Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Tumšā šokolāde Sarkanā Magone 90g

    Tumšā šokolāde Sarkanā Magone 90g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,22 €/kg

  • Kakao cepumi Oreo Brownie 154g
    1
    79 €
    11,62 €/kg

    Kakao cepumi Oreo Brownie 154g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 16,82 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Košļ.gumija Ruzz piparmē.gar. ,bez cuku.40,5g
    Bez cukura

    Košļ.gumija Ruzz piparmē.gar. ,bez cuku.40,5g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,15 €/kg

  • Želejkonfektes Haribo Worms augļu garša 100g

    Želejkonfektes Haribo Worms augļu garša 100g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 16,90 €/kg

  • Piena šokolāde Milka ar lazdu riekstiem 45g

    Piena šokolāde Milka ar lazdu riekstiem 45g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 37,56 €/kg

  • Konfektes Pez Fizzy Tutti Frutti augļu ga.46g

    Konfektes Pez Fizzy Tutti Frutti augļu ga.46g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 25,87 €/kg

  • Kruasāns MonMio ar ķiršu pildījumu 45g

    Kruasāns MonMio ar ķiršu pildījumu 45g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 10,89 €/kg

  • Cepumi Domino ar zemeņu garšas pildijumu 175g
    1
    69 €
    9,66 €/kg

    Cepumi Domino ar zemeņu garšas pildijumu 175g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 16,51 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

  • Batoniņš Twix White 2x23g

    Batoniņš Twix White 2x23g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 36,74 €/kg

  • Rozīnes Rimi Jumbo bez kauliņiem 200g

    Rozīnes Rimi Jumbo bez kauliņiem 200g

    3.45 € par gab.

    Cena par vienību: 17,25 €/kg

  • Košļ. gumija Orbit white freshmint 14g

    Košļ. gumija Orbit white freshmint 14g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 89,29 €/kg

  • Konfektes Ferrero Rocher 37g
    1
    49 €
    40,27 €/kg

    Konfektes Ferrero Rocher 37g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 51,08 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Košļājamā gumija Orbit White Spearmint 14g

    Košļājamā gumija Orbit White Spearmint 14g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 89,29 €/kg

  • Vīģes Seeberger žāvētas 200g
    Labākai dzīvei

    Vīģes Seeberger žāvētas 200g

    6.95 € par gab.

    Cena par vienību: 34,75 €/kg

  • Grauzd. saulespuķu sēklas Bazaro ar sāli 100g

    Grauzd. saulespuķu sēklas Bazaro ar sāli 100g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 16,90 €/kg

  • Čipsi Estrella barbekjū 110g

    Čipsi Estrella barbekjū 110g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 20,45 €/kg

  • Šerbets Laima zemesriekstu 350g
    3
    59 €
    10,26 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šerbets Laima zemesriekstu 350g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,83 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,49 €

  • Mellenes Laima tumšajā šokolādē 140g

    Mellenes Laima tumšajā šokolādē 140g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 30,64 €/kg

  • Piena šokolāde Milka choco jelly 250g
    4
    39 €
    17,56 €/kg

    Piena šokolāde Milka choco jelly 250g

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 25,96 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,49 €

  • Cepumi Pepija bezē 80g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Pepija bezē 80g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 41,13 €/kg

  • Zefīrs šokolādē Maigums aveņu 185g
    3
    99 €
    21,57 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs šokolādē Maigums aveņu 185g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 32,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Cepumi Zvaignzītes Rimi, kg

    Cepumi Zvaignzītes Rimi, kg

    5.49 € par kg

    Cena par vienību: 5,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Šokolādes braunijs Milka Brookie pocket 132g

    Šokolādes braunijs Milka Brookie pocket 132g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 26,44 €/kg

  • Trifeles Pure Chocolate mell.jog.kr.pild.148g
    3
    79 €
    25,61 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Trifeles Pure Chocolate mell.jog.kr.pild.148g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Tum. šok. trifeles ar braunija kr. pild. 148g
    3
    79 €
    25,61 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tum. šok. trifeles ar braunija kr. pild. 148g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Uzkoda Mexicana Oho 60g

    Uzkoda Mexicana Oho 60g

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 14,17 €/kg

  • Piena šokolāde Pergale ar lazdu riekstiem 85g
    2 un vairāk
    -32%
    1
    49 €
    2,19 €
    17,53 €/kg

    Piena šokolāde Pergale ar lazdu riekstiem 85g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 25,76 €/kg

  • Cepumi Rimi ar sviestu 200g

    Cepumi Rimi ar sviestu 200g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 15,45 €/kg

  • Krekeri Laurieri Scrocchi ar picas garšu 175g
    2 un vairāk
    -26%
    1
    99 €
    2,69 €
    11,37 €/kg
    Piemērots vegāniem

    Krekeri Laurieri Scrocchi ar picas garšu 175g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 15,37 €/kg

  • Trifeles ar siera kūkas garšas pildījumu 32g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Trifeles ar siera kūkas garšas pildījumu 32g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 45,31 €/kg

  • Trifeles ar sāļās karameles krēma pildīj. 38g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Trifeles ar sāļās karameles krēma pildīj. 38g

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 40,79 €/kg

  • Grauzdēti zemesrieksti Estrella ar sāli 500g

    Grauzdēti zemesrieksti Estrella ar sāli 500g

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,38 €/kg

  • Batoniņš Wisemeal ar marcipānu, D vit. 40g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Batoniņš Wisemeal ar marcipānu, D vit. 40g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 37,25 €/kg

  • Linsēklas Iecavas, smalcinātas 250g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Linsēklas Iecavas, smalcinātas 250g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 10,76 €/kg

  • Košļāj. gum. Rimi Smart citrusaugļu garša 64g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Košļāj. gum. Rimi Smart citrusaugļu garša 64g

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 24,22 €/kg

  • Konfektes Werther's Original 50g
    2 un vairāk
    -16%
    0
    79 €
    0,94 €
    15,80 €/kg

    Konfektes Werther's Original 50g

    0.94 € par gab.

    Cena par vienību: 18,80 €/kg

  • Marmelāde Laima šķēlītēs glazētas 190g
    4
    79 €
    25,21 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marmelāde Laima šķēlītēs glazētas 190g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Zefīrs Laima Maigums šok. vaniļas garšas 185g
    3
    99 €
    21,57 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima Maigums šok. vaniļas garšas 185g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 32,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Šokolādes batoniņš KitKat Chunky Peanut 42g
    0
    79 €
    18,81 €/kg

    Šokolādes batoniņš KitKat Chunky Peanut 42g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 33,10 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Cepti zemesrieksti Estrella ar sāli 140g

    Cepti zemesrieksti Estrella ar sāli 140g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,36 €/kg

Filtrs

Filtrs