

    Mandeles tumšajā šokolādē Laima 140g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 30,64 €/kg

  • Zemenes Skrīveru baltajā šokolādē 100g
    3
    49 €
    34,90 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zemenes Skrīveru baltajā šokolādē 100g

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 45,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,59 €

  • Konfekšu izlase Pergale Milk Desserts 113g
    1
    99 €
    17,61 €/kg

    Konfekšu izlase Pergale Milk Desserts 113g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 30,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,39 €

  • Vafeļu torte Selga Karmelita 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vafeļu torte Selga Karmelita 350g

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,83 €/kg

  • Grauz. zemesrieksti Estrella siera 140g

    Grauz. zemesrieksti Estrella siera 140g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 18,21 €/kg

  • Karameļu popkorns Mr. Check 200g

    Karameļu popkorns Mr. Check 200g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 9,45 €/kg

  • Konfektes HARIBO Pico Balla 160g
    Piemērots vegāniem

    Konfektes HARIBO Pico Balla 160g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,69 €/kg

  • Cepumi Rimi Nougatelli 175g

    Cepumi Rimi Nougatelli 175g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 13,09 €/kg

  • Šokolād. konf. Roshen Assortment Elegant 145g

    Šokolād. konf. Roshen Assortment Elegant 145g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 30,97 €/kg

  • Cepumi Gullon Digestive Classic 400g

    Cepumi Gullon Digestive Classic 400g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 5,37 €/kg

  • Vafeles Rimi ar kakao krēmu 180g

    Vafeles Rimi ar kakao krēmu 180g

    1.13 € par gab.

    Cena par vienību: 6,28 €/kg

  • Glaz. želejkonf. Roshen Galaretka assorti kg

    Glaz. želejkonf. Roshen Galaretka assorti kg

    8.79 € par kg

    Cena par vienību: 8,79 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Uzkod.Oho Superman ar siera,sk.krej.garšu 50g

    Uzkod.Oho Superman ar siera,sk.krej.garšu 50g

    0.65 € par gab.

    Cena par vienību: 13,00 €/kg

  • Piena šok.batoniņi Salling ar piena pild.200g

    Piena šok.batoniņi Salling ar piena pild.200g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 16,95 €/kg

  • Želejkonfektes Zozole Rainbow strip 75g
    0
    84 €
    11,20 €/kg

    Želejkonfektes Zozole Rainbow strip 75g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,20 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,79 €

  • Piena šokolāde Karl Fazer 95g

    Piena šokolāde Karl Fazer 95g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 35,68 €/kg

  • Grauzd., sāl. saulespuķu sēklas Monarch 100g

    Grauzd., sāl. saulespuķu sēklas Monarch 100g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 14,50 €/kg

  • Šokolādes batoniņš Prince Polo Classic 45g

    Šokolādes batoniņš Prince Polo Classic 45g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 17,56 €/kg

  • Piena šok. Milka ar Daim karameles gab. 90g

    Piena šok. Milka ar Daim karameles gab. 90g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 28,78 €/kg

  • Dražejas M&Ms Zemesriekstu 82g

    Dražejas M&Ms Zemesriekstu 82g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 28,66 €/kg

  • Piena šokolāde Toblerone 100g

    Piena šokolāde Toblerone 100g

    3.85 € par gab.

    Cena par vienību: 38,50 €/kg

  • Žāvēti āboli Arimex 200g

    Žāvēti āboli Arimex 200g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 17,95 €/kg

  • Dražejas Tic Tac mix zemeņu 18g

    Dražejas Tic Tac mix zemeņu 18g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 60,56 €/kg

  • Šokolādes konfektes Laima Rudzupuķe 160g
    2
    39 €
    14,94 €/kg

    Šokolādes konfektes Laima Rudzupuķe 160g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,94 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Konfektes Raffaello 260g

    Konfektes Raffaello 260g

    8.85 € par gab.

    Cena par vienību: 34,04 €/kg

  • Valrieksti Seeberger lobīti 150g
    Labākai dzīvei

    Valrieksti Seeberger lobīti 150g

    8.09 € par gab.

    Cena par vienību: 53,93 €/kg

  • Lazdu rieksti Laima piena šokolādē 140g

    Lazdu rieksti Laima piena šokolādē 140g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 30,64 €/kg

  • Uzkoda Longchips kart. ar baziliku 75g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Uzkoda Longchips kart. ar baziliku 75g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 18,53 €/kg

  • Rozīnes Rimi Jumbo bez kauliņiem 200g

    Rozīnes Rimi Jumbo bez kauliņiem 200g

    3.45 € par gab.

    Cena par vienību: 17,25 €/kg

  • Vafeļu torte Kaprīze 350gr
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vafeļu torte Kaprīze 350gr

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,83 €/kg

  • Batoniņš Skrīveru marcipāna zemeņu šok. 40g
    0
    99 €
    24,75 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Batoniņš Skrīveru marcipāna zemeņu šok. 40g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 32,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Batoniņš Lion zemesriekstu 2 Pack 62g

    Batoniņš Lion zemesriekstu 2 Pack 62g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 24,03 €/kg

  • Šokolādes braunijs Milka Brookie pocket 132g

    Šokolādes braunijs Milka Brookie pocket 132g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 26,44 €/kg

  • Saulespuķu sēklas Bazaro ar sāli, grauz. 300g

    Saulespuķu sēklas Bazaro ar sāli, grauz. 300g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 12,30 €/kg

  • Piena šokolāde Pergale ar meža ogu pild. 100g
    2 un vairāk
    -32%
    1
    49 €
    2,19 €
    14,90 €/kg

    Piena šokolāde Pergale ar meža ogu pild. 100g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 21,90 €/kg

  • Tumšā šokolāde Laima Lukss ar mandelēm 190g

    Tumšā šokolāde Laima Lukss ar mandelēm 190g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,53 €/kg

  • Dražejas M&M's Minis piena šokolādes 70g

    Dražejas M&M's Minis piena šokolādes 70g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 33,57 €/kg

Filtrs

Filtrs