Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Kartupeļu čipsi Lay's ar sāli 130g

    Kartupeļu čipsi Lay's ar sāli 130g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 20,69 €/kg

  • Brokastu maisījums Awake 150g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Brokastu maisījums Awake 150g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 14,33 €/kg

  • Rieksti indijas The Best of Arimex 250gr
    Labākai dzīvei

    Rieksti indijas The Best of Arimex 250gr

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 29,96 €/kg

  • Čipsi Estrella ar siera garšu, rievoti, 180g

    Čipsi Estrella ar siera garšu, rievoti, 180g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 18,83 €/kg

  • Kart. čipsi Lay's gail., krēj. mērces g. 110g

    Kart. čipsi Lay's gail., krēj. mērces g. 110g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 24,45 €/kg

  • Pastilas Rimi BBQ Marshmallows 700g

    Pastilas Rimi BBQ Marshmallows 700g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,56 €/kg

  • Konfektes Pergale Ananasiniai kg

    Konfektes Pergale Ananasiniai kg

    8.49 € par kg

    Cena par vienību: 8,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Zemesrieksti Estrella pik. paprika 140g

    Zemesrieksti Estrella pik. paprika 140g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 16,79 €/kg

  • Pistācijas grauzdētas un sālītas 500g

    Pistācijas grauzdētas un sālītas 500g

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,98 €/kg

  • Ledenes Laima Piparmētru kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ledenes Laima Piparmētru kg

    6.99 € par kg

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Šok. konfektes Julia Fazer ar marmelādi 150g

    Šok. konfektes Julia Fazer ar marmelādi 150g

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 37,93 €/kg

  • Žāvētu dzērveņu - rozīņu mais. Alis Co 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Žāvētu dzērveņu - rozīņu mais. Alis Co 200g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 10,75 €/kg

  • Košļāja.konfekte Mamba Cola and friends 106g

    Košļāja.konfekte Mamba Cola and friends 106g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 15,57 €/kg

  • Pipark. Rimi ar augļu pild. tumš. šokol. 200g

    Pipark. Rimi ar augļu pild. tumš. šokol. 200g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Kruasāni Milky Way 4gab. 192g

    Kruasāni Milky Way 4gab. 192g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 18,18 €/kg

  • Brokastu maisījums Awake 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Brokastu maisījums Awake 400g

    4.75 € par gab.

    Cena par vienību: 11,87 €/kg

  • Graudaugu cepumi Rimi ar šokolādi, kakao 300g

    Graudaugu cepumi Rimi ar šokolādi, kakao 300g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/kg

  • Graudaugu cepumi Rimi ar musli 300g

    Graudaugu cepumi Rimi ar musli 300g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/kg

  • Piena šokolāde Milka Happy Cows 90g

    Piena šokolāde Milka Happy Cows 90g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 28,78 €/kg

  • Konf. Skrīveru Gotiņa ar sāļo karameli 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konf. Skrīveru Gotiņa ar sāļo karameli 250g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,96 €/kg

  • Standziņas Salling piena šokolādes glaz.150g

    Standziņas Salling piena šokolādes glaz.150g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 18,60 €/kg

  • Želejkonfekt.Zozole Strawberry strip sour 75g
    0
    89 €
    11,87 €/kg

    Želejkonfekt.Zozole Strawberry strip sour 75g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 14,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,79 €

  • Želejk. Haribo Mix Fizz Sour augļu garša 100g

    Želejk. Haribo Mix Fizz Sour augļu garša 100g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 16,90 €/kg

  • Tāfelīte Diorel ar piena šokolādes garšu 80g

    Tāfelīte Diorel ar piena šokolādes garšu 80g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,38 €/kg

  • Batoniņš 3bit Nut 46g

    Batoniņš 3bit Nut 46g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,52 €/kg

  • Košļājamās konfektes Rikond Multjashki kg

    Košļājamās konfektes Rikond Multjashki kg

    4.99 € par kg

    Cena par vienību: 4,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Grauz.,sāl.Indijas rieksti Alvo ar mizu 150g

    Grauz.,sāl.Indijas rieksti Alvo ar mizu 150g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 21,27 €/kg

  • Grauz.,sāl.zemesr.,roz. Alvo 70g

    Grauz.,sāl.zemesr.,roz. Alvo 70g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 23,57 €/kg

  • Garšv. mais. mērcei Salling barbekjū g. 20g

    Garšv. mais. mērcei Salling barbekjū g. 20g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 44,50 €/kg

  • Batoniņš Wisemeal ar rupjmaizi, C vit. 40g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Batoniņš Wisemeal ar rupjmaizi, C vit. 40g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 37,25 €/kg

  • Pastilas Mynthon citrus multivitamin 34g

    Pastilas Mynthon citrus multivitamin 34g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,12 €/kg

  • Vīģes Zelta Rieksts žāvētas 200g
    Labākai dzīvei

    Vīģes Zelta Rieksts žāvētas 200g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 21,45 €/kg

  • Konfektes Laima lācītis ķepainītis 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Laima lācītis ķepainītis 150g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 26,60 €/kg

  • Mandeles Rimi attīrītas 150g
    Labākai dzīvei

    Mandeles Rimi attīrītas 150g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 28,60 €/kg

  • Vafeles šokolādes 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vafeles šokolādes 1kg

    9.99 € par kg

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Grauzdēti zemesr. Estrella ar medu&sāli 140g

    Grauzdēti zemesr. Estrella ar medu&sāli 140g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,36 €/kg

  • Konfektes Rīts 160g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Rīts 160g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,94 €/kg

  • Želejkonfektes Red Band Swedish Fish 100g

    Želejkonfektes Red Band Swedish Fish 100g

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 15,50 €/kg

  • Sāļā uzk. Pringles skābā krējuma, sīpolu 70g

    Sāļā uzk. Pringles skābā krējuma, sīpolu 70g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,43 €/kg

  • Šokolādes batoniņš Geisha Crunchy 50g

    Šokolādes batoniņš Geisha Crunchy 50g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,80 €/kg

Filtrs

Filtrs