Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Konfektes Toffifee 200g

    Konfektes Toffifee 200g

    5.30 € par gab.
    Regulārā cena: 6,39 €

    Cena par vienību: 26,50 €/kg

  • Čipsi Estrella sk.krējuma-sīpolu,rievoti 180g

    Čipsi Estrella sk.krējuma-sīpolu,rievoti 180g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 18,83 €/kg

  • Čipsi Estrella skābā krējuma-sīpolu, 130g

    Čipsi Estrella skābā krējuma-sīpolu, 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

  • Čipsi Estrella ar dillēm, rievoti, 130g

    Čipsi Estrella ar dillēm, rievoti, 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

  • Konfektes Pergale Cherry kg

    Konfektes Pergale Cherry kg

    13.99 € par kg

    Cena par vienību: 13,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Kartupeļu čipsi Estrella ar bekona garšu 180g

    Kartupeļu čipsi Estrella ar bekona garšu 180g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 18,83 €/kg

  • Sāļā uzkoda Pringles Original 70g

    Sāļā uzkoda Pringles Original 70g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,43 €/kg

  • Čipsi Estrella ar pikantu tomātu g. 180g

    Čipsi Estrella ar pikantu tomātu g. 180g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 18,83 €/kg

  • Cepumi Milka Soft Cake Brownie 150g

    Cepumi Milka Soft Cake Brownie 150g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,93 €/kg

  • Pistācijas Rimi grauzdētas un sālītas 400g

    Pistācijas Rimi grauzdētas un sālītas 400g

    9.59 € par gab.

    Cena par vienību: 23,97 €/kg

  • Košļājamās konfektes Tutti Frutti Twists 100g

    Košļājamās konfektes Tutti Frutti Twists 100g

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 15,50 €/kg

  • Košļ. konfektes Chewits Xtreme Cherry 34g

    Košļ. konfektes Chewits Xtreme Cherry 34g

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 16,18 €/kg

  • Košļājamās konfektes Mamba Party 140g
    2 un vairāk
    -19%
    2
    49 €
    3,09 €
    17,79 €/kg

    Košļājamās konfektes Mamba Party 140g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 22,07 €/kg

  • Riekstu un dzērveņu maisījums Seeberger 125g

    Riekstu un dzērveņu maisījums Seeberger 125g

    4.35 € par gab.

    Cena par vienību: 34,80 €/kg

  • Riekstu un ogu maisījums Seeberger 150g

    Riekstu un ogu maisījums Seeberger 150g

    6.15 € par gab.

    Cena par vienību: 41,00 €/kg

  • Želejkonfektes Laima Smailiji 100g
    Piemērots vegāniem

    Želejkonfektes Laima Smailiji 100g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 16,90 €/kg

  • Želej.konf. Vidal Sour Strawberry Pencils 90g

    Želej.konf. Vidal Sour Strawberry Pencils 90g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,56 €/kg

  • Čipsi Lays ar salsas garšu 120g

    Čipsi Lays ar salsas garšu 120g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 22,42 €/kg

  • Košļājamā gumija Orbit arbūzu ar saldin. 50g

    Košļājamā gumija Orbit arbūzu ar saldin. 50g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 67,80 €/kg

  • Kviešu uzkoda Estrella ar bekona garšu 110g

    Kviešu uzkoda Estrella ar bekona garšu 110g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 14,45 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

    Regulārā cena: 2,25 €

  • Piena šok. batoniņš Rimi sāļās karameles 42g

    Piena šok. batoniņš Rimi sāļās karameles 42g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 18,81 €/kg

  • Tāfelīte Diorel ar tumšās šokolādes garšu 80g

    Tāfelīte Diorel ar tumšās šokolādes garšu 80g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,38 €/kg

  • Šokolādes batoniņš Mega Sharzan 40g

    Šokolādes batoniņš Mega Sharzan 40g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,25 €/kg

  • Augļu konfe.Bob snail ābolu,upeņu rullīši 30g

    Augļu konfe.Bob snail ābolu,upeņu rullīši 30g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 56,33 €/kg

  • Karamele Rikond Zosu pēdiņas kg

    Karamele Rikond Zosu pēdiņas kg

    5.69 € par kg

    Cena par vienību: 5,69 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Cepumi Florenci ar karsētā piena garšu 335g

    Cepumi Florenci ar karsētā piena garšu 335g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,03 €/kg

  • Koš.gum. Orbit White Freshmint ar saldin. 64g

    Koš.gum. Orbit White Freshmint ar saldin. 64g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 62,34 €/kg

  • Košļ. gumija Hubba Bubba ar zemeņu garšu 56g

    Košļ. gumija Hubba Bubba ar zemeņu garšu 56g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 46,25 €/kg

  • Piena konf.Skrīveru Saldumi gotiņa klas. 240g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piena konf.Skrīveru Saldumi gotiņa klas. 240g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,29 €/kg

  • Cepumi Milka ar šok.gab. un riek. gab. 135g

    Cepumi Milka ar šok.gab. un riek. gab. 135g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 16,22 €/kg

  • Konfektes Laima Prozit liķiera 180g

    Konfektes Laima Prozit liķiera 180g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 55,50 €/kg

  • Piena šokolāde Daim ar karameli 56g

    Piena šokolāde Daim ar karameli 56g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 33,04 €/kg

  • Baltā šokolāde Kalev ar melleņu gabaliņ. 95g

    Baltā šokolāde Kalev ar melleņu gabaliņ. 95g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 35,68 €/kg

  • Maizes čipsi Bon Chance sīp./krēj. garš. 120g

    Maizes čipsi Bon Chance sīp./krēj. garš. 120g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 21,25 €/kg

  • Ledenes Halls ar zemeņu garšas pildījumu 45g

    Ledenes Halls ar zemeņu garšas pildījumu 45g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 24,22 €/kg

  • Trifeles Pure Chocolate šok. kolekcija 265g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Trifeles Pure Chocolate šok. kolekcija 265g

    15.39 € par gab.

    Cena par vienību: 58,08 €/kg

  • Konfektes Laima Prozit Kokteilļi liķiera 180g
    6
    59 €
    36,61 €/kg

    Konfektes Laima Prozit Kokteilļi liķiera 180g

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 61,06 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

  • Kartupeļu čipsi Lay's ar kečupa garšu 130g

    Kartupeļu čipsi Lay's ar kečupa garšu 130g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 20,69 €/kg

  • Šokolādes izlase Merci 400g

    Šokolādes izlase Merci 400g

    15.29 € par gab.

    Cena par vienību: 38,22 €/kg

  • Maizes čipsi ar ķiplok. Bon chance 120g

    Maizes čipsi ar ķiplok. Bon chance 120g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 21,25 €/kg

Filtrs

Filtrs