Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Riekstu-rozīņu maisījums Rimi kg

    Riekstu-rozīņu maisījums Rimi kg

    18.39 € par kg

    Cena par vienību: 18,39 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Kartupeļu čipsi Lay's ar lociņu garšu 120g

    Kartupeļu čipsi Lay's ar lociņu garšu 120g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 22,42 €/kg

  • Šokolādes batoniņš Lion White 60g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Šokolādes batoniņš Lion White 60g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,50 €/kg

  • Čipsi Estrella ar bekona garšu 130g

    Čipsi Estrella ar bekona garšu 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

  • Čipsi Estrella tom., siera, ķipl., krēj. 250g

    Čipsi Estrella tom., siera, ķipl., krēj. 250g

    4.35 € par gab.

    Cena par vienību: 17,40 €/kg

  • Čipsi Estrella Pom-Bear sk. krēj., sīpolu 65g

    Čipsi Estrella Pom-Bear sk. krēj., sīpolu 65g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 25,38 €/kg

  • Kartupeļu čipsi Lay's ar BBQ ribiņu g. 130g

    Kartupeļu čipsi Lay's ar BBQ ribiņu g. 130g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 20,69 €/kg

  • Rupjmaizes grauzdiņi ar ķiploku garšu 120g

    Rupjmaizes grauzdiņi ar ķiploku garšu 120g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 21,25 €/kg

  • Cepumi Mulino Bianco Tarallucci 350g

    Cepumi Mulino Bianco Tarallucci 350g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 9,40 €/kg

  • Dzērveņu šķēlītes Laima glazūrā 190g
    4
    79 €
    25,21 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzērveņu šķēlītes Laima glazūrā 190g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Pistācijas Arimex grauzdētas un sālītas 250g

    Pistācijas Arimex grauzdētas un sālītas 250g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 27,96 €/kg

  • Želejas konfektes Haribo TropiFrutti 175g

    Želejas konfektes Haribo TropiFrutti 175g

    2.85 € par gab.

    Cena par vienību: 16,29 €/kg

  • Cepumi Rimi ar vaniļas garšu kg

    Cepumi Rimi ar vaniļas garšu kg

    5.19 € par kg

    Cena par vienību: 5,19 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Želejas nūjiņas Juicy Drop Dipperz 96g

    Želejas nūjiņas Juicy Drop Dipperz 96g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 39,48 €/kg

  • Konfektes Skittles ar skābu augļu garšu 95g

    Konfektes Skittles ar skābu augļu garšu 95g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 24,11 €/kg

  • Konf.Skittles Wildberry ar meža ogu garšu 95g

    Konf.Skittles Wildberry ar meža ogu garšu 95g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 24,11 €/kg

  • Cepumi Magic Mosaic Tvorožka 400g

    Cepumi Magic Mosaic Tvorožka 400g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,47 €/kg

  • Želejas konfektes Vidal Sour Pencils 90g

    Želejas konfektes Vidal Sour Pencils 90g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,56 €/kg

  • Žāv.mai.augļu čipsi bez piev.cuk.Frunica 100g

    Žāv.mai.augļu čipsi bez piev.cuk.Frunica 100g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 38,90 €/kg

  • Kokosriekstu gabaliņi Alis Co žāvēti 200g

    Kokosriekstu gabaliņi Alis Co žāvēti 200g

    3.75 € par gab.

    Cena par vienību: 18,75 €/kg

  • Tumšas šokolādes trifeles Pure ar pild. kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tumšas šokolādes trifeles Pure ar pild. kg

    22.59 € par kg

    Cena par vienību: 22,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Tāfelīte KitKat ar sāļo karameli 99g

    Tāfelīte KitKat ar sāļo karameli 99g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 30,20 €/kg

  • Batoniņš Lion Multipack 5x30g

    Batoniņš Lion Multipack 5x30g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 22,60 €/kg

  • Želejkonfektes Haribo Pico Balla 85g

    Želejkonfektes Haribo Pico Balla 85g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 19,88 €/kg

  • Riekstu maisījums Alvo Jaunības 500g

    Riekstu maisījums Alvo Jaunības 500g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 8,38 €/kg

  • Zemesrieksti apvalkā Rimi čili garša 140g
    1
    49 €
    10,64 €/kg

    Zemesrieksti apvalkā Rimi čili garša 140g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Cepumi Dr.Gerard Magic Choco ar šok.pild.330g

    Cepumi Dr.Gerard Magic Choco ar šok.pild.330g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 10,58 €/kg

  • Cepumi Domino ar laima garšu 350g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi

    Cepumi Domino ar laima garšu 350g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,26 €/kg

  • Grauzdēti zemesrieksti Estrella ar sāli 140g

    Grauzdēti zemesrieksti Estrella ar sāli 140g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 23,50 €/kg

  • Košļājamā gumija Hubba Bubba Juicy Fruit 56g

    Košļājamā gumija Hubba Bubba Juicy Fruit 56g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 46,25 €/kg

  • Konfektes Laima Serenāde metāla kārbā 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Laima Serenāde metāla kārbā 450g

    18.99 € par gab.

    Cena par vienību: 42,20 €/kg

  • Batoniņš Laima Sarkanā Magone šokolādes 40g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Batoniņš Laima Sarkanā Magone šokolādes 40g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 34,75 €/kg

  • Šokolādes izlase Merci ar riekstiem 250g

    Šokolādes izlase Merci ar riekstiem 250g

    8.59 € par gab.

    Cena par vienību: 34,36 €/kg

  • Konfektes Pez augļu garšas ar rotaļlietu 17g
    Nesatur laktozi

    Konfektes Pez augļu garšas ar rotaļlietu 17g

    2.58 € par gab.

    Cena par vienību: 151,76 €/kg

  • Studentu brokastis Seeberger 150g

    Studentu brokastis Seeberger 150g

    5.55 € par gab.

    Cena par vienību: 37,00 €/kg

  • Zemesrieksti ar karameli un sezamu 120g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zemesrieksti ar karameli un sezamu 120g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 15,75 €/kg

  • Trifeles Pure Chocolate šok. Kolekcija 74g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Trifeles Pure Chocolate šok. Kolekcija 74g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 64,73 €/kg

  • Šokolādes trifeļu Pure kolekcija Ziedi 135g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šokolādes trifeļu Pure kolekcija Ziedi 135g

    6.39 € par gab.

    Cena par vienību: 47,33 €/kg

  • Maizes čipsi Bon chance siera ķipl. 120g

    Maizes čipsi Bon chance siera ķipl. 120g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 21,25 €/kg

  • Konfektes Pergale Nomeda kg

    Konfektes Pergale Nomeda kg

    11.79 € par kg

    Cena par vienību: 11,79 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

Filtrs

Filtrs