Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Šokolādes batoniņš Geisha Crunchy 50g

    Šokolādes batoniņš Geisha Crunchy 50g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,80 €/kg

  • Piena šokol. trifeles Rīga melleņu jog. 202g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piena šokol. trifeles Rīga melleņu jog. 202g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 34,60 €/kg

  • Piena šok. trifeles Rīga riekstu-cepumu 202g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piena šok. trifeles Rīga riekstu-cepumu 202g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 34,60 €/kg

  • Rieksti Ādažu pikantais čilli 140g

    Rieksti Ādažu pikantais čilli 140g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,36 €/kg

  • Košļ. gumija Chupa Chups babol augļu 28g
    3 un vairāk
    -16%
    0
    75 €
    0,89 €
    26,79 €/kg

    Košļ. gumija Chupa Chups babol augļu 28g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 31,79 €/kg

  • Cepumi Rimi ar rozīnēm kg

    Cepumi Rimi ar rozīnēm kg

    4.89 € par kg

    Cena par vienību: 4,89 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Org. banānu gab. Amrita kaltēti 250g
    Ekoloģisks

    Org. banānu gab. Amrita kaltēti 250g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 18,76 €/kg

  • Vafeļu torte Vecmāmiņas Leģendārais 200g

    Vafeļu torte Vecmāmiņas Leģendārais 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Čipsi Pringles Hot & Spicy 165g

    Čipsi Pringles Hot & Spicy 165g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,09 €/kg

  • Konfektes Skittles Fruit ar augļu garšu 95g

    Konfektes Skittles Fruit ar augļu garšu 95g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 24,11 €/kg

  • Tumšā šokolāde Laima Lukss lazdu riek. 190g

    Tumšā šokolāde Laima Lukss lazdu riek. 190g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,53 €/kg

  • Trifeles Laima Lukss tumšās šokolādes 116g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Trifeles Laima Lukss tumšās šokolādes 116g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 60,26 €/kg

  • Cepumi Jyväshyvä ar šokolādes gabaliņiem 350g

    Cepumi Jyväshyvä ar šokolādes gabaliņiem 350g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,83 €/kg

  • Želejas konf. Vidal Sour Multicolor Belts 90g

    Želejas konf. Vidal Sour Multicolor Belts 90g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,56 €/kg

  • Šokolād. konf. Roshen Assortment Classic 154g

    Šokolād. konf. Roshen Assortment Classic 154g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 29,16 €/kg

  • Porainā piena šokolāde Laima 60g

    Porainā piena šokolāde Laima 60g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,83 €/kg

  • Kartupeļu čipsi Estrella Sticks ar sāli 70g

    Kartupeļu čipsi Estrella Sticks ar sāli 70g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 15,00 €/kg

  • Konfektes Laima zemesrieksti, karamele kg
    12
    99 €
    12,99 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Laima zemesrieksti, karamele kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 18,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Košļ.gumi.Ruzz krūzmētru gar.,bez cuku.40,5g
    Bez cukura

    Košļ.gumi.Ruzz krūzmētru gar.,bez cuku.40,5g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,15 €/kg

  • Batoniņš Nestle Lion BlackWhite 42g

    Batoniņš Nestle Lion BlackWhite 42g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,57 €/kg

  • Karameles Roshen Bonbonita Fruits kg

    Karameles Roshen Bonbonita Fruits kg

    5.99 € par kg

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Spānijas salvijas sēklas Alvo 100g
    Labākai dzīvei

    Spānijas salvijas sēklas Alvo 100g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 17,50 €/kg

  • Cepumi Delicious Funny Faces Milky 400g

    Cepumi Delicious Funny Faces Milky 400g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 6,47 €/kg

  • Tāfelīte KitKat Finger White 41,5g
    0
    79 €
    18,81 €/kg

    Tāfelīte KitKat Finger White 41,5g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 28,33 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,19 €

  • Cepumi Roshen Lovita ar kokosriekstiem 152g

    Cepumi Roshen Lovita ar kokosriekstiem 152g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 12,43 €/kg

  • Krauk.vaf. Prince Polo van.ga.pild.,šok. 45g

    Krauk.vaf. Prince Polo van.ga.pild.,šok. 45g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 17,56 €/kg

  • Riekstu un žāvētu augļu mikss Fine Snack 100g

    Riekstu un žāvētu augļu mikss Fine Snack 100g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 13,90 €/kg

  • Želejkonf. Rowntrees Squidgers augļu g. 120g
    2 un vairāk
    -25%
    1
    49 €
    1,99 €
    12,42 €/kg

    Želejkonf. Rowntrees Squidgers augļu g. 120g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,58 €/kg

  • Enerģ. batoniņš Wisemeal sēklām, B vit. 40g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Enerģ. batoniņš Wisemeal sēklām, B vit. 40g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 37,25 €/kg

  • Čipsi Lorenz naturals ar ķipl., zaļumiem 100g

    Čipsi Lorenz naturals ar ķipl., zaļumiem 100g

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 20,50 €/kg

  • Želejkonfektes Haribo Primavera zemeņu 100g

    Želejkonfektes Haribo Primavera zemeņu 100g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 17,90 €/kg

  • Batoniņš Geisha piena šokolādes 37g

    Batoniņš Geisha piena šokolādes 37g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 36,49 €/kg

  • Koš. gumija Orbit Bubblemint ar saldin. 14g

    Koš. gumija Orbit Bubblemint ar saldin. 14g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 85,00 €/kg

  • Zefīrs Maigums Rīgas Melnā upeņu balzama 185g
    3
    99 €
    21,57 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Maigums Rīgas Melnā upeņu balzama 185g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 32,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Šokolāde Milka Oreo 37g

    Šokolāde Milka Oreo 37g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 26,76 €/kg

  • Skrīveru Gotiņa ar lazdu riekstiem 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skrīveru Gotiņa ar lazdu riekstiem 250g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 17,16 €/kg

  • Cepumi Selga 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Selga 1kg

    7.89 € par kg

    Cena par vienību: 7,89 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Konfektes Toffifee 200g

    Konfektes Toffifee 200g

    5.30 € par gab.
    Regulārā cena: 6,39 €

    Cena par vienību: 26,50 €/kg

  • Čipsi Estrella sk.krējuma-sīpolu,rievoti 180g

    Čipsi Estrella sk.krējuma-sīpolu,rievoti 180g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 18,83 €/kg

  • Čipsi Estrella skābā krējuma-sīpolu, 130g

    Čipsi Estrella skābā krējuma-sīpolu, 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

Filtrs

Filtrs